Search
Generic filters

Gonal F Fiyat 2023 (Daima Güncel Son Fiyat)

Gonal F Fiyat 1

Gonal F fiyatları araştıranlar için sosyal medya kanalları, broşürler ve Gonal F ile ilgili internet siteleri üzerinden yaptığımız incelemeler sonucunda %100 doğru ve güncel fiyatları paylaşıyoruz.

Sitemizdeki tüm fiyatları aylık olarak güncelliyoruz. Fakat enflasyon canavarı, mazot fiyatlarındaki aşırı yükseliş ve dolar kurundaki artış fiyatların çok hızlı bir şekilde sürekli değişmesine ve yeni zamların gelmesine neden oluyor. Dolayısıyla bizim yetişemediğimiz zamanlarda, Gonal F ile ilgili sitemizden farklı bir fiyat etiketiyle karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum kutusundan bize bildirerek fiyatı güncellememize yardımcı olabilirsiniz.

Top 15 Gonal F Göbekten Nasıl Vurulur En Iyi 2022

Güncel Gonal F Fiyatları Ne Kadar (Son Fiyatı)?

Gonal F satın almak isteyen herkes internette Gonal F fiyatları araştırıyor. Her gün gelen yeni zamlar nedeniyle bu gayet doğal bir durum.

Zaten biz de tam olarak bu nedenden dolayı sizler için her zaman güncel fiyat bilgisi sunmaya çalışıyoruz. Sitemizden daima en son fiyatları öğrenebilirsiniz.

Yaptığımız son araştırmalar neticesinde Gonal F fiyatı şu şekilde:


  • Gonal F-450 IU 1 flakon için zamlı güncel satış fiyatı 1705.96 TL 
  • Gonal F 900 için zamlı güncel satış fiyatı 2662.05 TL 
  • Gonal F 300 için zamlı güncel satış fiyatı 924.98 TL
  • Kullanım amacı: Kadınlarda yumurtlama sorununu gidermek amacıyla kullanılır. Folikül gelişimine yardımcı olur.
  • Doktora danışmadan kesinlikle kullanmayınız. 

Not: Bu fiyat son olarak 2022’nin son çeyreğinde güncellendi fakat 2023’e kadarki kısa dönemde yeni bir zam beklenmiyor.
Yukarıda sunulan Gonal F fiyatları güncelliğini korumaktadır. Fakat bazen fiyatlar bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor. Bu durumda eğer var ise Gonal F fiyatı için ilgili müşteri desteğinden bilgi alabilirsiniz.

Gonal F Fiyatı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Müşteriler Gonal F hakkında araştırma yaparak en uygun fiyatları bulma amacında. Biz de bu amaca hizmet etmek için sadece güncel fiyatları listelemek ile kalmıyoruz, aynı zamanda en son çıkan güncel indirimleri ve kampanyaları da paylaşıyoruz.

Gonal F fiyatları güncel mi, doğru mu ve ne kadar güncel? 

Hem Gonal F hem de sitemizdeki diğer tüm ürünlerin fiyatları haftalık ve aylık periyotlarla güncellenmektedir. Son fiyatlar için ilgili satış noktalarına sorabilirsiniz. Değişen fiyatlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Tüm fiyat bilgilerini kılavuzluk ve genel bilgilendirme amacıyla paylaşıyoruz.

Yine de hatalı bir fiyat görürseniz, aşağıdaki yorum kutusundan bize yazarak derhal güncellememiz ve insanlara son fiyatları sunmamız için bize yardımcı olabilirsiniz. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Gonal F Fiyatlarına Zam Gelecek Mi?

Akaryakıt fiyatları ve dolar kuru yükseldiği sürece yalnızca Gonal F değil, aynı zamanda tüm ürünlerin fiyatlarına ve tüm hizmetlerin ücretlerine zam gelmesi kaçınılmazdır.

Aradığım ürünün fiyatını bulamadım

Sitemizde geniş bir yelpazede ürünlerin fiyatları paylaşılmaktadır. Ama eğer aradığınız ürün için fiyat bilgisi bulamadıysanız, bu bağlantıya tıklayarak iletişim sayfamızdan bize ürünü bildirebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde bu ürünün güncel fiyatı sitemize eklenir.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin 2022 ve 2023 güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Uyarilar 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.