Search
Generic filters

18 Mart Çanakkale Resimleri 2022-2023

 Hazırlayan: ELİZ YURDUSEVEN

Dosyanın Eklendiği Tarih:
Dosya Kategorisi:
Dosya Boyutu: 1 MB ile 2 MB Arası
Dosya Formatı (Uzantısı): ZIP
Bu Dosya Nasıl Açılır? : Android ve iOS için RAR adlı uygulama ve Windows için WinRAR programı ile açın (Bu sayfanın en altından indirebilirsiniz)
Dosya İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Dosyanın ufak bir kısmının ekran görüntüsü:

18 Mart Çanakkale Resimleri 2022-2023

Kısa Dosya Açıklaması:

* Aşağıdaki ekran görüntüsünde gördüğünüz ufak boyutlu 18 Mart Çanakkale resimlerinin hepsini büyük boy olarak indirmek için yukarıdaki butona basınız.

Bu dosyanın ait olduğu diğer kategoriler:


Sitemizden “18 Mart Çanakkale Resimleri 2022-2023” Adlı Dosya Nasıl İndirilir?

14 Eylül 2022 tarihinde “18 Mart Çanakkale Zaferi” kategorisinin “” bölümüne eklenen 18 Mart Çanakkale Resimleri 2022-2023 isimli dosyanın ufak bir kısmının ekran görüntüsü yukarıda verilmiştir. Bu dosyayı indirmek için yukarıdaki butona basınız. Dosyanın indirme işlemine hazırlanması için geri sayımın bitmesini bekleyiniz. Geri sayım bitince dosya otomatik olarak indirilecek. Dosyanın virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

İndirdikten Sonra Bu Dosyalar Nasıl Açılır?

Sitemizde eğitim dosyaları olarak RAR, ZIP, PDF, EXCEL, WORD, PowerPoint ve PDF uzantılı dosyalar paylaşmaktayız.

Bu dosyaları bilgisayarda ve telefonda nasıl açabileceğinizi aşağıda kısaca anlattık.

ZIP ve RAR Dosyaları Nasıl Açılır?

Bilgisayarda ZIP ve RAR Açmak İçin:

 1. Windows bilgisayarlarda .zip ve .rar uzantılı arşiv dosyalarını açmak için WinRAR adlı programı kullanabilirsiniz. WinRAR İndirmek İçin Tıklayınız.
 2. WinRAR’ı yükledikten sonra açmak istediğiniz RAR veya ZIP dosyasına fareyle çift tıklayın.
 3. Açılan pencerede RAR veya ZIP arşivinde bulunan asıl dosyaları göreceksiniz. Bu dosyaların hepsini fareyle seçip sürükle-bırak işlemi yaparak masaüstüne atın.
 4. Ardından masaüstüne kopyalanan dosyalardan çalıştırmak istediğiniz dosyaya tıklayarak açabilirsiniz.

WinRAR programı nasıl kullanılır ve WinRAR ile “18 Mart Çanakkale Resimleri 2022-2023” yada diğer zip ve rar uzantılı dosyalar nasıl açılır videolu olarak izleyip öğrenmek için bu bağlantıya tıklayınız.

Android Telefonda ZIP ve RAR Açmak İçin:

Android zip ve rar dosyalarını açmak için WinRAR‘ın üreticisi olan RARLab adlı şirketin geliştirdiği ve ücretsiz olan RAR adlı uygulamayı kullanabilirsiniz.

Android için RAR İndir

RAR uygulamasını yükledikten sonra çalıştırın ve aşağıdaki adımları takip edin:

 1. Google Play uygulamasını açın ve RAR yazarak aratın.
 2. Bulunan sonuçlarda RAR adlı uygulamayı yükleyin ve çalıştırın. Ücretsizdir.
 3. Ana ekranı açılınca klasörler göreceksiniz. Bu klasörlerde dolaşarak açmak istediğiniz ZIP dosyasının olduğu klasöre gelin. Varsayılan olarak genelde İndirilenler (Download) adlı klasöre indirilir.
 4. Doğru klasörü açınca çıkarmak istediğiniz ZIP dosyasının üzerine dokunarak seçin ve ekranın sağ üst köşesinde yukarı yönlü ok biçimindeki butona basın.
 5. Karşınıza gelen ekranda sağ alt köşedeki TAMAM yazan butona basın.
 6. Böylece ZIP dosyasıyla aynı klasöre çıkarmış olacak. Yani İndirilenler (Download) klasörüne bakarak az önce çıkardığınız dosyayı çalıştırabilirsiniz.

Yukarıda anlatılan adımları uygulamalı olarak izleyip daha kolay öğrenmek ve “18 Mart Çanakkale Resimleri 2022-2023” adlı dokümanı kolayca açmak için şu makalemize göz atınız.

Bilgisayarda Word (Docx), PowerPoint ve Excel (Xlsx) Dosyası Nasıl Açılır?

 • Word, PowerPoint ve Excel dosyalarını açmak için genellikle Microsoft Office programı kullanılır. Fakat bu hem ücretli hem de aşırı pahalı bir yazılımdır.
 • Eğer internetten tam sürümünü ücretsiz olarak indirip kurmayı beceremiyorsanız, en iyisi LibreOffice gibi ücretsiz ve Türkçe olan bir alternatif ofis programı kullanmaktır. LibreOffice tüm dünyada Microsoft Office’nin bedava alternatifleri arasında en iyisidir.
 • Libre Office indirmek için tıklayınız
 • Bu programı yükledikten sonra Word, Excel, PowerPoint dosyalarına sadece çift tıklayarak rahatlıkla açabilirsiniz. Ekstra bir ayara yada yazılıma gerek yoktur.

Android Telefonda Word (Docx), PowerPoint ve Excel (Xlsx) Dosyası Nasıl Açılır?

 • Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını açmak için ise Collabora adlı ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz, arayüzü Türkçe ve hiçbir ödeme talep etmez. Tüm docx, xlsx ve pptx dosyalarını rahatlıkla açma, okuma ve düzenleme (değiştirme) imkanı sunar.
 • Collabora indirmek için tıklayınız

Yukarıda “18 Mart Çanakkale Resimleri 2022-2023” adlı dosyayı mobilde ve PC’de sorunsuz bir şekilde açabilmeniz için bilmeniz gereken her şeyi anlattık. Kafanıza takılan bir soru veya yapamadığınız, takılıp kaldığınız bir yer olursa lütfen aşağıdaki yorum kutusundan soru sorarak bizimle iletişime geçin. En kısa sürede ekiplerimiz yardımcı olacaktır.

Bilgisayarda PDF Dosyası Nasıl Açılır?

Adobe Acrobat Reader isimli ücretsiz programı yükleyerek veya Chrome, Firefox, Opera yada Edge gibi web tarayıcılar üzerinde PDF dosyalarını açıp görüntüleyebilirsiniz. Adobe Acrobat Reader indirmek için tıklayınız.

Android Telefonda PDF Dosyası Nasıl Açılır?

Android’li cihazlarda genellikle PDF dosyalarını açabilen uygulamalar hazır olarak gelir ve ekstra bir uygulama yüklemeye gerek duyulmaz.

Ama PDF uzantılı dosyaları daha pratik bir şekilde açıp, daha konforlu bir biçimde okumak isterseniz WinRAR programını üreten RARLab şirketinin geliştirdiği RAR isimli ücretsiz uygulamayı tavsiye ediyoruz.

Android için RAR uygulaması indir

Bu uygulamayı yükledikten sonra cihazdaki pdf dosyalarının üzerine dokununca otomatik olarak RAR uygulaması üzerinde açılacak.

“18 Mart Çanakkale Resimleri 2022-2023” adlı dosyanın alternatifleri ve farklı versiyonları

18 Mart Çanakkale Resimleri 2022-2023isimli dosyanın değişik tarihlerde eklenmiş farklı sürümlerini veya bu dosyaya benzer alternatif dosyaları aşağıdan indirebilirsiniz: