Search
Generic filters

Apowersoft Ses Kaydedici İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Apowersoft Ses Kaydedici Indir

 • Programın lisansı: Deneme
 • Programın dili: Türkçe
 • Programın boyutu: 2 MB
 • Programın üreticisi: Apowersoft
 • Desteklediği platformlar: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP

“Apowersoft Ses Kaydedici ” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


Apowersoft Ses Kaydedici, bilgisayarınızın ses kartından veya mikrofondan gelen tüm sesleri kaydetmenizi sağlayan bir uygulamadır.

Bu aracı kullanarak internette yayınlanan radyo ve sesleri anında kaydedebilirsiniz. Ayrıca, ses dosyalarını MP3, WAV, WMA, OGG, AAC, FLAC gibi farklı formatlara dönüştürebilirsiniz. Müzik arama ve indirme, ses dosyalarını düzenleme ve CD’ye yazma gibi birçok fonksiyonu barındıran kolay kullanımlı bir arayüze sahiptir.

Ses kaydedici ile istediğiniz sesleri kaydedin, ses dosyalarını istediğiniz formatta dönüştürün, YouTube, Vimeo, Dailymotion gibi sitelerden müzik indirin, ses dosyalarını düzenleyin ve radyo kanalları arasından seçim yapın.

Üreticinin resmi tanıtımı:

Ses Kaydedici, müzik eğlencenizi zenginleştirmek için kullanabileceğiniz özel bir araçtır. Müzik sitelerinden, video platformlarından, radyo istasyonlarından ve sesli sohbetlerden ses kaydetmenize olanak tanır.

Program, MP3, AAC, FLAC, WMA gibi birçok ses formatını destekler ve kolayca kullanılabilir. Müzik sitelerinden bir şarkıyı kaydetmek, toplantılarda konuşulanları kaydetmek, canlı öğretim videoları için ses kaydetmek gibi ihtiyaçlarınızı karşılar.

Aynı anda bilgisayarınızdan ve mikrofonunuzdan ses kaydetmenize olanak tanır. Kaydedilen sesler yüksek kalitede olduğu için farklı cihazlarda oynatmak, müzik sitelerinde yüklemek veya paylaşmak için kullanabilirsiniz.

Program, kaydedilen şarkıların isim, albüm, yıl, tür, sanatçı ve albüm kapağı gibi bilgileri tanımlamada size yardımcı olur. Bu özellik müzik koleksiyoncuları ve fanatikler için son derece yararlıdır.

Program, farklı formatlardaki ses dosyalarını dönüştürerek veya birleştirerek düzenlemenize yardımcı olur. Taşınabilir cihazlarda kayıtlı ses dosyalarını dinlemek isteyenler için de pratik bir çözümdür.

Apowersoft Ses Kaydedici Ekran Görüntüleri


Ses Kaydedici

Ses Düzenleyici

Bilgisayara “Apowersoft Ses Kaydedici ” Nasıl Yüklenir?


“Apowersoft Ses Kaydedici ” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “Apowersoft Ses Kaydedici ” nasıl silinir?


“Apowersoft Ses Kaydedici ” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir