Five Nights At Freddy’s Ücretsiz İndir (PC Oyunu)

Freddy Fazbear’s Pizza’daki yeni yaz tatiliniz için hoş geldiniz! Burası, çocukların ve ebeveynlerin göz alabildiğine eğlence ve yiyecek için geldiği bir yerdir.

Tabii ki ana cazibe merkezi Freddy Fazbear ve iki arkadaşıdır. Onlar, kalabalığı memnun etmek için programlanmış animatronik robotlardır! Ancak robotların davranışları geceleri biraz tahmin edilemez hale gelmiş ve bir tamirci bulmaktansa sizi bir güvenlik görevlisi olarak işe almaları daha ucuz olmuştur.

Küçük ofisinizden güvenlik kameralarını dikkatlice izlemelisiniz. Gece başına kullanabileceğiniz çok sınırlı bir elektriğiniz var (işletme bütçesi kesintileri, bilirsiniz). Bu da demek oluyor ki gece boyunca enerjiniz tükendiğinde artık güvenlik kapıları ve ışıklar yok!

Eğer bir şeyler yanlış giderse – yani Freddybear veya arkadaşları doğru yerlerinde değillerse – monitörlerde onları bulmalı ve gerektiğinde kendinizi korumalısınız! Freddy’nin Beş Gece’sinde hayatta kalabilecek misin?

Five Nights At Freddy’s Oyunu Nasıl İndirilir ve Kurulur?

 1. Aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘Şimdi İndir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasını bekleyin ve bitmesini bekleyin.
 3. Freddy’nin Beş Gece’si indirme işlemi tamamlandığında, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Five.Nights.at.Freddys.v1.132.zip” şeklinde açın (bunun için buradan 7-Zip’i edinebilirsiniz).
 4. Freddy’nin Beş Gece’si klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sistem Gereksinimleri

 • Sistem: XP, Vista, Windows7
 • İşlemci: 2 GHz Intel Pentium 4 veya AMD Athlon veya eşdeğeri
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı: 1 GB
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri


Yayımlandı