Search
Generic filters

Asist Pediatrik Şurup Fiyatları 2023 (Daima Güncel Son Fiyat)

Asist Plus 600 Mg Fiyati 1

Asist Pediatrik Şurup fiyatları araştıranlar için sosyal medya kanalları, broşürler ve Asist Pediatrik Şurup Fiya ile ilgili internet siteleri üzerinden yaptığımız incelemeler sonucunda %100 doğru ve güncel fiyatları paylaşıyoruz.

Sitemizdeki tüm fiyatları aylık olarak güncelliyoruz. Fakat enflasyon canavarı, mazot fiyatlarındaki aşırı yükseliş ve dolar kurundaki artış fiyatların çok hızlı bir şekilde sürekli değişmesine ve yeni zamların gelmesine neden oluyor. Dolayısıyla bizim yetişemediğimiz zamanlarda, Asist Pediatrik Şurup ile ilgili sitemizden farklı bir fiyat etiketiyle karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum kutusundan bize bildirerek fiyatı güncellememize yardımcı olabilirsiniz.

Asist Plus 600 Mg Saşe Prospektüsü

Asist Pediatrik Şurup Prospektüsü

Güncel Asist Pediatrik Şurup Fiyatları Ne Kadar (Son Fiyatı)?

Asist Pediatrik Şurup satın almak isteyen herkes internette Asist Pediatrik Şurup fiyatları araştırıyor. Her gün gelen yeni zamlar nedeniyle bu gayet doğal bir durum.

Zaten biz de tam olarak bu nedenden dolayı sizler için her zaman güncel fiyat bilgisi sunmaya çalışıyoruz. Sitemizden daima en son fiyatları öğrenebilirsiniz.

Asist Plus 600 mg Fiyatı 2023

Yaptığımız son araştırmalar neticesinde Asist Pediatrik Şurup fiyatı şu şekilde:


  • Asist fiyatları yüzde 20 zamlandı.
  • Eczanelerde 600 mg 30 saşe Asist için zamlı ve güncel satış fiyatı 34.83 TL oldu.
  • Asist ampul için zamlı ve güncel satış fiyatı 15.00 TL oldu.
  • Eczanelerde %4 100 ml Asist şurup için zamlı ve güncel satış fiyatı 10.19 TL olarak belirlendi.
  • Etken madde: Parasetamol, Asetilsistein ve Askorbik asit.
  • Kullanım amacı: Ateş düşürücü, balgam sökücü ve ağrı kesici.
  • Doktora danışmadan asla kullanmayınız. 

Not: Bu fiyat son olarak 2022’nin son çeyreğinde güncellendi fakat 2023’e kadarki kısa dönemde yeni bir zam beklenmiyor.
Yukarıda sunulan Asist Pediatrik Şurup fiyatları güncelliğini korumaktadır. Fakat bazen fiyatlar bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor. Bu durumda eğer var ise Asist Pediatrik Şurup fiyatı için ilgili müşteri desteğinden bilgi alabilirsiniz.

Asist Pediatrik Şurup Fiyatı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Müşteriler Asist Pediatrik Şurup hakkında araştırma yaparak en uygun fiyatları bulma amacında. Biz de bu amaca hizmet etmek için sadece güncel fiyatları listelemek ile kalmıyoruz, aynı zamanda en son çıkan güncel indirimleri ve kampanyaları da paylaşıyoruz.

Asist Pediatrik Şurup fiyatları güncel mi, doğru mu ve ne kadar güncel? 

Hem Asist Pediatrik Şurup hem de sitemizdeki diğer tüm ürünlerin fiyatları haftalık ve aylık periyotlarla güncellenmektedir. Son fiyatlar için ilgili satış noktalarına sorabilirsiniz. Değişen fiyatlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Tüm fiyat bilgilerini kılavuzluk ve genel bilgilendirme amacıyla paylaşıyoruz.

Yine de hatalı bir fiyat görürseniz, aşağıdaki yorum kutusundan bize yazarak derhal güncellememiz ve insanlara son fiyatları sunmamız için bize yardımcı olabilirsiniz. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Asist Pediatrik Şurup Fiyatlarına Zam Gelecek Mi?

Akaryakıt fiyatları ve dolar kuru yükseldiği sürece yalnızca Asist Pediatrik Şurup değil, aynı zamanda tüm ürünlerin fiyatlarına ve tüm hizmetlerin ücretlerine zam gelmesi kaçınılmazdır.

Aradığım ürünün fiyatını bulamadım

Sitemizde geniş bir yelpazede ürünlerin fiyatları paylaşılmaktadır. Ama eğer aradığınız ürün için fiyat bilgisi bulamadıysanız, bu bağlantıya tıklayarak iletişim sayfamızdan bize ürünü bildirebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde bu ürünün güncel fiyatı sitemize eklenir.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin 2022 ve 2023 güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Uyarilar 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.