Search
Generic filters

Fotoğrafı animasyon yapma programı

ToonApp: Karikatür Düzenleyici

2023 01 24 19 52 49 1

ToonApp, kendinizi çizgi film karakterine dönüştürmek için en iyi uygulama olarak kabul edilir. Bu karikatür oluşturma programı, harika AI filtreleri ile fotoğraflarınızı kolayca karikatüre dönüştürür.

Hatta resminizi anime karakterine bile dönüştürebilirsiniz. Etkileyici bir arka plan ekleyerek fotograf düzenlemeyi tamamlayabilirsiniz! ToonApp, sanatsal bir tabloya veya eskiz efekti ile çizimlere dönüştüren kolay kullanımlı bir resim düzenleyicidir.

Çizgi film efektleri ve güzel fotograf filtreleri ile harika bir sanat galerisi oluşturmak için bu resim düzenleyicisini kullanabilirsiniz.

Eğer anime karakterlerini severseniz, bu karikatür resim düzenleyicisi çeşitli dijital sanat filtreleri ile en iyi arkadaşınız olacak.

ToonArt: Karikatür Oluşturma

2023 01 24 19 52 49 1 3

ToonArt, tek dokunuşta kendinizi çizmek ve dijital sanat yaratmak için en iyi fotoğraf uygulaması olarak bilinir.

Yapay zeka destekli ToonArt karikatür fotoğraf düzenleme, avatar, anime ve çizgi film gibi fotoğraf düzenleme seçenekleri sunar.

Ayrıca vektör sanatınızı tüm sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz. Bu ToonArt oluşturucu ile resimleri düzenlemek veya videoyu düzenlemek için başka bir uygulamaya gerek yok.

Programsız fotoğrafları animasyona dönüştürme sitesi:

2023 01 24 20 02 15 5

Image to Cartoon, yapay zeka teknolojisiyle fotoğrafınızı hızlı bir şekilde karikatürize eder ve kişiyi çizgi film evreni karakterine dönüştürür.

Dijitalleşmenin ve gelişen teknolojinin hayatımızı kolaylaştırdığını her alanda görüyoruz. Fotoğraf uygulamalarının eğlenceli yanlarını özellikle seviyoruz.

Fotoğraflarımıza saçma efektler eklemek veya “eğer bir çizgi film karakteri olsaydım neye benziyordum” diye düşünmek için fotoğraf üzerinde oynamak gibi eğlenceli aktiviteler bize boş vakitlerde keyifli zamanlar yaşatıyor.

Ancak, fotoğrafları çizgi karakterlere dönüştüren ve kalite kaybı yaşatmayan bir fotoğraf düzenleme uygulaması bulmak zor olabilir.

Image to Cartoon, bu konuda diğerlerine göre daha iyi bir çözüm sunuyor ve tamamen ücretsiz hizmet veriyor.

Hem bedava hem üye olmaya gerek yok

Image to Cartoon, yapay zeka teknolojisiyle fotoğrafınızı hızlı bir şekilde karikatürize eder ve kişiyi çizgi film evreni karakterine dönüştürür.

Uygulamanın en güzel yanı, üyelik gerektirmemesi ve fotoğraflarınızı kendi veritabanında saklamamasıdır. Platformun web sitesine girdiğinizde sağ tarafta “Upload an Image” sekmesini göreceksiniz.

O bölüme yüzünüzün belli olduğu, aydınlık ve maksimum 5000×5000 boyutlarında bir fotoğrafınızı yüklerseniz Image to Cartoon sizi birkaç saniyede çizgi karaktere çevirecek.

Dönüşüm gerçekleştikten sonra fotoğrafınız kadın ve erkek için farklı olmak üzere değişik birkaç arka planla size sunulacak. Image to Cartoon, sevimli ve kullanımı kolay bir uygulama.

Eğer bu tarz uygulamalara ilgi duyuyorsanız Image to Cartoon’a buradan göz atabilirsiniz. Image to Cartoon ekibinin benzer bir şekilde çalışan Image to Sketch ve Image to Caricature adlı iki aracı daha bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir