Search
Generic filters

Adobe InDesign CC İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Adobe InDesign Mac OS İndir

Adobe Indesign Indir

 • Programın lisansı: Ücretsiz
 • Programın dili: Türkçe
 • Programın boyutu: 3 MB
 • Programın üreticisi: Adobe Systems Inc
 • Desteklediği platformlar: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP

“Adobe InDesign CC” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


Adobe InDesign, bilgisayar ve mobil cihazlar için tasarlanmış sektör lideri sayfa tasarım yazılımıdır. Bu uygulama ile güzel belgeler oluşturabilir, ön inceleme yapabilir ve yazdırılabilir ve dijital medya için yayınlayabilirsiniz.

InDesign CC, afişler, kitaplar, dijital dergiler, e-kitaplar, etkileşimli PDF’ler ve daha fazlasını oluşturmak için gerekli her şeyi içerir. Sektör lideri sayfa tasarım ve düzen aracı seti ile masaüstü ve mobil cihazlar arasında çalışabilir, ön inceleme yapabilir ve yazdırılmış kitaplardan ve broşürlerden dijital dergilere, e-kitaplara ve etkileşimli online belgelere kadar her şeyi yayınlayabilirsiniz.

Adobe InDesign, Creative Cloud’un bir parçasıdır, bu nedenle uygulama içinde Adobe Stock gibi tüm varlıklarınıza erişebilirsiniz ve herhangi bir ilhamı hızlıca güzel bir eser haline getirebilirsiniz.

Ve Adobe CreativeSync ile her şey masaüstü ve mobil uygulamalar arasında bağlantılıdır. Yazdırılmış veya dijital medya içinde çalışıyorsanız, uygulama sayfadan fırlayan düzenlemeler oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Adobe Stock Images ile kreatif projenizi zenginleştirmek için mükemmel bir görüntü / fotoğraf bulabilirsiniz! Özel teklif: 10 ücretsiz görüntü!

Özellikler ve Öne Çıkanlar

Basılda iz bırakın

Kağıt üstü, el ilanları, afişlerden broşürlere, yıllık raporlara, dergilere ve kitaplara kadar her şeyi tasarlayın. Profesyonel düzen ve yazı tipi araçları ile stil sahibi tipografi ve zengin grafikler, resimler ve tablolar içeren çok sütunlu sayfalar oluşturabilirsiniz. Ve belgelerinizi yazdırmak için sadece birkaç tıklama ile hazırlayabilirsiniz.

Dijital yayınlar

Şaşırtıcı etkileşimler Ses, video, slayt gösterileri ve animasyonlar ile insanları çeken dijital dergiler, e-kitaplar ve etkileşimli online belgeler oluşturun. Yazılım, tasarım elemanlarınızı yönetmenizi kolaylaştırır ve EPUB ve PDF’den HTML’ye kadar herhangi bir formatta derinlemesine deneyimler sunmanızı hızlandırır.

Takımınızı aynı sayfada tutun

Tasarım hızlı ve akıllı olun, işbirliği için tasarlanmış araçlarla. In Design, Adobe InCopy CC ile mükemmel bir uyum içinde çalışır, böylece yazarlar ve editörlerle birlikte düzenlemeler yapabilirsiniz. PDF’den yorumları ve düzenlemeleri içe aktarın ve tüm geri bildirimlerinizi görün. Ve takım arkadaşlarınızla metin, renkler, grafikler ve daha fazlasını Creative Cloud Kütüphaneleri aracılığıyla paylaşın.

PDF yorum içe aktarma

Şimdi PDF oluşturduğunuzda, dosyaya eklenen yorumlar uygulamaya geri alınabilir.

Düzen ayarı Şimdi belgenizin boyutunu değiştirdiğinizde, metinleriniz ve grafikleriniz otomatik olarak yeniden yapılandırılır.

Özellikler paneli

Yeni, daha anlaşılır bir arayüz, gerektiğinde gerekli denetimlere erişmenizi daha kolay hale getirir.

Adobe InDesign CC Ekran Görüntüleri


47457 Img 63C5A649C46B4 2

47457 Img 63C5A64B08Faa 4

47457 Img 63C5A64C230Eb 6

Bilgisayara “Adobe InDesign CC” Nasıl Yüklenir?


“Adobe InDesign CC” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “Adobe InDesign CC” nasıl silinir?


“Adobe InDesign CC” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir