7. Sınıf İngilizce Bilim ve Kültür Yayınları Cevapları Sayfa 75 Resimli Güncel

2022-2023 Güncel “[xyz-ips snippet=”KitapCevaplariBaslik”]” eğitimci kadromuz tarafından sizler için özenle hazırlandı. Soruların doğru cevap anahtarı ve ayrıntılı çözüm işlemleri verilmiştir.

Amacımız sizleri kolaycılığa alıştırmak değil, ödevinizi yaptıktan sonra karşılaştırma yaparak doğrularınızı görme ve yanlışlarınızı gösterip doğru cevabı öğreterek eksiklerinizi gidermektir.

En Doğru Cevaplar: [xyz-ips snippet=”KitapCevaplariBaslik”] (Yeni Müfredat)

Listen and write which programmes they watch and their reasons.

Listen and tick  the programmes Sally watched on the weekend.

Listen and fill in the blanks.

Hi! Let me talk about the TV shows I like watching. I ___ (1) watch the news, but ___ (2) the soap operas. I think they are boring. I ___ (3) prefer watching sitcoms to laugh. Quiz shows? I ___ (4) watch them because I can test myself. I ___ (5) watch documentaries. Especially the ones about the famous patriots in history. I believe we should respect them.

[xyz-ips snippet=”KitapCevaplariBaslik”]” uzman ekibimiz tarafından cevaplanmış olsa bile, bazen gözden kaçırdığımız hatalar ve eksikler olabilir. Lütfen yorum yazarak bize bunları bildirin ki en kısa sürede gerekli düzeltmeyi yapalım. İş birliğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sınavlarınızda başarılar dileriz…


Yayımlandı