Search
Generic filters

Boneraiser Minions Ücretsiz İndir (PC İçin) Konusu Hikayesi

Boneraiser-Minions-Preinstalled-Steamrip

Uzun zaman önce, ölüler üzerinde yasak güce sahip olanlar çirkin Boneraisers olarak damgalanmıştı. Bu putperestler avlanıp, asıldı, yakıldı ve kazıklara oturtuldu. Kalanları ise kutsal mezarlıkların içinde saklandı. Ancak korkak ve aptal halkın anlamadığı şey, zaten ölmüş olanların öldürülemeyeceğiydi. Siz de böyle pis bir Boneraiser’sınız! Hor görülen bir Boneraiser olarak, ölümcül kahramanların sonsuz dalgalarıyla savaşmak için iskeletler ve şeytanlar ordusu toplamalısınız.

Bu gotik-korku otomatik savaşçı roguelite oyununda, öldürülen kahramanların kemiklerini ve ruhlarını kullanarak ölü adamları yükseltin ve geliştirin ve savaşın seyrini değiştirecek güçlü eserler ve büyüleri toplayın. Boneraising yeteneklerinizi geliştirmek için meta yükseltmeleri kilidini açın, ancak aynı zamanda Tanrısal kahramanların güçlerini de desteklemelisiniz, böylece düşmanınız Kral Gigald’in haçlı seferini yenmek için yeterli kaynakları toplayabilirsiniz.

Otobattler özelliğinde, düşmanlardan kaçarken iskeletleri toplayarak kendinize savaşan köleler yaratın ve yükseltin! Her türün kendine özgü dövüş stilleri vardır, yakın dövüşçülerden bombacılara ve sihirli saldırganlara kadar. Çoklu oyun modları: Oyunu taze tutmak için birkaç oyun modu var. Mezarlık Uyanışı’nda kriptinizi Kral Gigald ve kuvvetlerine karşı korumalı, gösteriden önce yerleştirdiğiniz tuzaklar ve düzeneklerden en iyi şekilde yararlanmalısınız.

Sonsuz çekişmelerde ise amacınız, giderek artan bir düşman kalabalığına karşı ne kadar süre dayanabileceğinizi görmektir. Günlük/Haftalık Meydan Okuma, dünya ile eşit koşullarda yarıştığınız bir yarışmadır. Ve ardından sonsuz Boneraising’den biraz dinlenmek için toplanabilen bir düşmanlıklı kart oyunu olan Çarpışan Kartlar var.

Boneraiser-Minions-Screenshots-Steamrip.jpg (600×337)

Boneraiser-Minions-Steamrip.jpg (600×337)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 10
  • İşlemci: 1.4 GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan

OYUN BİLGİLERİ

  • Tarz: Aksiyon, Gündelik, Bağımsız, RPG, Erken Erişim
  • Geliştirici: Sümüklü böcek sineği
  • Peron: Kişisel bilgisayar
  • Oyun Boyutu: 328 MB
Dosyayı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir