Erenköy Fizik Tedavi Çalışma Saatleri 2024-2025 Güncel

88Ae9418605Db0Ed716431Dfa3E517436E1Bc2D6 1

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Çalışma Saatleri 2024-2025

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan bir devlet hastanesidir. Hastane, 1962 yılından beri hizmet vermektedir ve bünyesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon, ortopedi, nöroloji, kardiyoloji, dahiliye, genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, çocuk hastalıkları, üroloji, kulak burun boğaz, göz hastalıkları, ağız ve diş sağlığı gibi bölümler bulunmaktadır.

Hastanenin poliklinik çalışma saatleri hafta içi her gün 08:00-17:00 saatleri arasındadır. Acil servis ise 24 saat hizmet vermektedir.

Poliklinik Çalışma Saatleri

 • Hafta içi her gün: 08:00-17:00
 • Cumartesi: 08:00-12:00
 • Pazar: Kapalı

Acil Servis Çalışma Saatleri

 • 24 saat açık

Poliklinik Hizmetleri

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nde aşağıdaki poliklinik hizmetleri verilmektedir:

 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Ortopedi
 • Nöroloji
 • Kardiyoloji
 • Dahiliye
 • Genel Cerrahi
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Çocuk Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kulak Burun Boğaz
 • Göz Hastalıkları
 • Ağız ve Diş Sağlığı

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği

Fizik tedavi ve rehabilitasyon polikliniğinde, kas-iskelet sistemi, nörolojik, kardiyolojik, pulmoner, onkolojik, pediatrik ve ortopedik hastalıkların tedavisinde kullanılan fizik tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Bu yöntemler arasında manuel terapi, elektroterapi, hidroterapi, masaj, kinezyoterapi, ortez-protez uygulamaları ve ergoterapi yer almaktadır.

Ortopedi Polikliniği

Ortopedi polikliniğinde, kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Bu hastalıklar arasında kırık, çıkık, burkulma, spor yaralanmaları, omurga hastalıkları, eklem hastalıkları, doğumsal anomaliler ve kanserler yer almaktadır.

Nöroloji Polikliniği

Nöroloji polikliniğinde, sinir sisteminin hastalıklarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Bu hastalıklar arasında felç, inme, beyin tümörü, epilepsi, multipl skleroz, Parkinson hastalığı, ALS ve Huntington hastalığı yer almaktadır.

Kardiyoloji Polikliniği

Kardiyoloji polikliniğinde, kalp ve damar hastalıklarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Bu hastalıklar arasında koroner arter hastalığı, kalp yetmezliği, kalp kapak hastalıkları, kalp ritim bozuklukları ve kalp damar tıkanıklıkları yer almaktadır.

Dahiliye Polikliniği

Dahiliye polikliniğinde, iç hastalıkların tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Bu hastalıklar arasında hipertansiyon, diyabet, obezite, astım, bronşit, mide-bağırsak hastalıkları, karaciğer hastalıkları, böbrek hastalıkları ve kanserler yer almaktadır.

Genel Cerrahi Polikliniği

Genel cerrahi polikliniğinde, karın, göğüs ve meme hastalıklarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Bu hastalıklar arasında mide-bağırsak hastalıkları, safra kesesi hastalıkları, karaciğer hastalıkları, böbrek hastalıkları, pankreas hastalıkları, meme hastalıkları, tiroid hastalıkları ve kanserler yer almaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği

Kadın hastalıkları ve doğum polikliniğinde, kadın hastalıkları ve doğum hastalıklarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Bu hastalıklar arasında üreme sistemi hastalıkları, gebelik, doğum ve doğum sonrası hastalıklar yer almaktadır.

Çocuk Hastalıkları Polikliniği

Çocuk hastalıkları polikliniğinde, çocukluk çağı hastalıklarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Bu hastalıklar arasında solunum yolu hastalıkları, sindirim sistemi hastalıkları, enfeksiyon hastalıkları, nörolojik hastalıklar, ürolojik hastalıklar, kalp-damar hastalıkları ve kanserler yer almaktadır.

Üroloji Polikliniği

Üroloji polikliniğinde, erkek ve kadın üreme organlarının hastalıklarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Bu hastalıklar arasında idrar yolu enfeksiyonları, böbrek taşı, prostat büyümesi, böbrek ve mesane kanserleri yer almaktadır.

Kulak Burun Boğaz Polikliniği

Kulak burun boğaz polikliniğinde, kulak, burun ve

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir