Bim Şampuan Fiyatları

Bim Şampuan Fiyatları 2023 (Daima Güncel Son Fiyat)

Şampuan, insanların saçlarını yıkamak için kullandıkları bir tür kozmetiktir. İlk şampuan formülasyonları, antik Mısır, Roma ve Hindistan gibi eski toplumlarda kullanılmıştır. Bu formülasyonlar, çeşitli bitkisel ve hayvansal kaynaklı malzemelerden yapılmıştır ve saçları yıkamak ve nemlendirmek için kullanılmıştır.

 1. yüzyılda, Fransız ve İngiliz şampuan üreticileri, sabun yerine şampuan kullanmaya başladılar. Bu dönemde, şampuanlar özellikle saçı temizlemek için kullanılıyordu, ancak hala doğal malzemeler kullanılıyordu. 19. yüzyılda ise, kimya endüstrisinin gelişmesiyle şampuanlar içinde sintetik malzemeler kullanılmaya başladı.
 2. yüzyılın başlarında, şampuanlar için sintetik tensitler (deterjanlar) kullanılmaya başlandı ve bu sayede şampuanlar daha etkili bir şekilde saçları temizleyebildi. Bu dönemde, şampuanlar ayrıca saç rengini koruma veya saçların parlaklığını artırma amacı ile formüle edildi.

Günümüzde, şampuanlar saç tipine göre çeşitli kokular ve formülasyonlar ile üretilmektedir. Örneğin, kuru saçlar için nemlendirici şampuanlar, yağlı saçlar için açıcı şampuanlar gibi. Aynı zamanda, çeşitli saç sorunlarına yönelik şampuanlar da mevcuttur, örneğin saç dökülmesine karşı şampuanlar, saç yıpranmasına karşı şampuanlar veya kepekle mücadele için şampuanlar.

Güncel [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] Fiyatları Ne Kadar (Son Fiyatı)?

[xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] satın almak isteyen herkes internette [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatları araştırıyor. Her gün gelen yeni zamlar nedeniyle bu gayet doğal bir durum.

Zaten biz de tam olarak bu nedenden dolayı sizler için her zaman güncel fiyat bilgisi sunmaya çalışıyoruz. Sitemizden daima en son fiyatları öğrenebilirsiniz.

Yaptığımız son araştırmalar neticesinde [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatı şu şekilde:


 • Fiyatlar son olarak 12 ocak 2023 tarihinde güncellendi.
 • Blendax 500 ML: 50.50 TL 
 • Elidor 650 ML: 54.50 TL
 • Clear 485 ML: 69.90 TL
 • Golden Rose 430 ml şampuan 32.50 TL
 • Herbal Essences Argan Yağı Onarıcı 250 ml Şampuan: 49.00 TL
 • Capitol 700 ML: 16,90 TL
 • A Plus 600 ML: 22,90TL
 • Eyüp Sabri Tuncer 700 ML: 55.00 TL
 • Agu Baby 750 ML: 18,95 TL

Bim Şampuan Fiyatları 2022 – Elidor ve Blendax Fiyatı
Not: Bu fiyat son olarak 2022’nin son çeyreğinde güncellendi fakat 2023’e kadarki kısa dönemde yeni bir zam beklenmiyor.
Yukarıda sunulan [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatları güncelliğini korumaktadır. Fakat bazen fiyatlar bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor. Bu durumda eğer var ise [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatı için ilgili müşteri desteğinden bilgi alabilirsiniz.

[xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] Fiyatı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Müşteriler [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] hakkında araştırma yaparak en uygun fiyatları bulma amacında. Biz de bu amaca hizmet etmek için sadece güncel fiyatları listelemek ile kalmıyoruz, aynı zamanda en son çıkan güncel indirimleri ve kampanyaları da paylaşıyoruz.

[xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatları güncel mi, doğru mu ve ne kadar güncel? 

Hem [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] hem de sitemizdeki diğer tüm ürünlerin fiyatları haftalık ve aylık periyotlarla güncellenmektedir. Son fiyatlar için ilgili satış noktalarına sorabilirsiniz. Değişen fiyatlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Tüm fiyat bilgilerini kılavuzluk ve genel bilgilendirme amacıyla paylaşıyoruz.

Yine de hatalı bir fiyat görürseniz, aşağıdaki yorum kutusundan bize yazarak derhal güncellememiz ve insanlara son fiyatları sunmamız için bize yardımcı olabilirsiniz. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

[xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] Fiyatlarına Zam Gelecek Mi?

Akaryakıt fiyatları ve dolar kuru yükseldiği sürece yalnızca [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] değil, aynı zamanda tüm ürünlerin fiyatlarına ve tüm hizmetlerin ücretlerine zam gelmesi kaçınılmazdır.

Aradığım ürünün fiyatını bulamadım

Sitemizde geniş bir yelpazede ürünlerin fiyatları paylaşılmaktadır. Ama eğer aradığınız ürün için fiyat bilgisi bulamadıysanız, bu bağlantıya tıklayarak iletişim sayfamızdan bize ürünü bildirebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde bu ürünün güncel fiyatı sitemize eklenir.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin 2022 ve 2023 güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Diğer tüm ürünlerin fiyatlarını görmek için tıklayınız


Yayımlandı

kategorisi