Search
Generic filters

Aspirin zeytinyağı limon karışımı neye iyi gelir?

Eklem Agrilarina Iyi Geldigi Iddia Edilen Mucizevi Aspirin Kuru

Aspirin nasıl zeytinyağı limon karışımı yapılır?

Aspirinlerin toz haline getirilerek bir porselen kaseye alınması gerekir. Bu toz haline getirilen aspirinlere, 2 yemek kaşığı limon suyu eklenir. Aspirin ve limon suyunun bir araya gelmesi sonucu oluşan karışıma, 2 çay kaşığı bal eklenir. Eğer cildiniz kuru ise, 2 çay kaşığı zeytinyağı da karışıma ekleyebilirsiniz.

Limon aspirin zeytinyağı karışımı Kireçlenmeye iyi gelir mi?

Limon aspirin zeytinyağı karışımı, kireçlenmeyi önlemeye yardımcı olmayabilir. Halk arasında, ağrılı bölgelere aspirinin toz haline getirilerek limon suyu ile karıştırılıp sürülmesi yöntemine inanılır. Ancak, bu yöntem tamamen yanlıştır ve kireçlenmeyi önlemeye yardımcı olmayabilir.

Aspirin ve zeytinyağı karışımı neye iyi gelir?

Aspirin ve zeytinyağı karışımı, spesifik bir amaca yönelik olarak kullanılmayabilir. Zeytinyağı, Alzheimer ve kalp krizini önlemeye yardımcı olabilir ve kanı sulandırır. Ancak, bunun için aspirin gibi lüzumsuz ilaçlar verilmez. Zeytinyağı ayrıca şekeri düşürebilir ve güçlü antioksidan özelliklere sahiptir. Bu nedenle, beyni açar ve hücreleri toplar.

Limon ve aspirin birlikte kullanılır mı?

Limon ve aspirin birlikte kullanılmaması tavsiye edilir. Aspirin, mide kanaması riskini artırdığı için, portakal veya limon suyu ile içilmemelidir. Ayrıca, aspirinin vücuttaki C vitaminini azaltabileceği bilinmektedir. Bu nedenle, aspirinin C vitamini tableti ile alınması daha yararlı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir