Search
Generic filters

Astsubay Maaşları Ne Kadar? 2023 Güncel Zamlı Maaşlar

Astsubay Maaslari 1 1

Jandarma Astsubay Alımı 2021 Şartları Neler? Jandarma Astsubay Alımı Başvuru Tarihi Ve Başvuru Kılavuzu

Astsubay maaşlarına zam geldi! Enflasyon zammından Astsubay da nasibini aldı! Peki yeni zamlı Astsubay maaşları ne kadar oldu dersiniz?

Son yapılan zamlardan sonraki Astsubay maaşları şu şekilde:

2023 Astsubay maaşları ne kadar oldu? Astsubay ayda kaç para kazanıyor?


EN DÜŞÜK ORTALAMA EN YÜKSEK
Astsubay 16.630  20.790  40.620

Maaşlar 2022 senesinde 16 bin ile 40 bin TL arasında değişmektedir. Bu durum jandarma, hava, kara ve deniz astsubayı olmalarına göre de değişebiliyor. Ortalamada ise 20 bin TL civarında. Aynı zamanda evli ve çocuklu olma durumlarına göre de maaşlarına etki eden unsurlar bulunuyor.

Memur, memur emeklisi, SSK ve Bağ-Kurluların alacağı zamlar net olarak 3 Ocak 2023 tarihinde açıklanacak enflasyon oranıyla belirlenecek. Açıklanır açıklanmaz bu sayfayı güncelleyerek yeni maaşları ekleyeceğiz. Bizi takipte kalın…

2023 yılı için en güncel Astsubay maaşlarını paylaştık. Diğer sitelerin yaptığı gibi işin üç kağıtçılığına kaçarak Astsubay nedir, Astsubay nasıl olunur, Astsubay olma şartları ve Astsubay görevleri gibi gereksiz bilgilerle sayfayı doldurup vaktinizi çalmak istemedik. Üç kuruş fazla para kazanmak uğruna prensiplerimizden vazgeçmiyoruz ve direkt olarak sizlere Astsubay maaşlarını sunuyoruz.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm mesleklerin 2023 güncel maaş bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir