Search
Generic filters

Arcade Paradise Ücretsiz İndir (PC İçin) Konusu Hikayesi

Arcade-Paradise-Preinstalled-Steamrip

Hoş Geldiniz Arcade Paradise’e, 90’ların ruhunu yansıtan retro arcade macerasına. Bir yaşam için çamaşır yıkamaktansa, ailenizin çamaşırhanesini son derece eğlenceli bir arcade salonuna dönüştürmeye karar verirsiniz. Kazanın, kar edin ve 35’ten fazla arcade makinesi arasından seçim yaparak kendi Arcade Paradise’ınızı oluşturun.

Borudan zenginliğe kelimenin tam anlamıyla Çamaşır yıkama gibi sıkıcı işlerden oluşan çamaşırhane işini alın ve tüm şehirdeki en havalı oyunların yer aldığı bir arcade salonuna dönüştürerek para kazanın.

Jetonu Sok Erken dönem vektör oyunlarından 32-bit çağına kadar 3 on yıl boyunca ilham alan 35’in üzerinde tamamen gerçekleştirilmiş arcade oyunu. Her oyunun kendine özgü oynanışı, hikayesi, görevleri ve en yüksek puanları var.

Yeni rakip geliyor İkinci bir jeton sokun ve yerel olarak en fazla 4 oyuncuyla birçok işbirliği ve rekabetçi arcade oyununda arkadaşınıza karşı oynayın.

En Yüksek Puanları Ayarlayın Her oyunu tamamlayın, en yüksek puanlarınızı ayarlayın, favori arcade oyununuzu daha popüler hale getirin ve online lider panolara yükleyin.

Arcade-Paradise-Steamrip.jpg (600×337)

Arcade-Paradise-Screenshots-Steamrip.jpg (600×337)

Dosyayı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir