En İyi Ses Yükseltme Programları Ücretsiz (Windows)

DFX Audio Enhancer Windows için ücretsiz bir ses yükseltici yazılımdır. Bilgisayarın ses seviyesini iki katından fazla yükseltebilir.

Bilgisayarın ses sürücüsünü kontrol ederek ses şiddetini rahatlıkla artırabilir.

Programın ana penceresinde Dynamic Boost, Hyper bass, Ambience, Fidelity, 3D surround gibi farklı seçenekler bulunuyor. Her bir seçeneğin kaydırma çubuğunu sağa doğru çekerek seviyesini yükseltebilir veya sola doğru çekerek seviyesini azaltabilirsiniz.

Bu program ücretsiz sürümü olduğu için 3D Surround özelliği pasiftir yani kullanılmamaktadır fakat sadece bu özellik için satın almaya değmez.

DFX Audio Enhancer indirmek için tıklayınız

Linke tıklayınca açılan sayfayı aşağıya doğru kaydırarak yukarıdaki resimde gördüğünüz Download DFX 12 yazan butona basarak indiriniz. Açılan sayfada başka programların da indirme butonu olduğu için doğru programı indirdiğinizden emin olun.

VLC Media Player

VLC dünyanın en iyi medya oynatıcısıdır. Bilgisayarda müzik dinlemek ve film seyretmek için bulabileceğiniz en kaliteli yazılımdır.

Tüm dosya formatlarını destekler yani açamayacağı film yada müzik yoktur. Ayrıca altyazı dosyasını ekleyerek filmleri altyazılı izleme imkanı da sunar.

Birçok ekstra özelliği olan VLC’nin bizleri ilgilendiren en önemli özelliği ise bilgisayarın sesini %100 yükseltebilmesidir.

Üstelik ekstradan hiçbir ayarlamaya gerek yok. Tek yapmanız gereken sağ alt köşedeki ses seviyesini sağa doğru çekerek %100’ün dilediğiniz kadar üzerine çıkarmak.

Örneğin üstteki resimde dikkat ederseniz ses seviyesi yüzde 125 olarak görünüyor. Yani bilgisayarın sesini dörtte bir oranında yükseltmiş demektir. Siz isterseniz sağa doğru çekerek iki katına kadar çıkarabilirsiniz.

VLC indirmek için tıklayınız


Yayımlandı