Search
Generic filters

En iyi fotoğraf açma programları, fotoğraf görüntüleme programı

En Iyi Fotograf Acma Programlari 1

Popüler Fotoğraf Görüntüleyici Yazılımlarının özellikleriyle inceleme ve karşılaştırması.

Windows 10, Mac veya Android için en iyi ve ücretsiz Fotoğraf Görüntüleyicisini seçin:

Fotoğraf Görüntüleyicisinde aradığınız nitelikler nelerdir? Ya da daha doğru bir ifadeyle, Bir Resim Görüntüleyicisinde hangi özellikler sizi en çok memnun eder?

Resim veya fotoğraf, insanların hayatınızdaki önemli anıları yakalamak ve saklamak için icat ettiği önemli bir yazılımdır ve hala öyledir. Bu, zamanın acımasız dalgaları tarafından yok edilmesi gereken anılarınızı saklamanıza olanak tanır.

Windows Fotoğraflar Programı

Negatif görüntülerin slaytlara monte edilip kağıda baskı yapılmasıyla başlayan fotoğrafçılık, dijital fotoğrafçılık sayesinde şimdi bilgisayarlarda veya bulutta saklanan dijital baskılara evrilmiştir.

Resim görüntüleme yazılımı, bu görüntüleri organize etmek, saklamak ve erişmek için bize yardımcı olur. En iyi fotoğraf görüntüleyicileri, farklı dosya formatlarında saklanan fotoğraflara göz atmanıza olanak tanıyanlardır. Ayrıca, mobil veya bilgisayar cihazlarınızda fotoğrafları yönetme ve organize etme deneyimini geliştirmek için güçlü bir özellik seti sunarlar.

Bu makalede, bugün indirip kullanabileceğiniz bazı en iyi resim görüntüleme yazılımlarına bakacağız. Onların sunmuş olduğu özellikleri, talep ettikleri fiyatları ve son olarak, belirli bir araç kullanmak isteyip istemediğinize karar vermenize yardımcı olacak bilgileri inceleyeceğiz.

#1) PhotoDirector 365

Yapay zeka teknolojisiyle görsel efektler uygulamak için en iyisi.

Photodirector 365

CyberLink tarafından geliştirilen PhotoDirector 365, intuitif katman düzenleme yeteneklerine sahip bir fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Güçlü AI araçları içerir.

Fotoğraflara dikkat çekici görsel efektler ekleyebileceksiniz. Bu kullanımı kolay yazılım, ileri seviyede renk kontrolleriyle fotoğrafları düzenlemenizi sağlar. Müşterilerine öncelikli destek sağlar.

Özellikler:

  • Express Layer Templates
  • AI araçları yardımıyla ağır işler
  • Dispersion, Light Rays, Glitch Effect gibi görsel efektler
  • LUTs Renk Ön Ayarları
  • Pro Seviyede Efektler

Sonuç: PhotoDirector, profesyoneller için bir fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Windows, Mac, iOS ve Android platformlarını destekler. Her zaman güncellenen bir araçtır ve müşterilerine öncelikli destek sağlar. AI araçları gibi ileri seviyede yeteneklere sahip, kullanımı kolay bir araçtır.

Fiyat: PhotoDirector 365, 74.99 $’dan başlayan bir fiyatla Ömür Boyu Lisanslar sunmaktadır. Abonelik tabanlı fiyatlandırması yıllık 40.99 $’dan başlar. Ücretsiz bir sürümü mevcuttur. 30 günlük para iade garantisi sunar.


#2) PixTeller

Önceden Hazırlanmış Şablonlardan oluşan geniş bir koleksiyon arayanlar için en iyisi.

2023 01 22 09 14 33 4

PixTeller, kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz kullanımı kolay bir online görüntü düzenleyicidir.

Bu araçla fotoğraflarınızı düzenleyebilir veya istediğiniz gibi önceden hazırlanmış şablonları kullanarak görüntülerinizi özelleştirerek estetik görünümlerini arttırabilirsiniz.

Ayrıca, bu araçla fotoğrafları sadece birkaç tıklama ile yeniden boyutlandırmak, kırpıp, değiştirmek, filtre ve efektler uygulamak için de güvenebilirsiniz.

Ayrıca, bir görüntünün parlaklığını, HUE, doygunluğu vb. de değiştirebilirsiniz. Fotoğraflarınızı değiştirdikten sonra, PNG, JPG ve PDF formatlarında cihazlarınıza kaydetme seçeneğine de sahipsiniz.

Özellikler:

  • 1.500.000 Fotoğraf ve Resimden Seçim Yapma
  • Bir Tıklama ile Fotoğraf Yeniden Boyutlandırma
  • Görüntü Kırpma
  • Fotoğraflara Efektler Ekleme

Sonuç: PixTeller, online olarak harika çalışan en iyi Windows fotoğraf görüntüleyicilerinden biri.

Bu yazılımda görüntüleri düzenlemek veya özelleştirmek için teknolojik olarak becerli olmanıza gerek yok. Ayrıca, bu yazılımı görsel olarak etkileyici animasyonlar oluşturmak için de kullanabilirsiniz.

Fiyat:

Sınırlı özelliklerle ücretsiz sürüm

Pro Plan: $7/ay

Diamond Plan: $12/ay


#3) ImageGlass

Hafif ve açık kaynaklı resim düzenleyici için en iyisi.

2023 01 22 09 32 38 6

ImageGlass, ücretsiz olmasına rağmen çok yönlü bir özellik listesi sunan hafif bir yazılım sayesinde fotoğraf yönetim deneyimini çok kolay hale getirir. En son sürümü ile birlikte, görüntü gecikmesi sorunu nadiren yaşanır.

Bir fotoğrafı diğerine saniyeler içinde sorunsuzca geçiş yapabilir. Yazılım, arzu ettiğiniz tema ve dil tercihini kullanarak arayüzünüzü süsleyebileceğiniz çok kişiselleştirilmiş bir araç sunar.

Belki de en çok saygı duyulan özelliği, 70’den fazla formatda görüntüleri işlemek, düzenlemek ve saklamak için yeteneğidir. ImageGlass ile açılmayan bir görüntü ile nadiren karşılaşacaksınız. Söylemek gerekirse, ImageGlass özellikle zeki bir Windows fotoğraf görüntüleyicisi olarak hizmet verir.

Özellikler:

Çok yönlü özelleştirilebilir

Hafif ve süper hızlı

70’den fazla görüntü formatını destekler

Açık kaynaklı ve ücretsiz

Sonuç: Tüm lezzet ve tercihleri karşılayacak basit ancak oldukça intuitif bir yazılım sunar. Minimal estetiği, çok erişilebilir hale getirir ve ücretsiz özellikleri hem casual hem de profesyonel kullanıcılar için çok cazip hale getirir.

Fiyat: Ücretsiz

Web sitesi: ImageGlass


 

#4) IrfanView

OCR özellikli görüntü iyileştirme ve düzenleme için en iyisi.

2023 01 22 09 34 41 8

IrfanView, arayüzüne ilk bakışta bazı insanları korkutabilir. Özellikler ev sayfasında eski moda bir görünümle dağınık gibi görünür. Ancak bu, Windows 10 için hafif bir açık kaynak kodlu görüntü görüntüleyicisi sunmak için ödemekte olduğu bir fiyattır.

Bu yazılım cihazınızda sadece 5 MB alan gerektirir, bu yüzden gereksiz olarak büyük ve ağır olan yazılımlara kıyasla büyük bir puan kazanır. IrfanView, görüntülerin görüntülenmesini ve paylaşılmasını oldukça kolay hale getirir.

Çoklu dil desteği sunar ve görüntü dönüşümü, toplu işleme, slayt gösterisi oluşturma gibi diğer önemli özellikleri de sunar. Ancak burada kazanılan özellik, IrfanView’in OCR tread metin desteği sunmasıdır, bu da dosyaları düzenlenebilir formatda dışa aktarmanıza izin verir.

Özellikler:

Görüntü düzenleme, kesme ve kırpma

OCR desteği

Görüntü dönüşümü

Toplu işleme

Sonuç: IrfanView, en yüksek kolaylıkla görüntü dönüşümünden görüntü düzenlemesine kadar neredeyse her şeyi gerçekleştiren tam hizmetli bir görüntü görüntüleyicisi sunan, süper hızlı ve hafif bir araçtır.

Fiyat: Ücretsiz

Website: IrfanView

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir