Search
Generic filters

Dragon Forge Ücretsiz İndir (PC İçin) Konusu Hikayesi

Dragon-Forge-Preinstalled-Steamrip

Dragon Forge, foraj yaparak ve zanaat yaparak büyük miktarda kaynakları yönetme hakkında artımlı bir temel inşa macera oyunudur. Lanetli bir toprakta bir ejderha olarak doğdunuz ve bolluk yaratarak laneti kaldırmak için çalışmanız gerekiyor.

Eski yaratıklar kadar güçlü olmaya önceden belirlenmiş olan çok şey öğrenecek bir ejderhasınız. Saldırmayı, zıplamayı, uçmayı, yüzmeyi, ateş, zehir ve şimşek soluyabileceksiniz. Tecrübe kazandıkça seviye atlayacak ve tamamen durdurulamaz hale geleceksiniz. Gittiğiniz her yerde ahşap, taş, demir ve kömür gibi kaynakları toplayın.

Onları çok yetenekli Goblin Minions sürünüz tarafından sürekli otomatik hale getirilen geniş bir şehir inşa etmek için kullanın. Ardından şehir binalarınızı yükselterek gerçekten muazzam ölçeklerde daha fazla ve daha iyi kaynak üretmek için yükseltin. Ayrıca, enerjinizi korumak için 30’dan fazla benzersiz yemek tarifi keşfedecek ve açığa çıkaracaksınız, böylece kullanabileceğiniz çeşitli güzel bonuslar açılacak. Kilidi açılmayı bekleyen bir dünya var.

Her alan lanetli ve keşfetmek için mana kazanmanız gerekiyor. Kendine özgü kaynakları, epik düşmanları, zorlu bulmacaları, ilginç görevleri, tatmin edici ödülleri, ilginç karakterleri ve harika gizli hazineleri olan 80’den fazla yabanıl alan ve birkaç büyük biyom keşfedeceksiniz. Keşfedilecek her zaman bir şey var. 100’den fazla eski bilgelik fıkrası öğrenilebilir.

2.500 yıldan fazla bir süre önce yazılmış ve nesilden nesile aktarılmış olan bu doğru fıkralar çeşitli elit erdem ve etik dersleri verir. Her fıkrayla birlikte, hayal gücünüzü canlandırmak ve ahlaki pusulanızı güçlendirmek için harika 200 yıllık ahşap kesimli illüstrasyonlar da bulunmaktadır.

 

 

Dragon-Forge-Screenshots-Steamrip.jpg (600×337)

Dragon-Forge-Steamrip.jpg (600×337)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Windows 7+
  • İşlemci: SSE2 yönerge kümesi desteği.
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: DX11 capabilities
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

OYUN BİLGİLERİ

  • Tarz: Aksiyon, Macera, Bağımsız, RPG, Simülasyon, Strateji
  • Geliştirici: Efsane Stüdyo
  • Peron: Kişisel bilgisayar
  • Oyun Boyutu: 1.6 GB
Dosyayı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir