7. Sınıf İngilizce Bilim ve Kültür Yayınları Cevapları Sayfa 65 Resimli Güncel

2022-2023 Güncel “[xyz-ips snippet=”KitapCevaplariBaslik”]” eğitimci kadromuz tarafından sizler için özenle hazırlandı. Soruların doğru cevap anahtarı ve ayrıntılı çözüm işlemleri verilmiştir.

Amacımız sizleri kolaycılığa alıştırmak değil, ödevinizi yaptıktan sonra karşılaştırma yaparak doğrularınızı görme ve yanlışlarınızı gösterip doğru cevabı öğreterek eksiklerinizi gidermektir.

En Doğru Cevaplar: [xyz-ips snippet=”KitapCevaplariBaslik”] (Yeni Müfredat)

Work in pairs and make simple suggestions to protect wildlife.

What should we do to protect wildlife?

We shouldn’t hunt animals.

➜ animals
➜ habitats
➜ environment
➜ wildlife
➜ rain forests

Prepare a speech about wildlife and present it to the class.

Today, I’d like to talk about the extinction of animals. They became extinct because people killed and hunted them for their furs, teeth or tusks. Humans destroyed their habitats and damaged the forests. I guess we should stop harming wildlife as soon as possible. There should be justice not only for people but also for the animals.

Search the Internet and take notes about the reasons why some animals became extinct. Then, share it with your friends.

[xyz-ips snippet=”KitapCevaplariBaslik”]” uzman ekibimiz tarafından cevaplanmış olsa bile, bazen gözden kaçırdığımız hatalar ve eksikler olabilir. Lütfen yorum yazarak bize bunları bildirin ki en kısa sürede gerekli düzeltmeyi yapalım. İş birliğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sınavlarınızda başarılar dileriz…


Yayımlandı