Adobe Photoshop CS6

Adobe Photoshop CS6 deneme sürümü şuan yalnızca Adobe’nin indirme asistanı (bir yükleyici ve indirme yöneticisinden oluşur) sayesinde yüklenebiliyor.

Eğer adobe Photoshop sürümlerini özellikle de CS4 ve CS5 versiyonlarını geçmişte kullandıysanız, CS6 sürümüne alışmakta pek zorlanmazsınız.

Çünkü aynı arayüz ve çok benzer bir tasarıma sahip.

Fakat ıslak fırçalar, iyileştirme fırçaları, akıllı seçme aracı ve arka plan doldurma aracı gibi özellikler konusunda güzel sürprizler ile karşılaşacaksınız. Bunlara ek olarak bazı menülerin de değiştiğinden söz edelim. Fakat hemen alışacaksınız bu yeni menülere.

Ayrıca artık Photoshop programı 64-bit sistemleri çok daha güçlü bir şekilde destekliyor.

Programın içerisinde hazır olarak gelen fontlar da artık eskisine göre daha modern ve iyileştirilmiş yazıtiplerinden oluşmaktadır.

Tüm bu geliştirmeler ve iyileştirmeler neticesinde, artık Adobe Photoshop CS6 ile resimlerin üzerine yazı ekleyebilir, fotoğraflara özel efektler ekleyebilir, web grafikleri oluşturabilir, mevcut grafikleri optimize edebilir ve yeni katmanlar oluşturabilir yada eldeki katmanları düzenleyebilirsiniz.

Adobe Photoshop CS5 programının 30 günlük deneme sürümünü sitemizden indirebilirsiniz.

Alternatif indirme linki (aşağıdaki butona bastığınızda orijinal resmi deneme sürümü linki çalışmazsa, bu linke tıklayarak indiriniz).


Yayımlandı