Search
Generic filters

7. Sınıf İngilizce Bilim ve Kültür Yayınları Cevapları Sayfa 100 Resimli Güncel

7. Sinif Ingilizce Bilim Ve Kultur Yayinlari Cevaplari Sayfa 100 12022-2023 Güncel “7. Sınıf İngilizce Bilim ve Kültür Yayınları Cevapları Sayfa 100 Resimli Güncel” eğitimci kadromuz tarafından sizler için özenle hazırlandı. Soruların doğru cevap anahtarı ve ayrıntılı çözüm işlemleri verilmiştir.

Amacımız sizleri kolaycılığa alıştırmak değil, ödevinizi yaptıktan sonra karşılaştırma yaparak doğrularınızı görme ve yanlışlarınızı gösterip doğru cevabı öğreterek eksiklerinizi gidermektir.

En Doğru Cevaplar: 7. Sınıf İngilizce Bilim ve Kültür Yayınları Cevapları Sayfa 100 Resimli Güncel (Yeni Müfredat)

Listen and fil! in the blanks.

Hi Pam,
I’m giving a party for my brother Robert, but I need your help. Will you please go shopping for me? I’ll make a cake, so I need ___ (1) eggs. Four eggs are enough. There’s ___ (2) milk, but it’s not enough. Please, buy a bottle of milk. There are ___ (3) chocolate chips. I can use them, but there are ___ (4) bananas. Get one kilo of bananas, too. There aren’t ___(5) candles. I’ll ask Beth to bring them. Thanks inadvance. See you.
Rachel

Build up sentences / questions.

1- like lemonade would you sorne
2. for the party need balloons a lot of we
3. to is party easy organize it a
4. a list Maria guest prepare should
5. lot have presents I of a
6. the party where cards are invitation

7. Sınıf İngilizce Bilim ve Kültür Yayınları Cevapları Sayfa 100 Resimli Güncel” uzman ekibimiz tarafından cevaplanmış olsa bile, bazen gözden kaçırdığımız hatalar ve eksikler olabilir. Lütfen yorum yazarak bize bunları bildirin ki en kısa sürede gerekli düzeltmeyi yapalım. İş birliğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sınavlarınızda başarılar dileriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir