Grim Dawn Definitive Edition Ücretsiz İndir (PC İçin) Konusu Hikayesi

grim-dawn-preinstalled-steamrip

Girdiğiniz apokaliptik bir fantastik dünyada, insanlık yok olmanın eşiğinde, demir altın değerinde ve güven zor kazanılır. Bu ARPG karmaşık karakter gelişimi, yüzlerce eşsiz öğe, zanaatkarlık ve seçim & sonuçla dolu görevler sunar.

Çift Sınıf – Altı farklı sınıfın herhangi birini seçerek üzerine 25 beceri ve değiştirici ekleyebilirsiniz. Temel sınıflar arasında Asker, Patlayıcı Uzmanı, Okültist, Gece Bıçağı, Büyücü ve Şaman yer alır. Yüzlerce Öğe Yeteneği – 250’den fazla eşya ve ekipman ekleri tarafından sağlanan benzersiz bir dizi özellikle sınıfınızı geliştirin. Yüzlerce Öğe Toplayın – Normal, sihirli, nadir, epik ve efsanevi türlerde eşya sınıfları. Ayrıca 20.000’den fazla sihirli ek özelliği kombinasyonu ve 200’den fazla nadir ek özelliği var.

Seçim ve Sonuçlarla Görevler – Dünyaya önemli etkileri olan zor kararlarla karşılaşacaksınız. Yoldaki yabancılar, umutsuz aileler ve hatta tüm köyler, eylemlerinize bağlı olarak ya yaşayacak ya da öleceklerdir. Şu anda 35’ten fazla görev ve 75+ toplanacak hikaye notu mevcut. Dost ve Düşman Fraksiyonları – İnsan fraksiyonlarından favori kazanarak ek görev çizgileri, satıcı indirimleri ve özel fraksiyon bazlı öğeler ve eklemelerin kilidini açın. Bazı nötr fraksiyonlar müttefiklere dönüştürülebilir, ancak birine yardım etmek diğerinin düşmanı olacak.

Düşman fraksiyonlar, eylemlerinizi hatırlayacak ve size karşı nefretlerini derinleştirerek sizi avlamak için büyük gruplar ve elit kahramanlar gönderecektir. Yetenek özelleştirmenin ek bir katmanı olan Hizmet, sınıf becerileriniz için bonuslar ve güçlü ikincil etkiler kazanmanıza olanak tanır.

Bunlar, dünyanın her yerinde saklanmış yok edilmiş veya bozulmuş tapınakları bulup geri yükleyerek kazanılan noktalarla açılan dev bir takım haritasından açılır.

grim-dawn-screenshots-steamrip.jpg (600×337)

grim-dawn-steamrip.jpg (600×337)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
  • İşlemci: x86 uyumlu 2,3 GHz veya daha hızlı işlemci (Intel 2. nesil çekirdek i serisi veya eşdeğeri)
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512MB NVIDIA GeForce 6800 series or ATI Radeon X800 series or better
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

OYUN BİLGİLERİ

  • Tarz: Aksiyon, Macera, Bağımsız, RPG
  • Geliştirici: Sandık Eğlence
  • Peron: Kişisel bilgisayar
  • Oyun Boyutu: 7.3 GB

[acf field=”buton”]


Yayımlandı