Basit Web Sitesi Yapma Programı Ücretsiz (Windows İçin)

RocketCake, Windows bilgisayarlar için basit web site oluşturma programıdır ve hiçbir kodlama bilgisi yada tecrübesi gerekmez.

Eğer çok kolay bir şekilde basit ama duyarlı (responsive) web sitesi hazırlamak istiyorsanız, sizlere tavsiyem kesinlikle bu yazılımdır.

Web sitesi yapımına yeni başlayan bir acemiyseniz, ilk etapta basit bir web site yapmak sizin için daha doğru bir adım olacaktır.

Bu yazılımla oluşturacağınız web siteler responsive denilen duyarlı siteler olacağı için telefon, tablet ve PC ekranına kolayca uyarlanan yani ekrana tam oturan ve düzgünce görünen siteler olacaktır.

Hazırladığınız sayfaları ister yerel bilgisayara kaydederek açıp bakabilir yani ön izleme yapabilir, yada ister direkt sunucuya yükleyerek sunucu üzerinden sitenizi tüm ziyaretçilere yayınlayabilirsiniz.

WYSIWYG özellikli bir editör üzerinde sadece sürükle bırak yaparak her türlü ihtiyacı karşılayabilecek basit siteler hazırlayabilirsiniz.

HTML, CSS, PHP yada Javascript falan bilmeye hiç gerek yok. Bu programda hiçbir işinize yaramazlar zaten.

Site sayfalarına videolar, müzikler, ses dosyaları, resim galerileri, butonlar ve slayt gösterileri gibi birçok web elemanı ekleyebilirsiniz.

RocketCake programını Windows için ücretsiz olarak BURADAN indirebilirsiniz.


Yayımlandı