CSS İle İlgili E-Kitaplar İndir (PDF ve E-Pub)

CSS hakkında yazılmış tüm pdf ve e-pub formatındaki kitapları ücretsiz indirmek ister misiniz?

Merhabalar, bildiğiniz gibi son yıllarda ülkemizde her ile bir üniversite açıldı ve bu yıl barajb ile kaldırıldığı için artık eksi puan alanlar bile üniversite kazandı.

Dolayısıyla çok yakın gelecek yani bu eksi netlerle giriş yapanlar mezun olduğu zaman artık üniversite diplomalarının hiçbir önemi kalmayacak sadece bir çöp haline dönüşecek.

Çünkü niteliksiz ve kapasitesi olmayan mezunlar doğru düzgün iş bile bulamayacak veya en alt seviye işlerde asgari ücretle çalışmayı kabul edeceği için üst düzey ünilerden mezun olanlar bile çok zor durumlara düşecek.

Bundan dolayı kendinizi geliştirmek zorundasınız ve mevcut yani güncel iş piyasasına uygun yeni beceriler kazanmanız şart haline geldi.

CSS bilenler ve bu alanda iyi olanlar yıllardır işsiz kalmıyor ve seviyesine yani yeteneğine göre iyi bir gelir elde edebiliyor.

Eğer CSS konusunda uzmanlaşmak istiyorsanız, size lazım olacak en iyi kaynakları tamamen bedava indirebileceğiniz bir website paylaşıyoruz.

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak açılan sayfada CSS ile ilgili yazılan yeni ve eski tüm kitapları inceleyebilir ve tek tıkla bilgisayara yada telefona indirebilirsiniz. Aynı kitabın pdf ve e-pub formatları farklı sayfalar şeklinde eklenmiştir. Dolayısıyla bir kitabın adını aratarak pdf ve e-pub formatında yayınlanan sayfalarını ayrı ayrı açıp indirmeniz gerekiyor.

https://libgen.is/search.php?&req=css&phrase=1&view=simple&column=def&sort=year&sortmode=DESC


Yayımlandı

kategorisi