Search
Generic filters

Fanatik Gazetesi ŞikayetVar (Tüm Şikayetlerin Sıralı Tam Listesi)

Fanatik Gazetesi Şikayetvar

Fanatik Gazetesi hakkında ŞikayetVar’a yazılan tüm şikayetleri bu sayfada toparladık. Türkiye’nin tek ciddi şikayet platformu olan ŞikayetVar sitesine (sikayetvar.com) her gün binlerce yeni şikayet eklenmektedir. Bunların önemli bir kısmı Fanatik Gazetesi ile ilgili şikayetlerdir.

Şikayet Var’da Fanatik Gazetesi hakkındaki şikayetler şuan için 25’i geçmiş durumda. Hal böyleyken bu kadar şikayete göz atmak ve aralarından sizin yaşadığınız şikayete benzer olanları tespit etmek oldukça zor bir hale geliyor.

Bu sorunu aşmanız adına sizlere yardımcı olmak için SikayetVar.Com sitesinde Fanatik Gazetesi ile alakalı son bir yıldaki tüm şikayet başlıklarını kısaca maddeler halinde aşağıda listeliyoruz.

Böylece hızlı bir şekilde bütün şikayetlere göz gezdirebilir ve ilgi duyduğunuz şikayetlere tıklayarak bunların çözümlerine oldukça kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Fanatik Gazetesi Baskı Hatası!

Sayın Fanatik Hipodrom çalışanları lütfen işinizi biraz ciddiyetle yapın, bu günkü ekinizde dünkü Adana yarış sonuçları yanlış çıkmış ve bu durum devamlı oluyor biz de gazeteye inanıp kuponlarımızı yırtıp atıyoruz. Buradan şunu anlıyorum ki işinizi layığıyla ve severek yapmıyorsunuz. Bu baskıyı yapan arkadaş yazan arkadaş kontrol eden arkadaşlar ne cevap verecekler acaba merakla bekliyorum. Telefon ediyoruz tenezzül edip açmıyorsunuz bile.

Fanatik Gazetesi Mükerrer Bulmaca Hatası!

Yıllardır Fanatik kullanıcıyız ailecek. Gazetenize gelen spor bulmacası eki gayet hoş olmuş ama 20 Ocak 2019 günkü bulmacanın aynısını 21 Ocak 2019 sayısına da basmışsınız. Lütfen biraz daha ciddiyetle yapmanını rica ediyorum. Fanatik gibi bir markaya yakışmıyor.

Fanatik Gazetesi İnternet Sitesi Reklamları!

Spor haberlerine bir göz gezdireyim diyorum ama reklamlardan hiçbir habere bakamıyorum. İnsanlar haberleri mi izleyecek yoksa reklamları mı? Şimdi diyeceksiniz ki reklam sayesinde bizde ayakta duruyoruz diye. Ben de şunu söyleyeyim o zaman; şayet bir haber sitesi kuruyorsanız ve bunu tüm dünyada yayınlıyorsanız şayet hiç kimseyi reklam izletmeye zorlayamazsınız. Reklamlar bir araç, haber ise bir amaçtır. Aynı şikayeti 2018’de başka bir arkadaşımız daha paylaşmış ama görünen o ki bununla ilgili hiçbir çalışma yapılmamış. Yani bizim haber sitemizi ziyaret etseniz de olur, etmemeniz de diyorsunuz? Ben de siz bilirsiniz diyorum. Bu arada şikayete dair görsel ya da video var mı diye sormuşlar. Zaten internet sitesine girince (reklamlardan girebilirseniz şayet) anlıyorsunuz. Size şikayet ile ilgili kanıt canlı olarak duruyor.

Fanatik Gazetesi’nde Tutarsız Haber!

12Ağustos 2019 tarihli Galatasaray haberlerinde Fred’in Manchester City ‘den geleceği yazıyor Fred şu an Manchester United’de ve City’de oynaması. Haberi yayınlamadan önce birisi okusun öyle yayınlansın en azından. Fred daha önce shakhtar donetsk ‘te oynamıştır ve oradan Manchester United ‘e gelmiştir… Manchester City ile alakası yoktur.

Fanatik Gazetesi Haber Okumak İşkence

Fanatik ve P***gazeteleri ikisi de sanırım aynı sunucuda bir haber açıp okumak isterken bilgisayarı ve mouse resmen kilitliyor, resmen bilgisayarı esir alıyor. İki dakika sonra bıraksa da, sayfanın otomatik tekrarı sonucu haberi okurken bir kez daha esir oluyoruz. Yani açıkçası bir haber okutacaklar haberi işkence ediyorlar.

Fanatik Gazetesi İnternet Sitesinin Ayrımcılık Yapması

Fanatik Gazetesi internet sitesi sürekli olarak Galatasaray’ı ön plana koyuyor. Fenerbahçe’nin haberlerini kısıtlı ve az şekilde gösteriyor! Bu Fanatik gibi büyük bir gazeteye yakışmıyor. Bunun bir an önce düzeltilmesini dilerim. İnternet sitesinin yöneticisi büyük ihtimalle Galatasaraylı.

Fanatik Gazetesi Eklenmemiş Maçlar

27.09.2019 fanatik iddia programında psv_excelsion maçını eklememişler bir de den _ajax zwolle_hereenven maçı eklenmemiş. Bu nasıl bir gazete önemli maçları eklemeyin ne diye iddia programı yayınlıyorsunuz. Bu nasıl bir anlayış anlamıyorum. Sahadan da bakıyorum farklı maçlar dahi var. Örnek verdiğim üç maç başka maçlarda vardır.

Fanatik Gazetesi’nde Skandal!

Fanatik Gazetesi'Nde Skandal!
Fanatik Gazetesi'Nde Skandal!

Fanatik Gazetesi 8 Ocak 2020 çarşamba günü yayımlanan gazetesinin ilk sayfasında resimde belli olan Fenerbahçe haberleri 4 ‘te yazan haber de 4. Sayfayı açtığımızda Beşiktaş haberleri çıkıyor bu durum Fenerbahçe’li bir taraftar olarak üzdü bu durum bende fanatik gazetesi Fenerbahçe’lileri Beşiktaş haberlerini okumaya zorlamaya Beşiktaş’lı taraftar yapma eylemi oluşturdu. Eğer yapılan bir yanlışlık varsa bu yanlışlık sayfanın ilk sırasında Fenerbahçe’lilerden özür dilenmesi dileğimle.

Fanatik Gazetesi Taraflı Yayını!

Tüm Hatay halkı ve Hatay Spor taraftarı Fanatik gazetesi almama ve okumama kararı aldı Hatay Spor liderken ve en yakın rakibine 6 puan fark atmışken tek bir satır gazetede yer bulmamıştır sonuncu Eskişehir spor orta sıralarda bulunan Ads’ye ise sayfa sayfa yer verilmiştir, bunda art niyet vardır buradan Hatay halkı olarak Fanatik gazetesini editörünü ve gazete müdürünü kınıyoruz.

Fanatik Gazetesi Hatay Spor İle İlgili Haber Vermiyor

Ben Hatay Spor taraftarıyım ve sizi takip ediyorum Hatay Spor ile ilgili küçük bile olsa haber vermiyorsunuz ve paylaşmıyorsunuz ama diğer 17 takım için haberler ve yorumlar yapılıyor. Hatay Spor size ne yaptı?. Hatay Spor şampiyon olacak ve o zaman Hatay’a muhabir veya gazeteci yollamanıza gerek yok bu saatten sonra fanatik bizim için bitmiştir. Ve bunu bütün Hatay Spor taraftarı su an paylaşıyor ve yorumlar yazıyor.

Fanatik Gazetesi Yıllardır Fanatik Alıyorum Ama…

Yıllardır Fanatik alıyorum ama onların çoğu zaman galopları yayınlanmıyor o atlar sadece yarışlarda mı koşuyorlar çoğu gazeteden fazla para veriyoruz yani güneydoğu yarışlardan bahsediyorum bizlere de yazık gazeteye verdiğimiz paraya da yazık artık son zamanlarda yabancı yarışların ülke puanlaması ve galoplarda yok. Bu işten para kazanıyorsanız hakkını verin bu hususta birçok arkadaşım muzdarip bu husus düzeltilmezse yaklaşık yüz kişilik bir grup bir daha gazetenizi almayacak gerçi sizin için yüz gazete hiçbir şey ama?

Fanatik Gazetesi Yarış Gazetesi Farklı Gösterim

Günlük 2 tane Türkiye yarışı var Ankara Kocaeli, Ankara yarışlarında gazetede atların koştuğu yarışları 4 ya da 5 tane farklı yarış gösteriyor Kocaeli yarışında ise 2 tane böyle bir şey olur mu o da yarış bu da yarış onda 4 ya da 5 gösteriyorsan farklı yarışta da 4 ya da 5 yarış göstermeniz lazım ve bu her zaman böyle gündüz ki yarışlarda 4 ya da 5 yarış göster akşamki yarışlar önemli değil 2 yarış yeter böyle saçma sapan iş yok ya o da bu da yarış insanları çileden çıkartmayın ya.

Fanatik Gazetesi Saygı Gösterin Lütfen

E fanatik senelik abonelik ücretini peşin aldıkları için sıkıntılarla ilgilenmemekte. Sık sık mobil uygulamasında hatalı oluyor, online sistemde hatayı düzeltmek kolay olduğu halde hatalı olan yerleri düzeltmiyorlar. Verdiğimiz yıllık ücret dışında ekstra ücret ödeyip gazete alıyoruz. Mobil hizmetlerinde iletişim diye bir bölüm var ama iletişim kuracak muhatap yok. Lütfen abonelere daha saygı gösterilsin.

Fanatik Gazetesi Başlık Atıyorsunuz Ama Sonuç Okumak İşkence

Sizin vereceğiniz haberin neyse ondan sonra küfürlü yazmayın deniliyor ya bir başlık atıyorsunuz sonucu okumak işkence. Yazdığın haberi iç okuyun ya ne yerinde bu yaptığınız etik değil. Yazıklar olsun UHF kararını verdi başlık attınız kararı bulamadım. Sayfalarca oku ama sonuç yok. Defalar aynı yazı tekrarından başka bir şey yok yazıklar olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir