Search
Generic filters

Fotoğrafı çıplağa çevirme programı (2023) Yapay zeka ile

Fotoğraflar yapay zeka ile nasıl çıplağa dönüştürülür?

Fotoğrafların yapay zeka kullanılarak çıplak hale getirilmesi, görüntü işleme teknikleri ve sinir ağları kullanılarak gerçekleştirilir. Bu teknikler, giysileri çıkarmak için fotoğrafın arka planını ve giysileri tanımak için nesne tanıma algoritmalarını kullanır.

Ancak, lütfen not edin ki, çıplak hale getirilmiş fotoğrafların kullanımı yasal değildir ve kişisel güvenliği veya özel hayatı ihlal edebilir. Ayrıca, çıplak hale getirilmiş fotoğrafların gerçekliği sıklıkla sorgulanabilir ve yanıltıcı olabilir, Bu yüzden yapay zeka ile çıplak hale getirilen fotoğrafların kullanımını önermiyorum.

Programsız yöntem: DeepNudeNow.com

2023 01 22 12 41 51 1

Kapalı olan kadınların fotoğraflarından çıplaklar oluşturmak için orijinal bir AI algoritmasının gerçekleştirilmesi

Herkesi Çevrimiçi ve Tamamen Ücretsiz Olarak Soyun! DeepNude, pix2pixHD GAN mimarisinin hafifçe modifiye edilmiş bir sürümünü kullanır. Ağın ayrıntıları hakkında ilgileniyorsanız, NVIDIA tarafından sağlanan bu harika projeyi inceleyebilirsiniz.

GAN ağı hem eşleştirilmiş hem de eşleştirilmemiş veri kümeleri kullanarak eğitilebilir. Eşleştirilmiş veri kümeleri daha iyi sonuçlar elde eder ve fotorealistik sonuçlar elde etmek istiyorsanız tek seçenektir, ancak bu veri kümeleri mevcut değil ve oluşturmak mümkün değilse böyle durumlar vardır. DeepNude bu tür bir durumdur. Bir kişinin hem çıplak hem de giyinmiş, aynı pozisyonda göründüğü bir veritabanı elde etmek son derece zor, hatta imkansızdır.

Problemi böl-ve-hükmet yaklaşımı kullanarak çözdük.

Tek bir ağa güvenmek yerine, sorunu 3 daha basit alt soruna ayrıdık:

  • Kıyafetleri seçen bir maske oluşturma
  • Anatomik özelliklerin soyut bir temsili oluşturma
  • Sahte çıplak fotoğraf oluşturma

Bu siteyi ziyaret etmek için tıklayınız

Not: Site İngilizce dilinde yazılmış fakat Google Translate ile otomatik çevirerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

DeepNudeNow.com sitesi nasıl kullanılır?

2023 01 22 12 42 24 3

Android telefonlar için fotoğrafı çıplağa çevirme programı (APK)

Uygulama Adı Nacked Photo Editor
Dosya Boyutu 86,5 MB
Son Sürüm 1.2.0
İşletim Sistemi Android 5.0 ve Üzeri
Geliştirici Nacked Fun (çıplak Fotoğraf Düzenleme)
Güncelleme Tarihi 2023

Buraya tıklayarak bu uygulamayı indirin (apk)

Nude Photo Editor Apk For Android

Naked Photo Editor App

Arkadaşlarınızı Çıplak Fotoğraf Düzenleyici Apk ile Soyun ve Eğlenin.

Arkadaşlarınızı, aile üyelerinizi veya kendinizi ÇIKIŞ YAPIN!

Bu çıplak fotoğraf düzenleyici sıkıcı hayatınızda küçük bir gülme yaşatacak.

Çıplak vücut yapıcı veya çıplak fotoğraf uygulaması her zaman talep görür. Bu nedenle, daha fazla geliştirici en iyi uygulamayı elde etmek için uygulamalarını mükemmel hale getirmeye çalışır ve bazıları sosyal medya üzerinden çıplak satarak para kazanır.

Bu uygulama, Windows yüklü bir PC için mevcut olan bazı ünlü Fotoğraf Çıplak Yazılımlarına göre tamamen farklı şekilde çalışır. Çıplak Fotoğraf Yapıcı uygulaması ö principal olarak bu uygulama eklenen önceden yapılmış filtrelere dayanır, ünlü Nudifier uygulaması gibi daha çok sahte çıplak uygulaması olarak.

Bu program, daha çok Snapchat veya Instagram Filtered görüntüsü yapar ve sonra onları uygun olmayan bir duruma yani soyunmuş bir hale dönüştürür.

Çıplak Fotoğraf Editörü Nasıl Çalışır?

Çıplak Fotoğraf Düzenleyici, kaba şakalar yapmak için bir araçtır. Bir vücudun alt giysilerini gösterebilen ve kurbanın iç çamaşırının nasıl göründüğünü gösterebilen bir tarayıcının benzerini yapar!

Arkadaşınızın bir fotoğrafını alın ve yarı çıplak bir seksi vücudun saydam bir görüntüsüyle birleştirin. 20 farklı vücuttan birini seçebilir ve fotoğrafa ekleyebilirsiniz.

Sıcak kızların seksi vücutları var ama burada da çirkin bir adamın şişman bir karını bulacaksınız. Her zaman fotoğrafınıza uygun bir vücut bulacaksınız!

Vücut Fotoğraf Düzenleyici gibi, Bu uygulama da AI kullanarak seçilen giysi parçasını vücuttan doğrudan analiz etmek ve sonra kaldırmak için kullanılır. Bu uygulamanın nasıl çalıştığını öğrenmek için bu Reddit tartışmasını okuyun.

İnsanları nasıl soyundurur ve çıplaklık tarayıcısı nasıl kullanılır?

  1. Eklemek istediğiniz bir vücut resmi seçin,
  2. Place it over a photo from the gallery or shot a new one,
  3. Rotate the hot body or move it to fit the image.

Nude Photo Maker App hakkında uyarı:

Bu vücut tarayıcı kamera uygulaması bir şaka ve eğlence amaçlı yapılmıştır. Gerçek sonuçlar üretmez. Daha çok herhangi bir fotoğraf göz atma giysi filtresi olarak çalışan bir Vücut resim filtreleme uygulamasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir