Search
Generic filters

Fotoğraf Çerçevesi Programı (2023)

2023 01 24 18 39 08 1

AKVIS Frames, AKVIS tarafından oluşturulan temalı çerçeve paketleriyle çalışmak için tasarlanmış bir ücretsiz fotoğraf düzenleme programıdır.

Yazılım ile, fotoğraflarınızı özel hazır uygulama çerçevelerle süsleyebilirsiniz! Program, AKVIS için özel olarak sanatçılar tarafından oluşturulmuş hazır kullanıma sunulan çerçeveleri uygulamanıza olanak tanır. Çerçeveler tema paketleri olarak gruplandırılır.

Her paket, belirli bir konuya odaklanan yüksek çözünürlüklü resim çerçevelerini içerir: dört mevsim setleri, hobiye ilişkin paketler, Noel, Düğün, Sevgililer Günü, Komüniyon, Cadılar Bayramı gibi özel etkinlik setleri… ve birçok diğer! Tam listeyi burada görün.

Yazılım, fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde süslemenize, özel kutlama kartları, duyurular ve davetiyeler oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Yüksek kaliteli baskılar alabilir veya resimlerinizi program aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Resimlerinizi diğer AKVIS araçları ile işlem yaparak kalem çizimleri veya yağlı boya tablolara dönüştürebilir ve Çerçeveler yazılımı ile son bir dokunuş ekleyebilirsiniz. Yapabileceğiniz şeyler için bir sınır yok!

Program içinde bazı ücretsiz çerçeveler dahil edilir. Ayrıca, herhangi bir fırsat için 48 çerçeve içeren Ücretsiz Paket’i indirebilirsiniz! Programa temalı çerçeve koleksiyonlarını eklemek için, onları indirip etkinleştirin.

AKVIS Frames ayrıca kendi çerçeve paketlerinizi oluşturmanıza izin verir.

Program kullanımı kolay, rahat, hızlı ve basittir. Bir fotoğrafı bir çerçeve içine yerleştirin ve görüntü işlemeyi çalıştırın – kenarlar yumuşatılır ve çerçeveye uymak için gizlenir ve stil sahibi bir çerçeveli resim elde edersiniz. Ayrıca, “Text” sekmesinden resminize metin, filigran veya logo ekleyebilirsiniz. Görünür ve ilgi çekici görüntüler oluşturun.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Sistem: Windows 32-Bit ve 64-Bit
  • Geliştirici: Akvis
  • Boyut: 68 MB
BU PROGRAMA AİT ÜCRETSİZ ÇERÇEVE PAKETİNİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ (75 MB).
https://www.youtube.com/watch?v=zJxBkNxVas8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir