Search
Generic filters

Apartman Aidat Çizelgesi İndir (2023) Son Sürüm

Apartman Aidat Çizelgesi İndir

ExcelDepo tarafından geliştirilen Apartman Aidat Çizelgesi adlı programı aşağıdan ücretsiz indirebilirsiniz.

Açıklama: Basit ama oldukça kaliteli bir apartman aidat çizelgesidir
Lisans: Ücretsiz
Yayımcı: ExcelDepo
Arayüz: Türkçe
Sistem: Windows
Kategori: Bilgisayar Programları
Bölüm:
Tarih: 3 Ağustos 2022
Boyut: 166 kb
Format: Excel (xlsx) dosyasıdır ve MS Office veya ücretsiz alternatifi olan LibreOffice ile açabilirsiniz.
Apartman Aidat Çizelgesi İndir (2023)
Dosyayı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

3 Ağustos 2022 tarihinde virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir (hiçbir zararlı içermez).


Apartman Aidat Çizelgesi nedir ne işe yarar?

Apartman veya site için ödenen ve elde edilen para tutarlarının karşılaştırılması için apartman aidat çizelgesi oluşturulur. Bu çizelge ile birlikte ödenen kalemler ile gelir kalemleri arasındaki dengeyi kontrol etmek ve apartman veya site kat malikleri ile paylaşmak mümkündür. Bu çizelge aracılığıyla mevcut durum kat maliklerine anlatılmış olur.

Apartman aidat çizelgesi asmak yasal mı?

Aidat borçlarının takip edilmesi için, site veya apartman ilan panosunda daire adı, isim ve borç miktarı gibi bilgiler belirtilir. Ancak yöneticiler bu konuda dikkatli olmalılar, çünkü aidat borçlu listesini açıkça paylaşmak bir suç olarak kabul edilir.

Aidat makbuzu verilmesi zorunlu mu?

Apartman aidatının ödenmesiyle ilgili olarak kanun tarafından zorunlu bir makbuz verme zorunluluğu bulunmamaktadır. Ancak, aidatın ödenmesi sırasında makbuz kesilmesi, belirli bir miktarın ödenmiş olduğunun kanıtı olarak kullanılabilir ve ileride meydana gelebilecek ihtilafların önüne geçebilir.

Apartman aidatı neye göre arttırılır?

Aidat oranları, yıllık bakım ve giderleri karşılamak için her yıl kat maliklerinin toplantısında belirlenir. Daire sayısına göre hesaplanan tahmini giderlere göre belirlenir. Aidat miktarı, yıllık ihtiyaçlar veya apartman bakımı, iyileştirme gibi konularda alınan kararlara göre değişebilir.

Site yonetimine aidat Odenmezse ne olur?

Aidat borcunun ödenmemesi halinde, intifa hakkı sahipleri dava açma ve takip etme hakkına sahip olabilirler. Aynı şekilde icra takibi de başlatılabilir. Kat malikleri kanunu gereğince, aidat borcunun gecikmesi halinde aylık %5 gecikme faizi uygulanır.

Sitemizden Program Nasıl İndirilir?

Bilgisayara Apartman Aidat Çizelgesi isimli yazılımı indirmek için yukarıdaki butona basmanız ve geri sayımın bitmesini beklemeniz yeterlidir.

İndirdikten Sonra RAR Dosyası Nasıl Açılır?

İndireceğiniz Apartman Aidat Çizelgesi adlı programın kurulum dosyası eğer EXE yerine RAR formatındaysa, kuruluma başlamak için öncelikle RAR dosyasını açıp içindeki dosyaları dışarıya örneğin masaüstüne çıkarmanız gerekiyor. Genellikle RAR dosyası açmak için WinRAR programı kullanılır.

WinRAR programının son sürümünü Türkçe ve ücretsiz indirmek için bu bağlantıya (64-bit) veya bu bağlantıya (32-bit) tıklayınız.

Windows 10’da WinRAR ile RAR dosyası nasıl açılır?

 1. RAR dosyasının üzerine sağ tıklayın ve açılan menüden “burada ayıkla” veya “klasöre çıkart” yazan seçeneğe basın.
 2. Böylece RAR içindeki dosyaları RAR dosyasıyla aynı klasöre çıkarmış olacak.
 3. Bu adımların resimli ve videolu anlatımı için bu bağlantıya tıklayınız.

Alternatif olarak WinZip ve 7-Z gibi programlarla da bilgisayarda rar dosyalarını sorunsuz açabilirsiniz.

Windows 11’de WinRAR ile RAR dosyası nasıl açılır?

 1. Açmak istediğiniz RAR dosyasının üzerine sağ tıklayın ve açılan menüden yazan seçeneğe tıklayın.
 2. Açılan WinRAR penceresinde gördüğünüz dosyaların hepsini seçip sürükle-bırak yöntemiyle masaüstüne veya başka bir klasörün üzerine bırakarak dosyaları dışarı çıkarın.

Bilgisayarda Program Kurulumu Nasıl Yapılır?

Normalde bütün programların bilgisayara kurulumu birbirine benzer ve çok da basittir. Sadece birkaç püf noktaya dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Bilgisayarlara programlar nasıl yüklenir ve kurulum işlemleri adım adım nasıl yapılır bu makalemizde resimli olarak kısaca maddeler halinde anlattık. Mutlaka göz atınız yada aşağıdaki özet adımları takip ediniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Next’e yada İleri’ye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Programlar bilgisayardan nasıl kaldırılır (silinir)?

“Apartman Aidat Çizelgesi” isimli programı veya herhangi başka bir programı bilgisayardan tamamen silmek çok kolay. Hiçbir ekstra programa gerek yoktur. Sadece birkaç tıklama ile kolayca yapabilirsiniz. Bu sayfada nasıl yapıldığını basitçe resimlerle anlattık. Mutlaka bakınız veya aşağıdaki özet adımları takip ediniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Enter‘a bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldır‘a bas

Önemli Uyarı: Sitemizde telif hakkını ihlal eden full program, crack, key, serial yada tam sürüm gibi korsan dosya paylaşımı yoktur. Dilerseniz dosyaları indirerek kendiniz test edebilirsiniz. Tüm masaüstü yazılım ve oyun paylaşımlarımız üreticinin resmi sitesinden paylaşılan orijinal yasal dosyalardır. Yine de telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz dosya veya bağlantı var ise, iletişim sayfamızdan bize bildirirseniz, gerekli incelemenin ardından 3 gün içerisinde derhal sitemizden bu dosya veya bağlantı silinecektir. Başlıklarda bazen kullanılan full, crack, key, serial ve tam sürüm gibi sözcükler aslında telif hakkını ihlal eden içerikler indirmek isteyen kişilere orijinal dosyaları indirterek bir nevi doğru yola sevk etmek amacıyla yazılmıştır.


Yukarıda “Apartman Aidat Çizelgesi” adlı programı mobilde ve PC’de sorunsuz bir şekilde açabilmeniz için bilmeniz gereken her şeyi anlattık. Kafanıza takılan bir soru veya yapamadığınız, takılıp kaldığınız bir yer olursa lütfen aşağıdaki yorum kutusundan soru sorarak bizimle iletişime geçin. En kısa sürede ekiplerimiz yardımcı olacaktır.

“Apartman Aidat Çizelgesi ” adlı programın alternatifleri ve farklı versiyonları

“Apartman Aidat Çizelgesi” isimli yazılımın değişik tarihlerde eklenmiş farklı sürümlerini veya bu dosyaya benzer alternatif dosyaları aşağıdan indirebilirsiniz:

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir