Günaydın Sözleri 2023 (Yeni 119 Söz)

Sosyal medyada paylaşılan tüm Günaydın sözlerini sizler için didik didik ettik. Facebook, Twitter, Instagram, Tik Tok ve YouTube’da Günaydın ile ilgili duygusal, mutlu, hüzünlü, kısa, özlü, huzurlu, romantik ve anlamlı en güzel sözleri toplayıp bu sayfada maddeler halinde listeliyoruz…

En Etkileyici ve En Anlamlı Günaydın Sözleri:

 1. Öpücüklerle uyandırmak isterdim seni, yanımda olsan sarardım o nazik tenini, seviyorum seni sabahım sensin benim tek ilacım günaydın aşkım.
 2. Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın…
 3. Gününüz; bir ağacın gölgesindeki huzur, berrak sulardaki saflık, topraktaki bereket ve aldığınız nefesteki anlam kadar güzel olsun. Hayırlı sabahlar günaydın arkadaşlar…
 4. Huzurun bol olması dileği ile Günaydın.
 5. Bu sabah günaydın mesajı gelir gibi oldu, telefonun ışığı yandı gibi oldu ama yine gelmedi ama çok yaklaşmıştım… Neyse şimdilik herkese günaydın…
 6. Gece sabahlamak niyetiyle en derin muhabbete girişip uyuyakalan, oha uyumuş kalmışım, sabah olmuş ya diyen dostum, günaydın…
 7. Her sabah uyandığım da yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.
 8. Şafak vakti duam, Allah sana yüzünü güldürecek güzel bir gün nasip etsin. Günaydın.
 9. Bu sabah senin için aralandı gözlerim, bugün daha da büyük sana özlemim, zaten günden güne artıyor, her şeye değecek mükemmel sevgilim günaydın.
 10. Baş belası bir arkadaşın var benim de her düştüğümde ellerimi tutan ve hiç bırakmayan bir dostum. En güzel günleri hak eden dost günün aydın olsun.
 11. Dünyanın en güzel cümlesi seni seviyorum diyorlar ya yalan dünyanın en güzel cümlesi; “bırak biraz daha uyuyayım”
 12. Uyanır uyanmaz aklıma gelen ilk şeysin. Günaydın sevgilim.
 13. Uyanda balığa gidelim diyemiyorum çünkü balık sezonu kapandı, günaydın.
 14. Sevgi ne güze sözdür dilinde değil gönlünde olanlara… Hayırlı sabahlar.
 15. Selamun aleyküm! Hayırlı ve mutlu sabahlar, gününüz aydın olsun.
 16. Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa, yeni doğan günün güneşi seni ona kavuştursun… Günaydın.
 17. Güzel kardeşim, yeni günün ışıklarıyla sıkıntıların gece karanlığı gibi geride kalsın, günlerin huzurlu, günün hayırlı olsun.
 18. Aşkın tarifini sorsalar bana senin resmini çizerdim çünkü benim için aşk sensin bir tanem. Her güne seninle başladığım için benim günüm zaten aydın. Sana da günaydın sevgilim.
 19. Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan, gece mi yıldız yıldız saran, karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın
 20. Sevmek çay, sevilmek şeker bizim gibi garibanlar çayı şekersiz içer, günaydın gariban dostum…
 21. Güne nasıl başlarsan öyle devam eder. Güzel bir gün hayır duaları ile başlar. Allah hayırlı, huzurlu, sağlıklı güzel bir gün nasip etsin cümlemize. Günaydınlar hayırlı sabahlar.
 22. Dün gece melekleri üstünü örterken görmüşler. Umarım iyi uyumuşundur. Günün bereketli, yüreğin iman dolu geçsin. Günaydın can dostum.
 23. İlk ışığım, ilk güneşim benim günüm seninle aydın sevgilim. Senin günün de benimle aydın olsun güneşim günaydın sevdiğim.
 24. Sabahı şerifleriniz hayırlı olsun, Mevlam bugününüzü dünden daha hayırlı kılsın inşallah… Selametle
 25. Yeni bir güne daha gözlerimizi açtığımız için Allah’a şükürler olsun. Günaydın.
 26. Arkadaşım, hayırlı sabahlar. Allah’ın rahmeti ve bereketi hep üzerinize olsun! Sabahınız hayır, gününüz huzurlu ve bol kazançlı geçsin inşallah.
 27. Bir uykunun daha sonuna geldik. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Günaydınlar…
 28. Hani ilk kez bakışım bakışına değdiği zaman kalbim yerinden fırlamış midemde kelebekler uçuşmuştu ya. İşte ben her güne seninle öyle başlıyorum. Bana bu duyguları tattıran sen kalbimin en derini günaydın.
 29. Güneş kadar Aydınlık, Gözlerin kadar Güzel, Sözlerin gibi Kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı… Günaydın Sevgilim.
