Search
Generic filters

Bim Kaşar Peyniri Fiyatları (15 Ocak 2023)

Bim Kasar Peyniri Fiyat 1

Bi̇m Binvezir Taze Kaşar Tam Yağlı 225 Gr Fiyatı - Market Radarı

Kaşar peyniri, Türkiye’de yapılan bir tür peynir. Genellikle süt, su, maya ve tuz kullanılarak yapılır. Süt eriyik hale getirilir ve maya eklenir.

Bu karışım, ısıtılır ve tuz eklenir. Peynir küpler halinde kesilir ve sonra fermente edilir. Fermentasyon süresi, kaşarın sertliğine ve lezzetine etki eder. Daha uzun süre fermente edilen kaşar daha sert ve lezzetli olur.

Bim Kaşar Peyniri Fiyatları Ne Kadar (Son Fiyatı)?

Bim Kaşar Peyniri satın almak isteyen herkes internette Bim Ka fiyatları araştırıyor. Her gün gelen yeni zamlar nedeniyle bu gayet doğal bir durum.

Zaten biz de tam olarak bu nedenden dolayı sizler için her zaman güncel fiyat bilgisi sunmaya çalışıyoruz. Sitemizden daima en son fiyatları öğrenebilirsiniz.

Yaptığımız son araştırmalar neticesinde Bim Kaşar Peyniri fiyatı şu şekilde:


  • 15 Ocak 2023 itibariyle BIM’de süt ve süt ürünlerine yüzde 16 civarında zam yapılmıştır.
  • 700 gramlık Kaanbey kaşar peyniri fiyatı === 112 TL.
  • 1 KG AKNAZ Tost Peyniri 142 TL 
  • 1 KG Dost beyaz peynir 95 TL
  • 1 KG Aknaz beyaz peynir 105 tL
  • 3 KG DOST yoğurt 70 TL
  • 1.5 KG Dost yoğurt 35 TL

Not: Bu fiyatlar son olarak  15.01.2023 tarihinde güncellenmiştir.
Yukarıda sunulan Bim Kaşar Peyniri  fiyatları güncelliğini korumaktadır. Fakat bazen fiyatlar bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor. Bu durumda eğer var ise Bim Ka fiyatı için ilgili müşteri desteğinden bilgi alabilirsiniz.

Bim Kaşar Peyniri Fiyatı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Bim Kaşar Peyniri hakkında araştırma yaparak en uygun fiyatları bulma amacında. Biz de bu amaca hizmet etmek için sadece güncel fiyatları listelemek ile kalmıyoruz, aynı zamanda en son çıkan güncel indirimleri ve kampanyaları da paylaşıyoruz.

Bim Kaşar Peyniri fiyatları güncel mi, doğru mu ve ne kadar güncel? 

Hem Bim Kaşar Peyniri hem de sitemizdeki diğer tüm ürünlerin fiyatları haftalık ve aylık periyotlarla güncellenmektedir. Son fiyatlar için ilgili satış noktalarına sorabilirsiniz. Değişen fiyatlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Tüm fiyat bilgilerini kılavuzluk ve genel bilgilendirme amacıyla paylaşıyoruz.

Yine de hatalı bir fiyat görürseniz, aşağıdaki yorum kutusundan bize yazarak derhal güncellememiz ve insanlara son fiyatları sunmamız için bize yardımcı olabilirsiniz. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Bim Kaşar Peyniri Fiyatlarına Zam Gelecek Mi?

Akaryakıt fiyatları ve dolar kuru yükseldiği sürece yalnızca Bim Ka değil, aynı zamanda tüm ürünlerin fiyatlarına ve tüm hizmetlerin ücretlerine zam gelmesi kaçınılmazdır.

Aradığım ürünün fiyatını bulamadım

Sitemizde geniş bir yelpazede ürünlerin fiyatları paylaşılmaktadır. Ama eğer aradığınız ürün için fiyat bilgisi bulamadıysanız, bu bağlantıya tıklayarak iletişim sayfamızdan bize ürünü bildirebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde bu ürünün güncel fiyatı sitemize eklenir.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin 2022 ve 2023 güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Uyarilar 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir