Search
Generic filters

Carnivores: Dinosaur Hunt Ücretsiz İndir (PC İçin) Konusu Hikayesi

Etoburlar-Dinozor-Avı-Önceden Yüklenmiş-Steamrip

Carnivores: Dinosaur Hunt, birinci şahıs nişancı türü bir av simülatörüdür ve tarihte var olan en büyük ve en tehlikeli yaratıklar olan DİNOZORLARI avlarsınız. Bu oyun, yeni bir oyun motoru, geliştirilmiş grafikler, gelişmiş dinozor davranışları ve sorunsuz oyuncu ilerlemesi ile sunulan klasik dinozor avı video oyunu Carnivores: Dinosaur Hunter’ın remaster versiyonudur.

Dinozorları takip ederek ve izleyerek dünya dışı bir av deneyimi yaşayın! Hayatta kalmak için hedefinizin tutumunu ve davranışlarını bilmeli, gerçek avcılık gibi çevreniz hakkında farkında olmalısınız, çünkü T-Rex’in rüzgarın ters tarafından yakalamanız sizin sonunuz olabilir. Av maceranızda, her biri kendi benzersiz Ekosistemlere sahip tehlikeli ama güzel ortamları ziyaret edeceksiniz.

FMM UV-32 gezegeninin tertemiz plajlarına, yoğun ormanlarına, kayalık ovalarına ve yanıcı çöllerine keşif yapın. Ortamlar, başarılı bir avın olasılığını artırmak için kullanılabilir. Hayvan izlerini takip edebilir ve izleyebilirsiniz. Rüzgar yönüne dikkat etmek önemlidir, çünkü bazı dinozorlar sizi koklayabilir. Gizli taktikler kullanmak veya yüksek yerlere tırmanmak, gezegende dolaşan daha vahşi dinozorların üzerinde bir avantaj sağlayacaktır. Her av öncesi dikkatli planlama ve düşünceye ihtiyaç vardır, bu arada silah seçimini de yapmanız gerekecektir.

Yüksek kalibreli tüfek, keskin nişancı tüfeği veya sessiz bir yay mı kullanacaksınız? Belki de bir yan silah almak daha iyi olacaktır. İhtiyacınız olan en önemli eşyalardan biri elde taşınabilen M.I.S.T. (Mobil Yıldızlararası Uydu Vericisi) cihazınızdır, bu sayede radar ve GPS uydu konumlandırma gibi özelliklerle bu yaratıkları takip etmek daha kolay hale gelecektir. Hayatta kalma şansınızı artırmak için getirebileceğiniz diğer eşyalar arasında kokunuzu maskeleyen Örtü Kokusu gibi seçenekler de vardır.

Carnivores-Dinosaur-Hunt-Screenshots-Steamrip.jpg (600×337)

Carnivores-Dinosaur-Hunt-Steamrip.jpg (600×337)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core2Quad 2.67 GHz veya AMD Phenom II X4 965
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 1,2 GB kullanılabilir alan

OYUN BİLGİLERİ

  • Tarz: Aksiyon, Macera, Gündelik, Spor
  • Geliştirici: Dijital Rüyalar Eğlence
  • Peron: Kişisel bilgisayar
  • Oyun Boyutu: 519 MB
Dosyayı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir