Search
Generic filters

Agnostisizm ve İlahi Tragedya PDF İndir

Agnostisizm Ve Ilahi Tragedya 1

Türkiye’nin en ünlü Agnostik insanı olan Diamond Tema sahibi olduğu YouTube kanalında 500 bin abone sınırını aşarak inanılması güç bir  kitleye ulaştı.

Türkiye gibi yüzde 99’unun müslüman olduğu söylenen bir ülkede dinsiz ve ateizme yakın bir Agnostik inanca sahip olan bir insanın bu kadar çok aboneye sahip olması yeni neslin geldiği noktayı bizlere gösteriyor.

Burada Diamond Tema’nın “Agnostisizm ve İlahi Tragedya” adlı kitabının reklamını veya eleştirisini yapmak gibi bir niyetim yok. Zaten kendisinin de böyle bir şeye ihtiyacı yok.

Sadece din ile ilgili yaptığı araştırmaları anlatan videolarıyla değil, bilim, tarih, felsefe ve psikoloji alanında hazırladığı videolar da gerçekten oldukça kaliteli diyebilirim.

Olabildiğince tarafsız ve kaynaklara atıf yaparak videoları hazırlayan Diamond Tema şimdi de 2 yıllık bir çalışmanın ürünü olan “Agnostisizm ve İlahi Tragedya” isimli kitabını yayınladı.

Kitabı satın almak isteyenler D&R mağazalarından, diğer ünlü kitap yayınevlerinden veya KitapYurdu.com yada İdefix.com gibi kitap sitelerinden satın alabilir.

Kitabın ilk baskısının imzalı olduğunu söyleyelim ve diğer basımlarda bu imza olmayacak. Ona göre imzalı kitap isteyenler elini çabuk tutabilir.

Buraya bu kitabı PDF dosyası olarak indirmeye gelenlere de bir çift lafım olacak.

Diamond Tema zengin bir insan değil ve videolarında arka fonda gördüğünüz kitapları satın alabilmek için dişinden tırnağından biriktirdiği tüm parayı harcadığını söylüyor.

Hayatının 2 koca yılını bu kitabı olabilecek en iyi şekilde yazmak için harcadığını anlatıyor.

Eğer kendisini seviyor ve takdir ediyorsanız, bence bu kitabı satın alarak en azından adamın emeğine saygı gösterebilir ve hak ettiği geliri elde etmesini sağlayabilirsiniz.

Agnostisizm ve İlahi Tragedya Kitabı İçin Online Satın Alma Platformları

Agnostisizm ve İlahi Tragedya – Diamond Tema | kitapyurdu.com

Agnostisizm ve İlahi Tragedya – İmzalı (Diamond Tema) – D&R

Agnostisizm ve İlahi Tragedya – Diamond Tema | Kidega.com

Agnostisizm ve İlahi Tragedya isimli kitabın henüz PDF versiyonu yada epub şeklinde e-kitap versiyonu satışa çıkmadı.

Diamond Tema bu konuyla alakalı ikinci veya üçüncü basımda e-kitabın çıkabileceğini ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir