Search
Generic filters

Altin.in ŞikayetVar (Tüm Şikayetlerin Sıralı Tam Listesi)

Altin.in Şikayetvar

Altin.in sitesiyle alakalı ŞikayetVar’daki bütün şikayetleri bu sayfada topladık. Türkiye’nin tek ciddi şikayet platformu olan ŞikayetVar sitesine (sikayetvar.com) her gün binlerce yeni şikayet eklenmektedir. Bunların önemli bir kısmı Altin.in ile ilgili şikayetlerdir.

Şikayet Var’da Altin.in hakkındaki şikayetler şuan için 2000’i geçmiş durumda. Hal böyleyken bu kadar şikayete göz atmak ve aralarından sizin yaşadığınız şikayete benzer olanları tespit etmek oldukça zor bir hale geliyor.

Bu sorunu aşmanız adına sizlere yardımcı olmak için SikayetVar.Com sitesinde Altin.in ile alakalı son bir yıldaki tüm şikayet başlıklarını kısaca maddeler halinde aşağıda listeliyoruz.

Böylece hızlı bir şekilde bütün şikayetlere göz gezdirebilir ve ilgi duyduğunuz şikayetlere tıklayarak bunların çözümlerine oldukça kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

1- Altin.in Şikayetvar: Adminizin Kural Hak Hukuk Tanımaması

Altın.in sitesine 2018 yılında üye oldum 2021 yılına kadar bilgisi faydalı olan üyeleri tek tek üyelikten atarak uzaklaştırdıklarına şahit oldum ve dayanamayıp bu yaptıklarının doğru olmadığını ve haksızlık yaptıklarını dile getiren mesaj yazdım ,mail attım admin   benim üyeliğimi silmiş bende başka üyelik oluşturup benim üyeliğimi neden sildiğini buna hakkı olmadığını yazdım hemen o üyeliğimi de sildi ,ben yine yeni üyelik yaptım tekrar yazdım sen kimsin ki ikide bir üyeliğimi siliyorsun gibi  mesaj attım, o üyeliğimi de sildi .

Atin.in site sahibi şu an bu yazıyı okuyorsan bu admini derhal gönder adresinizi arıyorum bula bilirsem hakkımı arayacağım haberin olsun.

2- Altin. İn Haksızlık Yapılması Her Üyeye Eşit Davranılmaması

Yaklaşık iki yıldır Altin.in sayfasına üyeyim son zamanlarda anlayamadığım şekilde sayfa haklarım kısıtlanmaktadır sayfaya erişim günlerce engellenmektedir haksızlığa uğruyorum sitedeki bazı üyeler kendi aralarında hat sayfada gruplaşmış olmaları nedeniyle ve sürekli kendi fikirlerine uymayan üyeleri adminlere şikayet ederek haksız yere sayfadan uzaklaştırılmama sebep oluyorlar sayfada her türlü dini siyasi polemikler yapılsada sadece hedefte olanlar ceza alıyor lütfen buna bir son vermelerini sayfanın her üyeye aynı şekilde şeffaf olmasını rica ediyorum.

3- Altin.in Keyfi Bir Şekilde Üyeliğimi Sildi

Altın. İn sayfası keyfi bir şekilde üyeliğimi sildi. Bir grup kendi gibi düşünmeyen tüm üyeleri şikayet ediyor ve sayfa yöneticileri de onlardan taraf alıp adil olmayan bir şekilde üyeliğini kaldırıyor. Sayfada sadece kendileri gibi düşünen insanlara yer veriyorlar. Taraflı bir site.

4- Altin.in Haksızca Üyelik Silinmesi

Altın in sitesinde iyi niyetli yapmış olduğumuz yorumları sitenin admini keyfine kafasına göre yorumlayıp üyelik sildiriyor. Altın in sitesinde gruplaşan insanlar birini şikayet etti mi o kişiyi admin adaletsiz ve keyfi bir şekilde üyelikten çıkarıyor bu büyük bir haksızlık.

5- Altin.in Telefon Numaralarımı Paylaşıyorlar!

Https://altin. İn/ linkli site üyelik olarak telefon numarası ile kayıt istiyor. Üye olduğunuz zaman ise, telefon numaranızı dağıtıyor. Beni 6 defa başka yatırım firmalarından aradılar.

Telefon numaramın KVKK ya göre dağıtılmamasını istiyorum. Silsinler numaramı listelerinden.

6- Altin.in Kafasına Göre Üyelik Silmesi

Web sitesinde admine karşı çıkan herkesin üyeliği silinmekte ve ifade özgürlüğünün kısıtlandığı bir platform olup, kişisel haklarımıza karşı engellemeler yapılmaktadır. Bu siteden şikayetçi yüzlerce insan bulunmakta. Gerekli şikayeti her yere yapacağım.

7- Altin.in Adminden Şikayetçiyim!

İnternette Altin.in diye bir sayfa var.Bu değerli sayfanın yorumlarına bakan bir diktatör admini var.Selam versek engel atıyor.Fikir özgürlüğü noktasında saygı sıfır.Sayfa kurallarına uygun hareket etmiyor.Engellediği başarılı insanlar yüzünden başka insanlarda mağdur oluyor.Admin istifa.Yönetim bizi duymuyor mu?Biz nereye yazacağız?

8- Altin.in’de Üyelik İptali

Altin.in’den Şubat 2019 tarihinde aldığım f**uk_06 adlı üyeliğimi hiçbir şekilde sebepsiz yere iptal etmişler. Kendilerine yüzlerce mesaj atmama rağmen dönüş yapılmamıştır. Sitenin amacı döviz ve emtia fiyatlarını duyurmak ve üyeler arasında fikir alışverişi yapmaktır. Bu vesileyle alım satımda en uygun ® makası sağlayan bankayı paylaştım Ve yorumlarım siteye düşmediği için admine de 2 satır yazdım. Sanırım admin kaprisli çıktı. Ben bu üyeliği geri istiyorum.

9- Altın.in İnternet Sitesi Hakkında

Https://altin. İn/ İnternet sitesindeki kullanıcıların topluma açık yorum, görüş ve eleştirilerini yaptığı Mesajlaşma alanında, internet sitesini kontrol eden Admin adındaki yönetici, sebebini sadece iki üç kelime ile bazende hiçbir açıklama yapmadan keyfi olarak kullanıcıların üyeliğini iptal ettiği gözlemlemekteyiz. Buradan yetkililere sesleniyorum. İnsanların saygıyı aşmadığı sürece Özgürce yorum, görüş ve eleştirilerini yapabilmeleri ve yapılan bu yorum, görüş ve eleştirilerden yararlanmak istiyoruz. Teşekkürler

10- Altin. İn Siyasi Görüşlere Göre Üyelikler İptal Veya Ceza Veriyorlar

Https://altın. İn/ sitesinde günlük ekonomi gündemini takip eden üyeler ister istemez bazen siyasi yazışmalar yapabiliyor. Ancak bu siyasi tartışmalar her ne kadar uygun olmasa da bazı görüşler site yönetimine yakınsa görmezden geliniyor. Aksi görüşlerde ise üyelik ceza veya hesap iptaline başvuruluyor.

11- Altin. İn Site Yönetiminden Memnun Değilim

Altın. İn sitesinde siyasi görüşünüze göre muamele ediliyor. Onlardan iseniz üyesiniz, onlardan Yana yorum yapmıyorsanız hiçbir sebep olmadan sizi engelleyip uzaklaştırma yapıyorlar. Altın. İn site yönetimindeki bu düzenden şikayetçiyim. Kesinlikle hiçbir sorun olmamasına rağmen hoşlanmadıkları kişileri siteden uzaklaştırıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir