Bim Kaşar Peyniri Fiyatları

Bim Kaşar Peyniri Fiyatları 2023 (Daima Güncel Son Fiyat)

Kaşar peyniri, sütün işlenerek elde edilen sarımsı renkte bir peynir türüdür. Tuzlu bir tat taşır ve hayvan yetiştiriciliği önemli bir iş kolu olduğu için Türkiye gibi ülkelerde sıklıkla üretilir.

Kaşar peyniri Türk mutfağının birçok yemeğinde kullanılır ve kahvaltıda afiyetle tüketilir. Aynı zamanda, içeriğinde yer alan yüksek vitamin ve mineral oranları sayesinde sağlıklı bir yiyecektir.

Ülkemizde sıklıkla tüketilen kaşar peynirleri arasında yer almaktadır ve Türkiye, dünya kaşar peyniri üretiminde önemli bir yerdedir.

KAŞAR PEYNİRİNİN SAĞLIĞA FAYDALARI

Kaşar peyniri, kemik erimesi riskini azaltır çünkü yüksek kalsiyum içerir. Aynı zamanda çocukların kemik ve diş sağlığı için faydalıdır.

Doğal bir antioksidan olan kaşar peyniri, mikrobik enfeksiyonlardan korunmanıza yardımcı olur. Ayrıca, kaşar peyniri bağışıklık sistemini düzenler ve ishal gibi rahatsızlıkları tedavi eder.

Kaşar peyniri sindirim sisteminde oluşan rahatsızlıkları önler ve sindirimi daha sağlıklı hale getirir. Kanser gibi hastalıklara yakalanma riskini azaltır.

Güncel [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] Fiyatları Ne Kadar (Son Fiyatı)?


 • Fiyatlar için son güncelleme tarihi: 2 Şubat 2023
 • 15 Ocak 2023 itibariyle BIM’de süt ve süt ürünlerine yüzde 16 civarında zam yapılmıştır.
 • 700 gramlık Kaanbey kaşar peyniri fiyatı === 112.50 TL.
 • 450 gr Kaanbey yarım yağlı tost peyniri == 64.50 TL
 • 500 gr Aknaz tam yağlı tost peyniri: 75 TL
 • 500 gr Aknaz tam yağlı kaşar peyniri: 83.50 TL
 • 1 KG AKNAZ Tost Peyniri 142 TL 
 • 1 KG Dost beyaz peynir 95 TL
 • 1 KG Aknaz beyaz peynir 105 tL
 • 3 KG DOST yoğurt 70 TL
 • 1.5 KG Dost yoğurt 35 TL

Not: Bu fiyat son olarak 2022’nin son çeyreğinde güncellendi fakat 2023’e kadarki kısa dönemde yeni bir zam beklenmiyor.
Yukarıda sunulan [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatları güncelliğini korumaktadır. Fakat bazen fiyatlar bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor. Bu durumda eğer var ise [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatı için ilgili müşteri desteğinden bilgi alabilirsiniz.

[xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] Fiyatı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Müşteriler [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] hakkında araştırma yaparak en uygun fiyatları bulma amacında. Biz de bu amaca hizmet etmek için sadece güncel fiyatları listelemek ile kalmıyoruz, aynı zamanda en son çıkan güncel indirimleri ve kampanyaları da paylaşıyoruz.

[xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatları güncel mi, doğru mu ve ne kadar güncel? 

Hem [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] hem de sitemizdeki diğer tüm ürünlerin fiyatları haftalık ve aylık periyotlarla güncellenmektedir. Son fiyatlar için ilgili satış noktalarına sorabilirsiniz. Değişen fiyatlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Tüm fiyat bilgilerini kılavuzluk ve genel bilgilendirme amacıyla paylaşıyoruz.

Yine de hatalı bir fiyat görürseniz, aşağıdaki yorum kutusundan bize yazarak derhal güncellememiz ve insanlara son fiyatları sunmamız için bize yardımcı olabilirsiniz. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

[xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] Fiyatlarına Zam Gelecek Mi?

Akaryakıt fiyatları ve dolar kuru yükseldiği sürece yalnızca [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] değil, aynı zamanda tüm ürünlerin fiyatlarına ve tüm hizmetlerin ücretlerine zam gelmesi kaçınılmazdır.

Aradığım ürünün fiyatını bulamadım

Sitemizde geniş bir yelpazede ürünlerin fiyatları paylaşılmaktadır. Ama eğer aradığınız ürün için fiyat bilgisi bulamadıysanız, bu bağlantıya tıklayarak iletişim sayfamızdan bize ürünü bildirebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde bu ürünün güncel fiyatı sitemize eklenir.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin 2022 ve 2023 güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Diğer tüm ürünlerin fiyatlarını görmek için tıklayınız


Yayımlandı

kategorisi