Green Hell VR Ücretsiz İndir (PC İçin) Konusu Hikayesi

green-hell-vr-preinstalled-steamrip

Green Hell VR, Amazon ormanının tehlikeli koşullarını sadık bir şekilde yeniden yaratır ve VR için en karmaşık ve gerçekçi hayatta kalma oyunudur. Yalnız ve mahsur kalmışsın ve asla güvende hissetmeyeceksin. Hayatta kalmak için zayıf noktalarınızla yüzleşmeniz gerekiyor. Açlık, susuzluk, yorgunluk ve zihinsel sağlığınızı korumak yolculuğunuzun ayrılmaz bir parçası olacak.

Eğer hazırlıklı değilseniz, yabani hayvan saldırıları ve tropikal hastalıklar her zaman ve herhangi bir zamanda sizi yakalayabilir. Dış dünyadan hiç yardım alamayacağınızdan, kendi araç ve gereçlerinizi yapmanız, barınaklar yapmayı öğrenmeniz ve ciddi yaraları iyileştirmeniz gerekiyor. Jake Higgins adında ünlü bir antropolog olan sen, zümrüt ve ulaşılamaz Amazon yağmur ormanlarına derinlemesine atılmışsın.

Yeşil cehennem. Sadece akıllı saatiniz, sırt çantanız ve evden ayrılmadan önce aldığınız hayatta kalma kılavuzunuzla birlikte, sevdiğiniz birinin tanıdık sesini takip ederek bu sonsuz ve konuksever olmayan ormanda keşfe çıkacaksınız ve nasıl oraya geldiğinizi adım adım ortaya çıkaracaksınız. Keşfettiğiniz şey, hayatta kalmak için savaştığınız şeyden daha kötü olacak. El işi eşyalar yapmak, neredeyse hiçbir şeyi olmadan Amazon’da kaybolmuşken, en iyi dostunuz olacaktır.

VR deneyimi, el işi eşyalar yapmayı daha da gerçekçi hale getirir, doğru elementleri bulmanız ve bunları araç, silah, sargı bezi ve daha fazlasını yapmak için birleştirmeniz gerekiyor. Yapı kurmak, geceyi geçirebileceğiniz güvenli bir yer inşa etmek, çıplak zeminde uyumak ormanda iyi bir fikir olmayabilir. Geçici bir barınak yapın veya mükemmel bir konum bulun, malzemeler toplayın ve keşfiniz sırasında bulduklarınızı pişirmek ve gölgede saklanan tehlikelerden kendinizi korumak için üssünüzü yapın.

green-hell-vr-screenshots-steamrip.jpg (600×337)

green-hell-vr-steamrip.jpg (600×337)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Windows XP or higher
  • İşlemci: Intel / AMD Çift Çekirdekli @ 1.8Ghz +
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL uyumlu grafik kartı
  • Depolama: 2400 MB kullanılabilir alan

OYUN BİLGİLERİ

  • Tarz: Aksiyon, Macera, Bağımsız, Simülasyon
  • Geliştirici: Incuvo
  • Peron: Kişisel bilgisayar
  • Oyun Boyutu: 3.4 GB

[acf field=”buton”]


Yayımlandı