Anestezi Maaşları Ne Kadar? 2023 Güncel Zamlı Maaşlar

Anestezi Maaşları Ne Kadar? 2023 Güncel Zamlı Maaşlar

[xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşlarına zam geldi! Enflasyon zammından [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] da nasibini aldı! Peki yeni zamlı [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşları ne kadar oldu dersiniz?

Son yapılan zamlardan sonraki [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşları şu şekilde:

2023 [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşları ne kadar oldu? [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] ayda kaç para kazanıyor?


Anestezi Teknikeri Maaşları Ne Kadar?

Mesleğe yeni başlayan bekar bir anestezi teknikeri KPSS ile devlete memur olarak atanmış ise başlangıçta yaklaşık 10.000 TL maaş alır. Kıdemli (tecrübeli), evli ve 2 çocuklu ise bu maaş 10.500 liraya kadar çıkabilir.

Eğer özel hastanede çalışıyorsa maaşlar daha düşük seyreder ve ortalama olarak 6.500 TL ile 9.000 TL arasında maaş alır. Tabii ki tecrübesine ve çalıştığı kuruma göre bu maaş değişir.

2 Yıllık Anestezi Maaşları

Özel hastanelerde asgari ücretle işe alım yapılır ve zamanla maaşlar artar. Yani başlangıçta 5.500 TL ile işe girer ama sonra ortalama olarak 7.000 TL’ye kadar maaşı artar. Tabii ki lüks hastanelerde bu rakamlar artabilir.

Devlette memur olarak çalışan 2 yıllık anestezi maaşı ise ortalama olarak ayda 10.000 ve 12.000 TL arasında değişir. Mesleki tecrübe, kıdem ve eş yardımıyla çocuk yardımı aradaki farkı belirler.

Anestezi Doktoru Maaşları

Anestezi doktorlarının maaşları birçok bakımdan farklı olabilmektedir. Bir anestezi doktoru maaşı çeşitli nedenlere göre değişir. Çalışılan kurum, doktorun deneyimi ve başarısı maaşlara etki eden unsurlardan biridir. Yeni göreve başlayan bir anestezi doktoru yaklaşık 14 bin TL maaş alır.

2023 yılı için en güncel [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşlarını paylaştık. Diğer sitelerin yaptığı gibi işin üç kağıtçılığına kaçarak [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] nedir, [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] nasıl olunur, [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] olma şartları ve [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] görevleri gibi gereksiz bilgilerle sayfayı doldurup vaktinizi çalmak istemedik. Üç kuruş fazla para kazanmak uğruna prensiplerimizden vazgeçmiyoruz ve direkt olarak sizlere [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşlarını sunuyoruz.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm mesleklerin 2023 güncel maaş bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Diğer tüm mesleklerin maaşını görmek için tıklayınız

Yayımlandı

kategorisi