Search
Generic filters

AutoClicker İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Android için AutoClicker

Microsoft Store mağazasından AutoClicker indir

Autoclicker Icon


 • Programın lisansı: Ücretsiz
 • Programın dili: Türkçe
 • Programın boyutu: 852 KB
 • Programın üreticisi: Masha Novedad
 • Desteklediği platformlar: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP

“AutoClicker” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


AutoClicker, fare tıklama hızını saniyede 100 bin tıklama/saniye oranlarına kadar yükselten çok yönlü bir yardımcı programdır. Bu uygulama, sol, orta ve sağ fare düğmelerini tamamen destekler ve klavye ile veya geçiş modunda tetikleme yapılabilir. İsteğe göre, tıklama işlemini tetiklemek için klavye tuşu kullanılabilir. Bu program, en iyi tıklama oranlarından birine sahiptir.

AutoClicker, otomatik olarak fare tıklama yapmayı amaçlayan ücretsiz bir uygulamadır. Bu uygulama, birçok farklı amaç için kullanılabilir. Örneğin, oyunlar sırasında fare tıklama yapmak yerine AutoClicker kullanarak otomatik tıklama yapabilirsiniz. Bu sayede fareyi sürekli tıklama işlemi yerine, AutoClicker sayesinde otomatik tıklama yapabilirsiniz.

AutoClicker, aşağıdaki özellikleri sunar:

 • Otomatik olarak fare tıklama yapma.
 • Tıklama hızını ve aralığını ayarlama.
 • Tıklama sayısını ayarlama.
 • Tıklama işlemini döngü halinde yapma.

AutoClicker, Windows işletim sistemine uyumludur ve ücretsiz olarak indirilebilir. Eğer fare tıklama işlemini otomatik hale getirmek istiyorsanız, AutoClicker uygulamasını kullanabilirsiniz.

AutoClicker nasıl kullanılır?

AutoClicker, kullanımı oldukça basit ve kullanıcı dostudur. Aşağıdaki adımları takip ederek AutoClicker’i kullanmaya başlayabilirsiniz:

 1. AutoClicker’i indirin ve yükleyin: İlk olarak, AutoClicker’i buradan indirin ve yükleyin. Uygulamayı yükledikten sonra, bilgisayarınızda çalıştırın.
 2. Tıklama ayarlarını yapın: AutoClicker açıldıktan sonra, “Ayarlar” sekmesine gidin ve tıklama ayarlarını yapın. Bu ayarlar arasında tıklama hızı, tıklama aralığı, tıklama sayısı ve döngüler gibi seçenekler yer alır. Bu seçenekleri istediğiniz gibi ayarlayarak tıklama işlemini düzenleyebilirsiniz.
 3. Tıklama noktasını seçin: Tıklama ayarlarını yaptıktan sonra, tıklama işlemini yapacağınız noktayı seçin. Bu noktayı seçmek için “Tıklama Noktası” sekmesine gidin ve “Tıklama Noktası Ekle” seçeneğine tıklayın. Fareyi tıklama yapacağınız noktaya götürün ve sol fare düğmesine tıklayın. Bu sayede tıklama noktası eklenmiş olur. Eğer daha fazla tıklama noktası eklemek isterseniz, bu işlemi tekrar edin.
 4. Tıklama işlemini başlatın: Tıklama ayarlarını ve tıklama noktalarını yaptıktan sonra, tıklama işlemini başlatmak için “Başlat” sekmesine gidin ve “Başlat” seçeneğine tıklayın. Bu sayede tıklama işlemi otomatik olarak başlatılır ve tıklama ayarlarına göre yapılır.
 5. Tıklama işlemini durdurun: Tıklama işlemini durdurmak için “Durdur” sekmesine gidin ve “Durdur” seçeneğine tıklayın. Bu sayede tıklama işlemi durdurulur.

AutoClicker Ekran Görüntüleri


45804 Img 63Bbc1Ebee674 2

Bilgisayara “AutoClicker” Nasıl Yüklenir?


“AutoClicker” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “AutoClicker” nasıl silinir?


“AutoClicker” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir