Search
Generic filters

Dolven Fiyatları 2023 (Daima Güncel Son Fiyat)

Dolven Surup Hap Fiyati Dolven Cold Flu Fiyati 1

Dolven fiyatları araştıranlar için sosyal medya kanalları, broşürler ve Dolven Fiya ile ilgili internet siteleri üzerinden yaptığımız incelemeler sonucunda %100 doğru ve güncel fiyatları paylaşıyoruz.

Sitemizdeki tüm fiyatları aylık olarak güncelliyoruz. Fakat enflasyon canavarı, mazot fiyatlarındaki aşırı yükseliş ve dolar kurundaki artış fiyatların çok hızlı bir şekilde sürekli değişmesine ve yeni zamların gelmesine neden oluyor. Dolayısıyla bizim yetişemediğimiz zamanlarda, Dolven ile ilgili sitemizden farklı bir fiyat etiketiyle karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum kutusundan bize bildirerek fiyatı güncellememize yardımcı olabilirsiniz.

Güncel Dolven Fiyatları Ne Kadar (Son Fiyatı)?

Dolven satın almak isteyen herkes internette Dolven fiyatları araştırıyor. Her gün gelen yeni zamlar nedeniyle bu gayet doğal bir durum.

Zaten biz de tam olarak bu nedenden dolayı sizler için her zaman güncel fiyat bilgisi sunmaya çalışıyoruz. Sitemizden daima en son fiyatları öğrenebilirsiniz.

Dolven (Ibuprofen) Şurup Ne Işe Yarar? Dolven Şurup Nasıl Kullanılır? -  Güzellik Haberleri

 Dolven Şurup-Hap Fiyatı, Dolven Cold Flu Fiyatı

Yaptığımız son araştırmalar neticesinde Dolven fiyatı şu şekilde:


  • Dolven fiyatı yüzde 20 zamlandı.
  • Eczanelerde 600 mg 20 film tablet Dolven güncel satış fiyatı 15.26 TL oldu.
  • Dolven şurup güncel satış fiyatı ise şuan 13.61 TL olarak belirlendi.
  • Etken maddesi. ibuprofen ve psödoefedrin.
  • Kullanım amacı: Grip ve soğuk algınlığı belirtilerini yok etme ve ağrıları azaltma yada ateş düşürücü olarak kullanılır.
  • Doktora danışmadan kullanmayınız.

Not: Bu fiyat son olarak 2022’nin son çeyreğinde güncellendi fakat 2023’e kadarki kısa dönemde yeni bir zam beklenmiyor.
Yukarıda sunulan Dolven fiyatları güncelliğini korumaktadır. Fakat bazen fiyatlar bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor. Bu durumda eğer var ise Dolven fiyatı için ilgili müşteri desteğinden bilgi alabilirsiniz.

Dolven Fiyatı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Müşteriler Dolven hakkında araştırma yaparak en uygun fiyatları bulma amacında. Biz de bu amaca hizmet etmek için sadece güncel fiyatları listelemek ile kalmıyoruz, aynı zamanda en son çıkan güncel indirimleri ve kampanyaları da paylaşıyoruz.

Dolven fiyatları güncel mi, doğru mu ve ne kadar güncel? 

Hem Dolven hem de sitemizdeki diğer tüm ürünlerin fiyatları haftalık ve aylık periyotlarla güncellenmektedir. Son fiyatlar için ilgili satış noktalarına sorabilirsiniz. Değişen fiyatlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Tüm fiyat bilgilerini kılavuzluk ve genel bilgilendirme amacıyla paylaşıyoruz.

Yine de hatalı bir fiyat görürseniz, aşağıdaki yorum kutusundan bize yazarak derhal güncellememiz ve insanlara son fiyatları sunmamız için bize yardımcı olabilirsiniz. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Dolven Fiyatlarına Zam Gelecek Mi?

Akaryakıt fiyatları ve dolar kuru yükseldiği sürece yalnızca Dolven değil, aynı zamanda tüm ürünlerin fiyatlarına ve tüm hizmetlerin ücretlerine zam gelmesi kaçınılmazdır.

Aradığım ürünün fiyatını bulamadım

Sitemizde geniş bir yelpazede ürünlerin fiyatları paylaşılmaktadır. Ama eğer aradığınız ürün için fiyat bilgisi bulamadıysanız, bu bağlantıya tıklayarak iletişim sayfamızdan bize ürünü bildirebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde bu ürünün güncel fiyatı sitemize eklenir.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin 2022 ve 2023 güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Uyarilar 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.