Search
Generic filters

Fotoğrafa fotoğraf ekleme programı Android 2023

Fotoğrafı başka bir fotoğrafa nasıl ekleyebileceğinizin detaylarına geçmeden önce, bunu yapmanıza yardımcı olacak görüntü düzenleyiciyi sizinle paylaşmak istiyoruz.

YouCam Perfect, piyasadaki en iyi fotoğraf düzenleyici ve güzellik kamera uygulamasıdır. Uygulama, seçebileceğiniz birçok fotoğraf düzenleme ve güzelleştirme aracına sahiptir ve arayüzü kullanıcı dostudur. Bugün fotoğrafın içine fotoğraf eklemeyi öğreneceğiz. Hemen başlayalım!

YouCam Perfect uygulaması içinde, bu kaplama resim efektini elde etmek için Ekle Fotoğraf aracını kullanmak isteyeceksiniz. YouCam Perfect uygulamasındaki tüm özellikler, sadece birkaç dokunuşla ve fotoğraf düzenlemede ileri seviye bilgiye gerek kalmadan kullanılır.

Adım 1. Resim Eklemek İçin Uygulamayı İndirin

iPhone ve Android için En İyi Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Uygulaması olan YouCam Perfect’i indirin.

Resimleri eklemek için nasıl öğrenmenin ilk adımı, sadece YouCam Perfect uygulamasını ÜCRETSİZ olarak indirmektir. Hem iOS hem de Android için mevcut olduğu için herkes tarafından erişilebilir.

Adım 2. Resme Resim Ekleme

Use Add Photo Tool To Add A Picture To A Picture

Resim resme eklemek için Fotoğraf Ekle (Add Photo) aracını kullanın

Uygulamayı indirdikten sonra, uygulamayı açın ve Ana Ekrandaki Fotoğraf Düzenle’ye dokunun. Sonra, temel katman olarak kullanmak istediğiniz fotoğrafı seçin. Oradan, ekranınızın altındaki navigasyon çubuğunda Ekle Fotoğraf’a gidin. Bu araç ile, kadar 10 fotoğraf ekleyebilirsiniz. Eğer hangi resimlerle resme resim eklemek istediğiniz konusunda emin değilseniz, mevcut olan stok görüntüleri ile deneyin (sadece iOS). Hazır olduğunuzda onları silebilir ve kendi resimlerinizi kullanabilirsiniz!

Adım 3. Superimpose Ettiğiniz Resimleri Düzenleme

Cut Out The Image And Use The Blender To Overlay Pictures

Resmi kesin ve resimleri kaplamak için blender kullanın

Artık ekranınızda fotoğrafları görüyorsunuz, belki de onlara hafif değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Her bir fotoğrafa dokunarak, boyutu, resimleri döndürme, şeffaflık, sınır ve daha birçok şeyi ayarlayabilirsiniz, fotoğraf efektleri de dahil.

Resmi diğer katmanlarla benzer renk tonuna getirmek için ayarlayın

Eklediğiniz Fotoğrafı Ayarlayın Ayrıca fotoğraflarınızın karışımını kontrol edebilirsiniz, ışığı ayarlayabilir, resimleri yeniden boyutlandırabilir ve daha birçok şeyi yapabilirsiniz. Bu konuda daha ayrıntılı olarak anlatacağız.

Adım 4. Resminizi Kaydedin ve Paylaşın!

Adjust The Image To Make Its Color Tone Look Similar With The Other Layers

Birçok resmi kolayca eklemek ve harika eserler yaratmak hakkında nasıl öğrenin

Son adımda da kolaydır – yaratınızı kaydetme ve dosya formatı seçme! Sonuçları memnun kaldığınızda, ekranınızın altındaki yeşil işareti dokuyarak fotoğrafınızı kaydedin ve sonra sağ üstte Kaydet’e dokunun. Oradan, YouCam Community’de veya sosyal medyada arkadaşlarınızla kaplama resimlerinizi paylaşabilirsiniz!


Aşağıdakine benzer soruların cevaplarını yukarıdaki makalede bulabilirsiniz:

 • Fotoğrafın uzerine fotoğraf nasil eklenir?
 • Fotoğraf düzenleyici ücretsiz mi?
 • En iyi fotoğraf düzenleyici hangisi?
 • Snapseed uygulaması ücretli mi?
 • Fotoğrafa fotoğraf ekleme
 • Fotoğraf üstüne fotoğraf ekleme ücretsiz
 • Fotoğrafa fotoğraf ekleme online
 • Fotoğrafa kişi ekleme programı
 • Photoshop fotoğrafa fotoğraf ekleme
 • Fotoğrafa fotoğraf ekleme Android
 • Telefonda fotoğraf üstüne fotoğraf ekleme
 • Fotoğraf kesip yapıştırma programı PC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir