Fito krem neye iyi gelir?

Fito Krem fiyatı 2021 | Gözenekleri küçültür mü? Fito Krem ne işe yarar,  cildi sıkılaştırır mı? - Haber 7 SAĞLIK

Fito kremin faydaları kısaca şunlardır:

  • Fito krem, sivilce izlerini yok etmek için kullanılabilir. Günde bir kez, temiz cilde uygulandığında, sivilcelerden kurtulmayı sağlar.
  • Su çiçeği rahatsızlığı sonrası oluşan kızarıklıkların giderilmesine yardımcı olan Fito krem, düzenli olarak kullanıldığında, cildin renginin eşitsizliğini de düzeltebilir.
  • Doktorların yara tedavisinde, derin kesiklerde, ameliyat yaralarında, deri hasarlarında ve kaza sonucu oluşan cilt hasarlarında önerdiği bu krem, cildin kısa sürede kendini yenilemesine yardımcı olur.
  • Fito krem, dudak kuruması ve dudak çatlamalarının tedavisinde çok etkili bir seçenektir. Bu kremi, az miktarda dudağa sürüp dudak çatlamasını ve kurumasını kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. Lütfen, dudaklara çok az sürün ve asla yutmayın.
  • Fito krem, cilt lekeleri ve sivilce izlerinin yok edilmesinde etkilidir. Bu krem, cildi yenileyen özellikleriyle lekeli bölgeye düzenli olarak ince tabaka halinde masaj yaparak uygulandığında etkisini gösterir.
  • Epilasyon ve lazer sonrasında oluşan tahribatı azaltmak için fito krem kullanılabilir. Bu krem, ciltteki tahribatı en aza indirmeye yardımcı olur.

Fito krem nerelere sürülür?

FİTO, cilt dokusunun yenilenmesi gerektiren deri rahatsızlıklarının topikal (cilt üzerine uygulanan) tedavisinde kullanılır. Bu rahatsızlıkların nedenleri farklı olabilir ve cilt dokusunun yenilenme işlemi yavaşlayabilir ya da değişebilir (örneğin, yaşlılık, çeşitli kozmetiklerin oluşturduğu lezyonlar, karın çatlakları ve meme başı çatlakları gibi). Bu nedenlerle, FİTO endikedir (kullanımı uygun olan bir üründür).


Yayımlandı

kategorisi