Search
Generic filters

Disco Elysium – The Final Cut Ücretsiz İndir (PC İçin) Konusu Hikayesi

Disco-Elysium-The-Final-Cut-Preinstalled-Steamrip

Disco Elysium – The Final Cut, çığır açan rol yapma oyununun kesin sürümüdür. Kendine özgü bir beceri sistemi ve kıyı boyunca bir yol çizmen için bir tüm şehir bloğu var. Unutulmaz karakterleri sorgula, cinayetleri çöz ya da rüşvet al. Bir kahraman ol ya da insanlık adına tam bir felaket ol. Tüm şehrin güzel insanları tam İngilizce seslendirmelerle hayata geçiriliyor.

Karakterleri birbirine karşı oyna, onlara yardım et ya da her söylenen kelimeyi uygun aksan ve duygularla dinleyerek ümitlerinin tükendiği aşka düş. Yeni politik vizyon görevleri. Politik pusulanız sizi yeni yollara götürdüğünde dünya görüşünüzün gerçekliğiyle yüzleşin. Daha fazla vatandaşı, tamamen yeni bir alanı ve anıtsal manzaraları keşfedin ve hayallerinizi takip ederek dünyaya daha büyük bir iz bırakın. Eşsiz seçim özgürlüğü.

Yıldır, tatlı dil kullan, şiddete başvur, şiir yaz, karaoke söyle, bir canavara dönerek dans et veya hayatın anlamını çöz. Disco Elysium – The Final Cut, video oyunlarında yapılan en sadık masaüstü rol yapma temsiliyetidir. Rol yapma için sayısız araç. 24 farklı beceriden istediğinizi seçin. 80’den fazla giysi öğesiyle kişisel bir stil geliştirin. Silahtan el fenerine, boombox’a kadar 14 araç kullanın veya 6 farklı psikoaktif madde karışımından bir kokteyl hazırlayın. Dedektifin Düşünce Kabinesi ile 60 çılgın düşünceyle karakterinizi daha da geliştirin. Unutulmaz karakterlerle devrim niteliğinde bir diyalog sistemi. Dünya gerçek insanlarla canlanıyor, yan karakterler yok.

Sorgulayıcı sorular sor, içgörülü gözlemler yap veya polis veya tamamen farklı bir karakter olarak en yabancı arzularını ifade et. Disco Elysium’ın devrim niteliğindeki diyalog sistemi neredeyse her şeyi yapmanıza izin verir. Şehir boyunca eşsiz yolunuzu çizin. Görmediğiniz bir açık dünya, keşfedin, manipüle edin, tar toplayın veya milyoner olun. Revachol şehri, parça parça alabileceğiniz sizin için. Sokaklardan plajlara – ve ötesine kadar. Sert çekirdekli, sert pişmiş. Ölüm, seks, vergiler ve disko – masada hiçbir şey yok.

Disco-Elysium-The-Final-Cut-Screenshots-Steamrip.jpg (600×337)

Disco-Elysium-The-Final-Cut-Steamrip.jpg (600×337)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Grafik: DirectX 11 uyumlu ekran kartı (en az 512MB bellekle tümleşik veya ayrılmış)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

OYUN BİLGİLERİ

  • Tarz: RPG
  • Geliştirici: ZA/UM
  • Peron: Kişisel bilgisayar
  • Oyun Boyutu: 8.7 GB
Dosyayı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir