Search
Generic filters

Android için TikTok (2023) İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Tiktok Icon

TikTok Uygulaması
Fiyat : Ücretsiz
Dil : Türkçe
Boyut : Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm : Cihaza göre değişir
Geliştirici : TikTok Pte. Ltd.
Güncellenme : 2023

“Android için TikTok” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


TikTok, sosyal ağlar arasında çok popüler olan ve arkadaşlarınızla ve takipçilerinizle eğlenceli videolar oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak tanıyan resmi uygulamadır.

TikTok’un sunduğu tüm imkanlardan yararlanmak için, bir kullanıcı hesabı oluşturarak başlayın – sadece birkaç saniye sürer.

TikTok, yeni içerik oluşturmak için çeşitli seçenekler sunar. Örneğin, videonuzu doğrudan uygulamada kaydedebilir veya galerinizdeki resimleri ve klipleri kullanabilirsiniz.

Bunun ardından, TikTok kataloğundaki milyarlarca farklı şarkıdan birini seçin ve videonuzla senkronize edin; aksi takdirde, cep telefonunuzda saklanan bir şarkı seçmek de bir seçenektir.

TikTok sunduğu çok sayıda özellik, düzenleme işlemini tamamen acısız ve hızlı hale getirir. Filtreler, hız kontrolü, time-lapse, geri alma ve diğer “zaman makinesi” etkileri gibi çeşitli efektler arasından seçim yapabilirsiniz.

TikTok, diğerlerinden farklı olarak hala eğlenceli bir sosyal ağdır. Her zaman ilginç videolar bulabilirsiniz ve en iyi yarattıklarınızı uygulama topluluğu ile paylaşabilirsiniz.

TikTok’u nasıl indirmeden izleyebilirim? TikTok’u Chrome veya Firefox gibi bir tarayıcıdan indirmeden izleyebilirsiniz. İçeriği anında izlemek için herhangi bir video bağlantısını açın, uygulamaye gerek yok.

TikTok ne anlama gelir?

TikTok Çince’de müzik sallama anlamına gelir. Uygulama öncelikle müzik videoları yapmak etrafında döner.

TikTok’u nasıl ücretsiz yapabilirim?

Android uygulaması ile TikTok’u ücretsiz yapmak kolaydır. Sitemizden APK indirerek, göz alıcı içerik üretebileceğiniz yerleşik video düzenleyiciyi kullanabilirsiniz.

TikTok videolarını nasıl izleyebilirim?

TikTok uygulamasının ana ekranından videoları izleyebilirsiniz. Sadece parmaknızı cep telefonunuzun ekranında dikey olarak kaydırarak sonsuz bir içerik akışına erişebilirsiniz.

Ayrıca, uygulamanın “Sizin İçin” sayfasındaki farklı kategorileri tarayarak videoları izleyebilirsiniz.

Ayrıca, ilgi alanınıza göre videolar bulmak için belirli kullanıcılar veya etiketler arayabilirsiniz. Ek olarak, takip ettiğiniz hesapların profil sayfasını ziyaret ederek videoları izleyebilirsiniz.

Android için TikTok Ekran Görüntüleri


2023 01 16 18 24 53 2 2023 01 16 18 24 46 4 2023 01 16 18 24 39 6

Bilgisayara “Android için TikTok” Nasıl Yüklenir?


“Android için TikTok” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “Android için TikTok” nasıl silinir?


“Android için TikTok” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir