Didim Teknosa Çalışma Saatleri 2024-2025 Güncel

B1Ec015419115857E84100Feab3A386B0Efbf3Fd 1

Didim Teknosa Çalışma Saatleri 2024-2025

Didim, Aydın ilinin turistik bir ilçesidir. Yaz aylarında nüfusu artan ilçede, Teknosa gibi teknoloji mağazalarına olan ilgi de artmaktadır. Didim’de Teknosa’nın 2 adet mağazası bulunmaktadır. Bu mağazaların çalışma saatleri, hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklılık göstermektedir.

Hafta içi çalışma saatleri

Didim Teknosa mağazalarının hafta içi çalışma saatleri 09:00-20:00 arasındadır. Mağazalar, pazartesiden cumartesiye kadar bu saatler arasında hizmet vermektedir.

Hafta sonu çalışma saatleri

Didim Teknosa mağazalarının hafta sonu çalışma saatleri 10:00-21:00 arasındadır. Mağazalar, cumartesi ve pazar günleri bu saatler arasında hizmet vermektedir.

Bayram ve resmi tatil çalışma saatleri

Didim Teknosa mağazaları, resmi tatillerde ve bayramlarda kapalıdır.

Mağazalara ulaşım

Didim Teknosa mağazalarına ulaşım, toplu taşıma araçları veya özel araçlar ile sağlanabilmektedir.

Mağaza adresleri

  • Teknosa Didim AVM Mağazası
    • Adres: Akbük Mahallesi, 100. Yıl Caddesi, No:10, Didim/Aydın
    • Telefon: 0256 812 00 00
  • Teknosa Akbük Mağazası
    • Adres: Akbük Mahallesi, 100. Yıl Caddesi, No:12, Didim/Aydın
    • Telefon: 0256 812 00 01

Teknosa’nın sunduğu hizmetler

Teknosa, elektronik ürünlerde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mağazalarda, cep telefonları, bilgisayarlar, televizyonlar, ses sistemleri, fotoğraf makineleri, beyaz eşyalar ve daha pek çok ürün bulunmaktadır. Teknosa, müşterilerine satış, teknik servis, kredi kartı ve taksit seçenekleri gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Satış

Teknosa mağazalarında, elektronik ürünlerde satış hizmeti sunulmaktadır. Müşteriler, mağazalarda istedikleri ürünleri inceleyebilir ve satın alabilirler. Teknosa, müşterilerine online alışveriş imkanı da sunmaktadır.

Teknik servis

Teknosa, satın alınan elektronik ürünler için teknik servis hizmeti sunmaktadır. Müşteriler, garanti kapsamındaki ürünlerini Teknosa teknik servislerine götürebilirler.

Kredi kartı ve taksit seçenekleri

Teknosa, müşterilerine kredi kartı ve taksit seçenekleri sunmaktadır. Müşteriler, satın almak istedikleri ürünleri kredi kartı ile satın alabilir veya taksitlendirebilirler.

Didim Teknosa mağazaları, ilçede teknoloji ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için önemli bir seçenektir. Mağazalar, geniş ürün yelpazesi ve sunduğu hizmetler ile müşterilerine kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir