Search
Generic filters

Abla Sözleri 2023 (Yeni 116 Söz) Hiçbir Yerde Yok!

Abla Sozleri 1

Sosyal medyada paylaşılan tüm Abla sözlerini sizler için didik didik ettik. Facebook, Twitter, Instagram, Tik Tok ve YouTube’da Abla ile ilgili duygusal, mutlu, hüzünlü, kısa, özlü, huzurlu, romantik ve anlamlı en güzel sözleri toplayıp bu sayfada maddeler halinde listeliyoruz…

En Etkileyici ve En Anlamlı Abla Sözleri:

 1. Yаlnızlık kötü bir şеy hеrkеsin bir аblаsı olmаlı şu hаyаttа…
 2. Abla değerlidir, hele bir de anne gibi kardeşlerini düşünen, onlar için kendini feda eden ise hakkı hiç ödenmez. Sen benim ömrüm boyunca seveceğim güzel ablamsın.
 3. Küçük, cahil ve sevgisizdik sonra büyüdük büyük adam olduk. Sevmeyi ve sevilmeyi hepsini senin sayende öğrendik iyi ki varsın benim canım ablam.
 4. Ablalar kanatlarımızı çırpmayı unuttuğumuzda bizi uçuran meleklerdir.
 5. Ben büyürken yanımda hep sen vardın, ben büyüdüm adam oldum ama yine yanımda hep sen oldun. Anladım ki sen benim ömrüm boyunca yanımda olacak can ablamsın.
 6. Senin gibi bir ablam olduğu için herkes beni kıskanıyor, kıskanmakta haklılar çünkü melek gibi bir ablam var. Benim iyi kalpli bir meleğim var.
 7. abla sözleri
 8. Kız kardeşler kötü zamanları iyi, iyi zamanları unutulmaz kılıyor.
 9. Canım ablacım yere göğe sığdıramadığım doğum gününü kutlarım tüm kalbimden.
 10. Ne zaman düşsem elimden tutup ayağa kaldırdın ablacım.
 11. Neşe ve mutluluk oldun hayatımda, evlendiğim günde anne sevgisini senden gördüm ablacım.
 12. Eğer hayatta bir kardeşin varsa çok şanslısın demektir ama hayatında bir ablam varsa dünyanın en şanslı insanı sensindir.
 13. Abla demek aslında ömür demektir. Abla siz doğduğunuzda yanınızda olan bir başka melektir. O melek hep hayatınız boyunca yanınızda yakınınızda kalbinizde olmuştur. O meleğin adı abladır. Abla dünyalara bedeldir.
 14. Ablam, benim ikinci annem gibidir. Onu ne kadar çok sevdiğimi söyleyebilsem keşke şimdi ona. Keşke zamanlar bu kadar cimrileşmeden yapsaydım bunu.
 15. Bizler belli bir süre ailemizle birlikte yaşadık. O günler çok güzel günlerdi. Ama şimdi hepimiz farklı yerlerde yaşamak zorunda kaldık. Fakat her ne kadar birbirimizden uzakta olsak, kalplerimiz daime birdir. Kardeşler hiçbir zaman birbirini unutmazlar, birbirine küsmezler.
 16. Abla sevgisi kadar değerli bir şeyi kaybetmeni istemiyorum.
 17. Eğer hayatta bir kardeşin varsa çok şanslısın demektir ama hayatında bir ablam varsa dünyanın en şanslı insanı sensindir.
 18. Herkes sana isminle hitap ederdi ama ben sana melek derdim çünkü sen melekler kadar saf ve temiz kalpli biriydin, beni her zaman düşünen bir melek gibiydin.
 19. Ablaya sahip olmak her zaman arkanda biri olduğunu bilmek demektir.
 20. Annemin vefatından sonra annem oldun seni çok seviyorum.
 21. Henüz çok küçüktüm zamanla büyüdüm ama seni asla unutmadım benim koruyucu meleğim biricik ablacığım.
 22. Kız kardeşi olmayan bir kadın kanatsız bir kuş gibidir.
 23. En kötü günlerin böyle olmasını dileği ile canım ablacım doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum.
 24. Annemin vefatından sonra annem oldun seni çok seviyorum.
 25. Ne kadar çok yazarsam yazayım kelimeler sana olan sevgimi anlatamaz bu yüzden kısaca iyi ki doğdun ablacığım.
 26. Ben büyürken her zaman sen yanımdaydın, oynadığımız oyunlarda, yaptığımız yarışmalarda hep ben kazanırdım. Ben o zamanlar çok iyi olduğumu düşünüyordum ama şimdi anladım ki iyi olan senmişsin ablam.
 27. Yüreği temiz bir insan tanıdım. Çok tatlıydı iyi niyetli biriydi. İyi kötü hep benim yanımdaydı. Kimdi o deme bana o benim canım ablamdı.
 28. Ne zaman düşsem elimden tutup ayağa kaldırdın ablacım.
 29. Kız kardeşler kötü zamanları iyi, iyi zamanları unutulmaz kılıyor.
 30. Senin gibi bir ablam olduğu için herkes beni kıskanıyor, kıskanmakta haklılar çünkü melek gibi bir ablam var. Benim iyi kalpli bir meleğim var.
 31. Annem ile babam birbirlerini çok severdi. Biz de seninle birbirimizi çok severdik. Hiç ayrılmaz iki parça nasıl olur mu derler insanlar ben de onlara hep ablamla kendimi gösterirdim. Ömrümüzün sonuna kadar ayrılmamak dileğimle. Canım ablama.
 32. Aşklar biter, sevgiler, kara sevdalar unutulur ama bir ablanın kardeşine olan sevgisi asla unutulmaz. Kardeşler birbirinde çok uzaklarda da olsa yine birbirini çok severler. Aynı benim seni sevdiğim gibi.
 33. Ben büyürken her zaman sen yanımdaydın, oynadığımız oyunlarda, yaptığımız yarışmalarda hep ben kazanırdım. Ben o zamanlar çok iyi olduğumu düşünüyordum ama şimdi anladım ki iyi olan senmişsin ablam.
 34. Bugününe kadar mutlu bir gün yüzü görmedin, ömrün sıkıntılarla, dertlerle geçti, Allah’ım sana bundan sonra mutluluktan ağlamayı nasip etsin, o güzel yüzünden kahkahalar eksik olmasın.
 35. Henüz çok küçüktüm zamanla büyüdüm ama seni asla unutmadım benim koruyucu meleğim biricik ablacığım.
 36. Ablam, dert ortağım, kardeşlerin en tatlısı doğum günün kutlu olsun.
 37. Küçüktüm cahildim sen bana yaşam getirdin ablam.
 38. Yüreği temiz bir insan tanıdım. Çok tatlıydı iyi niyetli biriydi. İyi kötü hep benim yanımdaydı o. Kimdi o deme bana o benim canım ablamdı.
 39. Ablam anneme yalan söylüyor, annem de babama… Babam da alacaklı geldi mi, kendini evde yok dedirtiyor.
 40. Sevgim, yürekten hiçbir sevgi ile ölçülemeyecek kadar büyük ablacım…
 41. Abla demek, sıkılınca, bunalınca ruhuna ilaç demek. Bir sesiyle tüm dertlerini unutturan demek.
 42. Aşk öldürür de çoğu zaman, hasta da eder sersefil de eder ama abla sevgisi yaşatır.
 43. Abla, bana çocuk dediniz. Fakat ben, sizi bir büyük adam gibi seviyorum.
 44. Ablam, dert ortağım, kardeşlerin en tatlısı doğum günün kutlu olsun.
 45. Dünyanın en değerli insanı olan ablacım seni çok seviyorum.
 46. Ne zaman düşsem elimden tutup ayağa kaldırdın ablacım.
 47. Ablam ile birlikte kurduğum o saf ve temiz hayalleri ben şimdi kimler ile ve nasıl kuracağım. Kıymetini çok daha iyi anladım ablacım. Seni çok seviyorum.
 48. Ağladığımda gözümden akan yaşı seven biricik ablacım.
 49. Ablalar kanatlarımızı çırpmayı unuttuğumuzda bizi uçuran meleklerdir.
 50. Ablam, benim ikinci annem gibidir. Onu ne kadar çok sevdiğimi söyleyebilsem keşke şimdi ona. Keşke zamanlar bu kadar cimrileşmeden yapsaydım bunu.
 51. O benim ablam, en iyi arkadaşım, ruh eşim ve benim en iyi tarafım.
 52. Kardeşlik duygusu dünyanın en zor ve acı ama aynı zamanda en tatlı ve güzel bir duygusuymuş. Senin gibi iyi bir abla olmak herkese nasip olmaz. Canım ablam seni ömrüm boyunca seveceğim.
 53. Ablaya söylenecek o kadar söz varken ben sadece seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek istedim. Sanırım bu her şeyi sana açıklıyor.
 54. Bizler belli bir süre ailemizle birlikte yaşadık. O günler çok güzel günlerdi. Ama şimdi hepimiz farklı yerlerde yaşamak zorunda kaldık. Fakat her ne kadar birbirimizden uzakta olsak, kalplerimiz daime birdir. Kardeşler hiçbir zaman birbirini unutmazlar, birbirine küsmezler.
 55. Dünyanın en değerli insanı olacak ablam seni çok seviyorum.
 56. Abla İle İlgili Anlamlı Güzel Sözler
 57. Abla değerlidir, hele bir de anne gibi kardeşlerini düşünen, onlar için kendini feda eden ise hakkı hiç ödenmez. Sen benim ömrüm boyunca seveceğim güzel ablamsın.
 58. Bugününe kadar mutlu bir gün yüzü görmedin, ömrün sıkıntılarla, dertlerle geçti, Allah’ım sana bundan sonra mutluluktan ağlamayı nasip etsin, o güzel yüzünden kahkahalar eksik olmasın.
 59. Yаlnızlık kötü bir şеy hеrkеsin bir аblаsı olmаlı şu hаyаttа…
 60. Kız kardeşi olmayan bir kadın kanatsız bir kuş gibidir.
 61. Düğünümde evlenirken en çok ihtiyacım olan sensin bir tane ablam.
 62. Küçük, cahil ve sevgisizdik sonra büyüdük büyük adam olduk. Sevmeyi ve sevilmeyi hepsini senin sayende öğrendik iyi ki varsın benim canım ablam.
 63. Hayatım kötüye giderken hep yanımda olmak zorunda mısın? Bazen seni yorduğumu üzdüğü düşünüyorum ama o koskocaman yüreğini görüp de hissedince bu endişelerimin yersiz olduğunu görüyorum. Anne sevgisi bir abla sevgisi ise ikiymiş.
 64. Ablam anneme yalan söylüyor, annem de babama… Babam da alacaklı geldi mi, kendini evde yok dedirtiyor.
 65. Ablama güzel sözler göndereyim dedim sözlere baktım baktım ama ablam kadar güzel bir söz bulamadım ama ablama yakışacak en güzel sözü yazdım. Seni çok seviyorum canım ablam.
 66. Sevdimi yürekten seven bir ablamın olmasından duyduğum mutluluk ve gururun bu kelimelerine yansımış olduğunu umuyor ve senin gibi bir ablaya sahip olduğum için gurur duyuyorum.
 67.  Sanırım seni tarif etmenin en güzel yolu canım olmandır ablam.
 68. Bugününe kadar mutlu bir gün yüzü görmedin, ömrün sıkıntılarla, dertlerle geçti, Allah’ım sana bundan sonra mutluluktan ağlamayı nasip etsin, o güzel yüzünden kahkahalar eksik olmasın.
 69. Hayat her zaman güzel zannederdim senin yanında ama hayatın acımasız olduğunu senden ayrılınca öğrendim canım ablam. Sen hayatın tüm zorluklarına karşı bana göğüs gerenim oldun. Kardeşim diye beni her zaman sevenim oldun.
 70. Abla sevgisi kadar değerli bir şeyi kaybetmeni istemiyorum.
 71. Sanırım seni tarif etmenin en güzel yolu… Canım olmandır.
 72. Ablaya sahip olmak her zaman arkanda biri olduğunu bilmek demektir.
 73. Küçükken hatırlarım da sevmeyi bir türlü öğrenememiştim ama ben büyürken sen hep yanımdaydın ve bana sevmeyi sevilmeyi öğrettin. Koca yürekli melek ablam seni çok ama çok seviyorum. Sen kardeşlerin en değerlisisin.
 74. Beni bu hayatta en çok güvendiğim ve sevgisini koşulsuz, sorgusuz kabul ettiğim tek kişi sensin ablam. Sen benim ablam olduğun için gurur duyuyorum seninle canım ablam.
 75. Sen uzaklardayım diye sakın üzülme, bir şey olursa sen yeter ki bir haber eyle, ben her zaman senin yanındayım. Uzaklıklar sadece mesafeden ibarettir. Gönlüm daima seninle ablam.
 76. Hayatın acımasız olduğunu anlayıp öğrendiğim andan itibaren senin var olduğun için Yaradan’a şükreder oldum. Hayatımın en önemli insanı ablama büyük kalbinden dolayı en büyük ve sonsuz öpücüklerimi gönderiyorum.
 77. Bugününe kadar mutlu bir gün yüzü görmedin, ömrün sıkıntılarla, dertlerle geçti, Allah’ım sana bundan sonra mutluluktan ağlamayı nasip etsin, o güzel yüzünden kahkahalar eksik olmasın.
 78. Sevgim yürekten hiçbir sevgi ile ölçülmeyecek kadar büyük ablacım.
 79. Hayat her zaman güzel zannederdim senin yanında ama hayatın acımasız olduğunu senden ayrılınca öğrendim canım ablam. Sen hayatın tüm zorluklarına karşı bana göğüs gerenim oldun. Kardeşim diye beni her zaman sevenim oldun.
 80. İki kardeş birbiriyle anlaşamaz derler… İlk önce birbirlerini sevseler dahi, sonra evlenince birbirlerini aramazlar sormazlar derlerse, onlara bizden bahset ablam
 81. Doğum günü kızı bugün mesajımı okuyor yanında olmayı o kadar çok isterdim ki canım biricik ablacığım.
 82. Annem ile babam birbirlerini çok severdi. Biz de seninle birbirimizi çok severdik. Hiç ayrılmaz iki parça nasıl olur mu derler insanlar ben de onlara hep ablamla kendimi gösterirdim. Ömrümüzün sonuna kadar ayrılmamak en büyük dileklerimden biridir. Canım ablama…
 83. Abla demek, sıkılınca, bunalınca ruhuna ilaç demek. Bir sesiyle tüm dertlerini unutturan demek.
 84. Sırdaşım, en yakın arkadaşım, canım ablam seni çok seviyorum. Ablaya güzel sözler söylemek onu mutlu etmek, onun mutluluğunu ortak olmak en büyük mutluluktur benim için.
 85. O benim ablam, en iyi arkadaşım, ruh eşim ve benim en iyi tarafım.
 86. Bugününe kadar mutlu bir gün yüzü görmedin, ömrün sıkıntılarla, dertlerle geçti, Allah’ım sana bundan sonra mutluluktan ağlamayı nasip etsin, o güzel yüzünden kahkahalar eksik olmasın.
 87. Abamı desem, melek mi desem, peri mi desem ne dersem deyim temiz kalpli iyi bir insandan bahsetmiş olacağım. O insan benim canım ablam.
 88. Yeni yaşında huzur, mutluluk ve başarı dolu bir hayat diliyorum . İyi ki doğdun ablam benim.
 89. Aşklar biter, sevgiler, kara sevdalar unutulur ama bir ablanın kardeşine olan sevgisi asla unutulmaz. Kardeşler birbirinde çok uzaklarda da olsa yine birbirini çok severler. Aynı benim seni sevdiğim gibi.
 90. Hayatım kötüye giderken hep yanımda olmak zorunda mısın? Bazen seni yorduğumu üzdüğü düşünüyorum ama o koskocaman yüreğini görüp de hissedince bu endişelerimin yersiz olduğunu görüyorum. Anne sevgisi bir abla sevgisi ise ikiymiş.
 91. Herkes sana isminle hitap ederdi ama ben sana melek derdim çünkü sen melekler kadar saf ve temiz kalpli biriydin, beni her zaman düşünen bir melek gibiydin.
 92. Kardeşlik duygusu dünyanın en zor ve acı ama aynı zamanda en tatlı ve güzel bir duygusuymuş. Senin gibi iyi bir abla olmak herkese nasip olmaz. Canım ablam seni ömrüm boyunca seveceğim.
 93. Doğum günü kızı bugün mesajımı okuyor yanında olmayı o kadar çok isterdim ki canım biricik ablacığım.
 94. Ablamın mutluluğunu belki de ilelebet harap eden adamı herhangi bir nedenle kabul eder miydim sanıyorsunuz?
 95. Senin gibi bir ablam olduğu için herkes beni kıskanıyor, kıskanmakta haklılar çünkü melek gibi bir ablam var. Benim iyi kalpli bir meleğim var.
 96. Abla demek aslında ömür demektir. Abla siz doğduğunuzda yanınızda olan bir başka melektir. O melek hep hayatınız boyunca yanınızda yakınınızda kalbinizde olmuştur. O meleğin adı abladır. Abla dünyalara bedeldir.
 97. Kız kardeşi olmayan bir kadın kanatsız bir kuş gibidir.
 98. Ne zaman başım sıkışsa her zaman sen yanımdasın, kardeşim benim deyip sıkı sıkı sarılanımsın, sen benim canım camın içi ablamsın.
 99. Ablaya söylenecek o kadar söz varken ben sadece seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek istedim. Sanırım bu her şeyi sana açıklıyorduk. Canım ablam.
 100. Çocukluğumdan beri yanımda duran benimle birlikte yaşayan bir melek vardı. Ona herkes o senin ablan derdi ama ben onu hep bir melek olarak gördüm. Benim melek ablam seni seviyorum iyi ki hep yanımdaydın iyi ki hep vardın.
 101. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadakan olsun , doğum günün kutlu olsun ablacım.
 102. Bu acımasız ve güvensiz hayatta en çok ve koşulsuz güvendiğim kişi sensin. Sen benim ablamsın ve ben bununla gurur duyuyorum. Hep mutlu kal.
 103. Dünyada annenizden sonra sizi en çok seven bir başka kadına abla denir.
 104. Ablam sana doğru ne söylesem azca olur yaptığın fedakarlıklar hiç ödenmez.
 105. Ablama güzel sözler göndereyim dedim sözlere baktım baktım ama ablam kadar güzel bir söz bulamadım ama ablama yakışacak en güzel sözü yazdım. Seni çok seviyorum canım ablam.
 106. Ablam ile birlikte kurduğum o saf ve temiz hayalleri ben şimdi kimler ile ve nasıl kuracağım. Kıymetini çok daha iyi anladım ablacım. Seni çok seviyorum.
 107. Ben büyürken yanımda hep sen vardın, ben büyüdüm adam oldum ama yine yanımda hep sen oldun. Anladım ki sen benim ömrüm boyunca yanımda olacak can ablamsın.
 108. O benim ablam, en iyi arkadaşım, ruh eşim ve benim en iyi tarafım.
 109. Abla, bana çocuk dediniz. Fakat ben, sizi bir büyük adam gibi seviyorum.
 110. Hayatın acımasız olduğunu anlayıp öğrendiğim andan itibaren senin var olduğun için Yaradan’a şükreder oldum. Hayatımın en önemli insanı ablama büyük kalbinden dolayı en büyük ve sonsuz öpücüklerimi gönderiyorum.
 111. Bir dönüm noktası vardır her insanın. Bugün de senin dönüm noktan, dileğim odur ki bu mesajı okuduktan sonra gözlerinden akan her damla gözyaşı mutluluktan olur. Doğum gününü kutlar ellerinden öpüyorum ablacığım.
 112. Ablamın mutluluğunu belki de ilelebet harap eden adamı herhangi bir nedenle kabul eder miydim sanıyorsunuz?
 113. Ablam sana ne söylesem az olur yaptığın fedakarlıklar asla ödenmez.
 114. Sırdaşım, en yakın arkadaşım, canım ablam seni çok seviyorum. Ablaya güzel sözler söylemek onu mutlu etmek, onun mutluluğunu ortak olmak en büyük mutluluktur benim için.
 115. Ablaların bir tanesi hayatımda senin kadar iyi birisini tanımadım.
 116. Ablaya sahip olmak her zaman arkanda biri olduğunu bilmek demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.