Search
Generic filters

Android için Dijital Operatör İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Android Dijital Operatör Resim

Dijital Operatör Uygulaması
Fiyat : Ücretsiz
Boyut : Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm : Cihaza göre değişir
Geliştirici : Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Güncellenme : 2023

“Android için Dijital Operatör” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


Turkcell uygulaması, cep telefonunuzda kullanabileceğiniz birçok işlemi tek bir yerde topluyor. Ücretsiz indirerek, cep telefonları, tabletler ve daha birçok teknolojik ürün satın alabilir, mobil fatura ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda TL ve paket yükleme işlemleri de yapabilirsiniz. Turkcell ve Turkcell Pasaj arasında kolayca geçiş yapabilir, alışveriş yapmanın ayrıcalığını Turkcell Pasaj ile yaşayabilirsiniz. Uygulamada size özel kutlama, hatırlatma ve tekliflerimiz de sizleri bekliyor.

Dijital Operatör, birçok işlem yapma imkanı sunar. Cihaz satın alma, paket yükleme, mobil fatura ödeme, kalan kullanım sorgulama, numara taşıma veya yeni hattın başvurusunu yapabilirsiniz. Dijital Operatör, “Dijital Mağaza”, “İşlem Merkezi” ve “Yardım” olarak 3 ana bölümden oluşur.

“Dijital Mağaza” alanından, size özel olarak hazırlanan cihaz tekliflerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca Turkcell uygulamalarını ve tarifelerini de görebilirsiniz. Tarifenizi değiştirebilir ve avantajlı paketleri satın alabilirsiniz.

“Dijital Mağaza” alanından TL ve paket yükleme işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Turkcell uygulaması ile fatura sorgulama ve ödeme işlemlerini, kalan paket sorgulamasını, sahip olduğunuz tüm ürünleri ve kampanyaları tek ekranda görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, telefonunuzun çekmediği durumlarda hızlı bir şekilde yardım alabilirsiniz. Üstelik, arama ve bağlantı kontrolü yaparak otomatik durum tespiti yapabilirsiniz. Sorunlarınızı ve taleplerinizi uygulama üzerinden bize bildirebilirsiniz.

Turkcell uygulaması üzerinden evrak gerektiren taleplerinizi oluşturabilir, eksik evraklarınızı gönderebilirsiniz. Bu işlemlerin son durumunu da “Bildirimlerim” bölümünde takip edebilirsiniz. Ayrıca, “Salla Kazan” kampanyasına katılarak sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. “Hediye Havuzu” alanından halihazırda kazandığınız ve kazanabileceğiniz hediyeleri görebilirsiniz ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Android için Dijital Operatör Ekran Görüntüleri


2023 01 16 11 29 55 2 2023 01 16 11 30 02 4 2023 01 16 11 30 10 6 2023 01 16 11 30 17 8 2023 01 16 11 30 28 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir