Search
Generic filters

Chrome Cleanup Tool (Chrome Virüs Silme Programı)

47054 Img 63C3B8A213488 1

Chrome Cleanup Tool İndirmek İçin Tıklayınız

Chrome Cleanup Tool, bilgisayarınızı tarayacak ve Google Chrome’u etkileyebilecek yazılımları (virüsler, çökmeler, gizli başlangıç sayfaları veya araç çubukları, gidermeniz mümkün olmayan rahatsız edici rastgele reklamlar) silecektir.

Bu yazılım için kurulum gerekmez, sadece çalıştırılabilir dosyayı çift tıklayın ve çalıştırın. Google Chrome ile olası herhangi bir etkileşimi tek tıklama ile tespit edip kaldırın.

Tarama sürekli olarak yapılır ve bu aracı kullanarak Chrome’da rahatsız edici pop-up reklamlar ve eklentiler gibi etkileyicileri kolayca kaldırabilirsiniz.

Chrome Cleanup Tool, bilgisayarınızda Google Chrome’u etkileyebilecek olan yazılımları, kötü amaçlı yazılımlar, gizli başlangıç sayfaları veya araç çubukları, kaldıramadığınız rahatsız edici reklamlar gibi şeyleri tarayarak kaldırır. Bu yazılımın kurulumu gerekmez, sadece çalıştırılabilir dosyaya çift tıklayarak çalıştırın.

Google Chrome’unuzda herhangi bir şeyin görünmez olarak değiştirilmesini önlemek için bu aracı sürekli olarak çalıştırın. Bu aracın bulabildiği her şeyi tek bir tıklama ile kaldırabilirsiniz. Chrome deneyiminizi en iyi hale getirmek için Chrome Cleanup Tool’a ihtiyacınız var.

Lütfen unutmayın ki bu aracı sadece Chrome ile çalışır, dolayısıyla her zaman iyi bir antivirüs yazılımı ile birlikte kullanın.

İçeriye giren kötü amaçlı yazılımların bazılarını kaldıramazsa, sisteminizi koruyan daha gelişmiş araçlar kullanabilirsiniz, örneğin antivirüsler veya RogueKiller veya Malwarebytes gibi diğer antimalware.

  • Dosya adı: chrome_cleanup_tool.exe
  • Dosya boyutu: 13.13MB
  • Lisans: Ücretsiz
  • Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 11 / Windows 10 / Windows 8 / Windows 7
  • Üretici: Google

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir