Search
Generic filters

Adobe Dreamweaver CC İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Adobe Dreamweaver Mac OS için İndir

Adobe Dreamweaver Indir


 • Programın lisansı: Deneme
 • Programın dili: İngilizce
 • Programın boyutu: 2 MB
 • Programın üreticisi: Adobe Inc.
 • Desteklediği platformlar: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP

“Adobe Dreamweaver CC” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


Web tasarım alanında profesyonellerin genellikle kullandığı tek ciddi seçenek Adobe Dreamweaver’dır.

Web tasarım için tüm yetenekleri olan bir program Adobe Dreamweaver 2014, bu güçlü web tasarım programının en son hali ve büyük değişiklikler yerine günlük kodlama işlemlerinizi hızlandıran ve kolaylaştıran birçok küçük geliştirmeler içerir. Adobe Dreamweaver’ın bu yeni sürümü, Element Quick View, Live View’da yeni düzenleme yetenekleri, HTML elemanlarını doğrudan Live View’e eklemenizi sağlayan Live Insert ve yararlı bir Yardım Merkezi gibi yeni özellikler içerir.

Önceki sürümlerde olduğu gibi, Adobe Dreamweaver WYSIWYG (What You See is What You Get – Gördüğünüzdür) felsefesini izler, böylece kod her değiştiğinde ne yaptığınızı tam olarak görebilirsiniz. Alternatif olarak, tam kod görünümü seçebilir veya ikisini de aynı anda ikiye bölünmüş görünümde görebilirsiniz. Elemanlar eklemek çok kolaydır ve görsel, video, ses ve daha fazlasını sürükleyip bırakma veya kod ile ekleme seçenekleri sunar. Bu elemanları istediğiniz yerlere rahatça taşıyarak ve yeniden düzenleyebilirsiniz.

Dreamweaver kullanmaya başlamak için CSS ve HTML’nin temel bilgisine sahip olmanız gerekir. Dreamweaver, tabii ki Creative Suite ile mükemmel bir uyum içindedir. Ancak projelerinizi Photoshop ve Illustrator gibi diğer uygulamalara dışa aktarmak mümkün değildir.

Creative Cloud aboneliği gerektirir Dreamweaver arayüzü çok fazla değişmedi ama hala profesyoneller için bir araçtır. Nasıl kullanacağınızı öğrenmek için birkaç ay boyunca öğrenmeniz gerekir. Ayrıca, Creative Cloud Suite’in tümü gibi, Adobe Dreamweaver’ı kullanmak için Creative Cloud’a devam eden bir abonelik gerektirir. Bu, daha esnek çalışmanızı ve işinizin her zaman Creative Cloud’a senkronize ve yedeklenmiş olmasını sağlar. Dezavantajı ise Adobe’nin Creative Cloud abonelik modeline kilitlenmiş olmanızdır.

Hala piyasadaki en iyilerden biri Adobe Dreamweaver 2014, web tasarım endüstrisi referans aracının olumlu bir evrimidir ve gelecek nesil web içeriği taleplerini karşılamak için size yardımcı olacak en iyi tasarım paketlerinden birisidir.

Adobe Dreamweaver CC Ekran Görüntüleri


Adobe Dreamweaver Cc

47304 Img 63C5178310812 3

 

Bilgisayara “Adobe Dreamweaver CC” Nasıl Yüklenir?


“Adobe Dreamweaver CC” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “Adobe Dreamweaver CC” nasıl silinir?


“Adobe Dreamweaver CC” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir