Hac Fiyatları 2023

Diyanet Hac Fiyatları 2023 (Daima Güncel Son Fiyat)

[xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatları araştıranlar için sosyal medya kanalları, broşürler ve [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] ile ilgili internet siteleri üzerinden yaptığımız incelemeler sonucunda %100 doğru ve güncel fiyatları paylaşıyoruz.

Sitemizdeki tüm fiyatları aylık olarak güncelliyoruz. Fakat enflasyon canavarı, mazot fiyatlarındaki aşırı yükseliş ve dolar kurundaki artış fiyatların çok hızlı bir şekilde sürekli değişmesine ve yeni zamların gelmesine neden oluyor. Dolayısıyla bizim yetişemediğimiz zamanlarda, [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] ile ilgili sitemizden farklı bir fiyat etiketiyle karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum kutusundan bize bildirerek fiyatı güncellememize yardımcı olabilirsiniz.

Güncel [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] Fiyatları Ne Kadar (Son Fiyatı)?

[xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] satın almak isteyen herkes internette [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatları araştırıyor. Her gün gelen yeni zamlar nedeniyle bu gayet doğal bir durum.

Zaten biz de tam olarak bu nedenden dolayı sizler için her zaman güncel fiyat bilgisi sunmaya çalışıyoruz. Sitemizden daima en son fiyatları öğrenebilirsiniz.

Yaptığımız son araştırmalar neticesinde [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatı şu şekilde:


2023 DİYANET’İN HAC ÜCRETLERİ NE KADAR?

Hac ibadeti ücretleri, Suudi Arabistan Riyali cinsinden belirlenmektedir. Bu ücretler her yıl kişi başına ortalama 20 bin Riyal ile 40 bin Riyal arasında değişiklik gösterir. Önümüzdeki yıl oda fiyatlarının ortalaması şu şekildedir…

Oda türüne göre ortalama oda fiyatları:

  • 2 Kişilik Oda : 175.097 Türk Lirası
  • 3 Kişilik Oda : 165.364 Türk Lirası
  • 4 Kişilik Oda: 150.955 Türk Lirası

Özeld turlar ile HAC fiyatları:

2023 hac fiyatları - hac fiyatları 2023 diyanet - hac fiyatları 2023 2022 hac fiyatları euro

Oda Türü Suudi Arabistan Riyali Amerikan Doları Türk Lirası
2 Kişilk Oda 28.190 SAR 7500 USD 140.360 TL
3 Kişilik Oda 25.370 SAR 6750 USD 126.324 TL
4 Kişilik Oda 22.550 SAR 6000 USD  112.288 TL

hac fiyatları 2022 - hac fiyatları 2022 diyanet - 2022 hac fiyatları euro

Oda Türü Suudi Arabistan Riyali Amerikan Doları Türk Lirası
2 Kişilk Oda 21.200 SAR 5.717 USD 107.000 TRY
3 Kişilik Oda 18.900 SAR 5.090 USD 95.258  TRY
4 Kişilik Oda 16.900 SAR 4.551 USD  85.171 TRY

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, e-Devlet üzerinden hac için ilk defa kayıt yaptıracak veya kayıtlarında güncelleme yaptırmak isteyenlerin işlemlerini 5-26 Ocak 2023 tarihleri arasında gerçekleştirebileceklerini açıkladı. Geçmiş yıllar gibi, hac ön kayıtları e-Devlet aracılığıyla yapılacak.

HAC FİYATLARI 2023 BELLİ OLDU MU?

İlk defa kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar, anlaşmalı bankaların kurumsal tahsilat hesaplarına veya internet bankacılığı üzerinden 250 TL ön kayıt ücreti yatıracaktır. Ön kayıt ücreti yatırılmış olsa da süresi içerisinde müracaatı tamamlanmayanların müracaatları kabul edilmeyecektir. Bu nedenle vatandaşlarımızın belirlenen süre içerisinde hac müracaatı yapmaları önemlidir, böylece mağduriyet yaşamamaları sağlanır. Ön kayıt ücreti, Albaraka Türk Katılım, Emlak Katılım, Kuveyt Türk Katılım, Türkiye Finans Katılım, Türkiye Halk Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası, T.C Ziraat Bankası, Vakıf Katılım ve Ziraat Katılım gibi anlaşmalı bankalardan veya bu bankaların internet bankacılığı aracılığıyla yatırılabilir.

1 kişi hac masrafı ne kadar 2023?

1 Kişi hac masrafı güncel olarak $5.518 (₺95.347)

Not: Bu fiyat son olarak 2022’nin son çeyreğinde güncellendi fakat 2023’e kadarki kısa dönemde yeni bir zam beklenmiyor.
Yukarıda sunulan [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatları güncelliğini korumaktadır. Fakat bazen fiyatlar bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor. Bu durumda eğer var ise [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatı için ilgili müşteri desteğinden bilgi alabilirsiniz.

[xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] Fiyatı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Müşteriler [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] hakkında araştırma yaparak en uygun fiyatları bulma amacında. Biz de bu amaca hizmet etmek için sadece güncel fiyatları listelemek ile kalmıyoruz, aynı zamanda en son çıkan güncel indirimleri ve kampanyaları da paylaşıyoruz.

[xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatları güncel mi, doğru mu ve ne kadar güncel? 

Hem [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] hem de sitemizdeki diğer tüm ürünlerin fiyatları haftalık ve aylık periyotlarla güncellenmektedir. Son fiyatlar için ilgili satış noktalarına sorabilirsiniz. Değişen fiyatlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Tüm fiyat bilgilerini kılavuzluk ve genel bilgilendirme amacıyla paylaşıyoruz.

Yine de hatalı bir fiyat görürseniz, aşağıdaki yorum kutusundan bize yazarak derhal güncellememiz ve insanlara son fiyatları sunmamız için bize yardımcı olabilirsiniz. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

[xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] Fiyatlarına Zam Gelecek Mi?

Akaryakıt fiyatları ve dolar kuru yükseldiği sürece yalnızca [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] değil, aynı zamanda tüm ürünlerin fiyatlarına ve tüm hizmetlerin ücretlerine zam gelmesi kaçınılmazdır.

Aradığım ürünün fiyatını bulamadım

Sitemizde geniş bir yelpazede ürünlerin fiyatları paylaşılmaktadır. Ama eğer aradığınız ürün için fiyat bilgisi bulamadıysanız, bu bağlantıya tıklayarak iletişim sayfamızdan bize ürünü bildirebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde bu ürünün güncel fiyatı sitemize eklenir.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin 2022 ve 2023 güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Diğer tüm ürünlerin fiyatlarını görmek için tıklayınız


Yayımlandı

kategorisi