Search
Generic filters

Doğum Kontrol Hapı Fiyat 2023 (Daima Güncel Son Fiyat)

Dogum Kontrol Hapi Fiyat 2023 1

Doğum Kontrol Hapı fiyatları araştıranlar için sosyal medya kanalları, broşürler ve Doğum Kontrol Hapı ile ilgili internet siteleri üzerinden yaptığımız incelemeler sonucunda %100 doğru ve güncel fiyatları paylaşıyoruz.

Sitemizdeki tüm fiyatları aylık olarak güncelliyoruz. Fakat enflasyon canavarı, mazot fiyatlarındaki aşırı yükseliş ve dolar kurundaki artış fiyatların çok hızlı bir şekilde sürekli değişmesine ve yeni zamların gelmesine neden oluyor. Dolayısıyla bizim yetişemediğimiz zamanlarda, Doğum Kontrol Hapı ile ilgili sitemizden farklı bir fiyat etiketiyle karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum kutusundan bize bildirerek fiyatı güncellememize yardımcı olabilirsiniz.

Doğum Kontrol Hapları - Youtube

Güncel Doğum Kontrol Hapı Fiyatları Ne Kadar (Son Fiyatı)?

Doğum Kontrol Hapı satın almak isteyen herkes internette Doğum Kontrol Hapı fiyatları araştırıyor. Her gün gelen yeni zamlar nedeniyle bu gayet doğal bir durum.

Zaten biz de tam olarak bu nedenden dolayı sizler için her zaman güncel fiyat bilgisi sunmaya çalışıyoruz. Sitemizden daima en son fiyatları öğrenebilirsiniz.

Yaptığımız son araştırmalar neticesinde Doğum Kontrol Hapı fiyatı şu şekilde:


İlaç Adı İlaç Ücreti
Yasmin 21 Film Tablet Yasmin Doğum Kontrol Hapı Zamlı Güncel Satış Fiyatı 125,99 TL
Yazz 24+4 Film Tablet Yazz Doğum Kontrol Hapı Zamlı Güncel Satış Fiyatı 125,99 TL
Ginera 21 Film Tablet Ginera Doğum Kontrol Hapı Zamlı Güncel Satış Fiyatı 133,68 TL
Anjeliq 28 Film Tablet Anjeliq Doğum Kontrol Hapı Zamlı Güncel Satış Fiyatı 131,02 TL
DIANE-35 21 Draje Diane Doğum Kontrol Hapı Zamlı Güncel Satış Fiyatı 61,03 TL
MYRALON 21 Tablet MYRALON Doğum Kontrol Hapı Zamlı Güncel Satış Fiyatı 93,42 TL
CERAZETTE 75 MIKROGRAM 28 Film Tablet Hapı Zamlı Güncel Satış Fiyatı 140,31 TL
Reginon Doğum Kontrol Hapı Zamlı Güncel Satış Fiyatı 0,02 mg 112,80 TL
Gynelle 21 Draje Doğum Kontrol Hapı Zamlı Güncel Satış Fiyatı 46,99 TL
Microgynon Doğum Kontrol Hapı Zamlı Güncel Satış Fiyatı 93,95 TL

Doktora danışmadan asla kullanmayınız. Genellikle doğum kontrol hapları 21 gün boyunca her gün 1 tane atılır ve  sonraki 7 gün boyunca atılmaz yani ara verilir.

Not: Bu fiyat son olarak 2022’nin son çeyreğinde güncellendi fakat 2023’e kadarki kısa dönemde yeni bir zam beklenmiyor.
Yukarıda sunulan Doğum Kontrol Hapı fiyatları güncelliğini korumaktadır. Fakat bazen fiyatlar bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor. Bu durumda eğer var ise Doğum Kontrol Hapı fiyatı için ilgili müşteri desteğinden bilgi alabilirsiniz.

Doğum Kontrol Hapı Fiyatı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Müşteriler Doğum Kontrol Hapı hakkında araştırma yaparak en uygun fiyatları bulma amacında. Biz de bu amaca hizmet etmek için sadece güncel fiyatları listelemek ile kalmıyoruz, aynı zamanda en son çıkan güncel indirimleri ve kampanyaları da paylaşıyoruz.

Doğum Kontrol Hapı fiyatları güncel mi, doğru mu ve ne kadar güncel? 

Hem Doğum Kontrol Hapı hem de sitemizdeki diğer tüm ürünlerin fiyatları haftalık ve aylık periyotlarla güncellenmektedir. Son fiyatlar için ilgili satış noktalarına sorabilirsiniz. Değişen fiyatlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Tüm fiyat bilgilerini kılavuzluk ve genel bilgilendirme amacıyla paylaşıyoruz.

Yine de hatalı bir fiyat görürseniz, aşağıdaki yorum kutusundan bize yazarak derhal güncellememiz ve insanlara son fiyatları sunmamız için bize yardımcı olabilirsiniz. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Doğum Kontrol Hapı Fiyatlarına Zam Gelecek Mi?

Akaryakıt fiyatları ve dolar kuru yükseldiği sürece yalnızca Doğum Kontrol Hapı değil, aynı zamanda tüm ürünlerin fiyatlarına ve tüm hizmetlerin ücretlerine zam gelmesi kaçınılmazdır.

Aradığım ürünün fiyatını bulamadım

Sitemizde geniş bir yelpazede ürünlerin fiyatları paylaşılmaktadır. Ama eğer aradığınız ürün için fiyat bilgisi bulamadıysanız, bu bağlantıya tıklayarak iletişim sayfamızdan bize ürünü bildirebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde bu ürünün güncel fiyatı sitemize eklenir.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin 2022 ve 2023 güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Uyarilar 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.