 30. Karanlık geçmiş silindi ömrümüzden ışıkla bakıyoruz artık geleceğimize günaydın sevgilim…
 31. Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Gönül güneşin her zaman doğsun ve her sabah doğan güneş sana mutluluk getirsin. Seni seviyorum günaydın sevgilim.
 32. İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet, Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun, günün aydın olsun, Günaydın Dostum.
 33. Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana.
 34. Bugün günlerden pazar, aşkıma değmesin nazar, Sen beni sevdikten sonra, bu yürek sana hep yazar, işte yazıyorum GÜNAYDIN.
 35. Gözlerini bugüne öyle bir aç ki her şey dilediğin gibi olsun arkadaşım, Günaydın.
 36. Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın. Günaydın.
 37. Sevgim seni bugün de yalnız bırakmayacak. Günaydın.
 38. Her günüme adını yazdım, güneşimde sen oldun yıldızım da sensin sevgilim. Günaydınlar.
 39. Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir sevgilim, günaydın sana.
 40. Günler seninle başlar, gözlerimi açtığımda yeni bir güne seninle uyanmanın mutluluğunu yaşıyorum sevgilim günaydın…
 41. Şu üç günlük dünyada dertlere boğulmuş olmasına rağmen gülmeyi başaran arkadaşlarım, hepinize günaydın.
 42. Bir uykunun daha sonuna geldik. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Günaydınlar.
 43. Sevgiliye; Oysa ki tek isteğim, sana günaydın dediğimde yanımda uyuyor olman. Seni seviyorum günaydın.
 44. Günaydın gençler ve kendini genç hissedenler, Günaydın
 45. Bir sana bir de sabah uykusuna doyamadım günaydın.
 46. Günün aydın olsun. Dilerim ki yüreğine gülün gölgesi düşmesin ve sen, yüzünde gülüşlerin en güzeli ile bak geleceğe.
 47. Fani dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Aşkla ağlar, aşkla gülerim. Sevdiğime günaydın dilerim.
 48. Günaydın hüzün adası, ben duygu gemisi, sabahın ilk ışıklarıyla demir attım kıyılarına, hadi uyan aç gözlerini bak ne diyor gemideki ses; Seni Seviyorum.
 49. Hayat boştu bir zamanlar, uyandım sen varsın şimdi sığmıyor hiçbir yere bu hayat. Günaydın.
 50. Bu sabah da varlığının verdiği huzurla uyandım her şeyim sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Günaydın hayatımın anlamı, canımın ta içi zaman durur sana olan aşkım durmaz. Seni seviyorum bir tanem günaydın.
 51. Günler seninle başlar, gözlerimi açtığımda yeni bir güne seninle uyanmanın mutluluğunu yaşıyorum sevgilim günaydın…
 52. Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.
 53. Günaydın gönlümün prensesi, günaydın varlığıma sebep olan aşk böceğim, günaydın içime huzur veren nurdan yaratılmış dünyadaki hurim, günaydın günaydın günaydın.
 54. Geceleri uzaklara dalar gider gözlerim. Her şeyden çok sana olan özlemim. Bu sabah sırf senin için açıldı gözlerim. Günaydın benim her şeyim.
 55. Gözümü açamıyorum, üstümde fil mi var ne, ne ara sabah oldu ah böyle işin, yastık nerde dünün aynısı ısrarcı alarm neyse kalkayım… Günaydın…
 56. Kalkar kalkmaz çişini yapmadan önce günaydın mesajı yazabilecek birini istiyor insan 🙂
 57. Dünyada birçok insan var kimi mutlu kimi mutsuz kimi gülüyor kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere laik biri var oda şu an mesajımı okuyor günaydın…
 58. Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim. Günaydın.
 59. Bu sabah mavi bulutlarla avucuna sevgiyi, gönlüne aşkı usulca bırakıyorum. Güneş her zaman doğsun ve her doğan güneş sana mutluluk getirsin. Günaydın bir tanem.
 60. Yastığı kıskanır mı insan? Her gece kokunla uyuyan ve her sabah yüzünün güzelliğiyle uyanan o yastık olmayı dilediğim bir günden daha günaydın!
 61. Yeni bir gün yepyeni güzellikler getirsin sana.
 62. Ellerimiz uzak olsa da birbirinden seninle günler seninle parlak bugün ki gibi, gün seninle güzel sevgilim günaydın…
 63. Ellerimiz uzak olsa da birbirinden seninle günler seninle parlak bugün ki gibi, gün seninle güzel sevgilim günaydın…
 64. Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni hayata, yüzünü görmesem de hayalinle yürüyorum adını yazdığım sokaklarda, günaydın sevgilim..
 65. Bugünde Gözlerimi Seninle Açtım hayata, Senin Adınla Baktım Evdeki her eşyaya, Adını Anıp Dinlediğim Şarkılarda Hep San varsın bebeğim yaşarcasına Günaydın birtanem.
 66. Gönlündeki umut kapıları kapandıysa eğer doğan güneşe bak ve hayata karşı olan savaşına kazanıncaya kadar devam et. Günaydın en değerli arkadaşım.
 67. Günaydın gözün aydın olsun uyanabildiniz sonunda ya da hiç uyanmasaydın da olurdu şurada kaç saat kaldı ki akşama…
 68. Allah(C.C.) hayırlarla dolu güzel bir gün nasip etsin, Günaydın.
 69. Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun. Günün aydın olsun.
 70. Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki sevgilim, herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor, günaydın sevgilim.
 71. Bin damla serpilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bugün. Günaydın.
 72. Güne seninle başladığım gün, hayatımın anlam kazandığı gün olacak sevgilim. Günaydın…
 73. Günümü aydınlatan sevgili kalbimin içindeki derin huzur, aşk sözcüğüm. Sanada günaydın sevdam.
 74. Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.
 75. Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım, seher vakti yapılan ve kabul olunan duam GÜNAYDIN
 76. Bir sana, bir de sabah uykusuna hastayım. Hangisini seçsem diye hep ikilemdeyim.
 77. Hayatı yaşanır kılan insanın hayalleridir, hayallerinizin gerçek olması dileğiyle… Günaydın.
 78. Dur gitme söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda. Çığlıklarımda hapsettiğim tomurcuk tomurcuk sevgilerim, çatlamaya hazır yeni baştan yaşanacak sevdalar yüreğimde Günaydınnn.
 79. Şafak vakti duam, Allah sana yüzünü güldürecek güzel bir gün nasip etsin. Günaydın.
 80. Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim… Günaydın kır çiçeğim… Günaydın gönlümü fetheden sevgilim. Günaydın…
 81. Bir gün daha başlıyor hayatımda. Kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği.
 82. Sevgilisi ile fingirdeşerek uyananlar hariç! Herkese günaydın!
 83. İki çeşit uyku vardır. 1. Gece gelmeyenler 2. Sabah gitmeyenler ne olacak bizim halimiz… Hepinize Günaydın…
 84. Günlerin en güzeli senin olsun. Günaydın can dostum.
 85. Bak işte bir gün daha yaşlandık… Sen hala yatıyorsun, uyumakla ömrün bitti gitti be hadi bir kalk artık ya… Günaydın…
 86. Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın
 87. Arkadaş, dost, kanka sıfatlarıyla çağırdığınız sevdiklerinize yollayabileceğiniz birbirinden güzel günaydın mesajlarını sizler için bir araya getirdik.
 88. Sabahın seherinden, rüzgarın nefesinden, ezanın sesinden gönlümüze düşen huzur. Uyandık bugün de çok şükür ya Rab, Günaydın hayırlı sabahlar…
 89. Günaydın! Güneş gibisin ay gibi geceyi de gündüzü de aydınlatıyorsun ışık gibi parlıyorsun ışık yüzlüm.
 90. Dostluk ne sadakat ne de söz ister. Dostluk yürek cesaret ister, yüreği güzel dostum günaydın.
 91. Günaydın. La kimse yok mu? Kendimi komşular görmesin diye çamaşır ipinin en arkasına asılan dantelli don gibi hissediyorum.
 92. Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim.
 93. Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor, aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.
 94. Aşk yüreğin güneşidir. Kimi yürekte her gün doğar, kimi yürekte ebediyen batar. Yüreğime doğan güneşe ortak ettim seni. Sen de güneşinden mahrum etme beni…
 95. Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım, seher vakti yapılan ve kabul olunan duam GÜNAYDIN.
 96. Şu hayatta sahip olup olabileceğim en güzel şey sensin. Bunun ise en büyük kanıtı yanımda uyanıyor olman. Günaydın hayatım.
 97. Dünyada birçok insan vardır, ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var ki o da şuan bu mesajı okuyor günaydın.
 98. Değerli dostum hadi uyan artık. Bugün güneş yeni bir gün için parlıyor. Güneşin parıltısı kadar güzel bir gün geçirmeni dilerim.
 99. Günaydın dostum, yastık kafandaki bitlerden rahatsız oldu, uyan da rahat etsin!
 100. Her sabaha adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim. Günaydınlar bir tanem benim.
 101. Gözlerini bugüne öyle bir aç ki her şey dilediğin gibi olsun arkadaşım, Günaydın.
 102. Dostluk ne sadakat ne de söz ister. Dostluk yürek cesaret ister, yüreği güzel dostum günaydın.
 103. Günaydın papatya demetim, gül sepetim, aşkımın son adresi eşsiz cennetim.
 104. O aklına gelir, ‘günaydın’ yazmak istersin; ama “neden ben yazıyorum? Önce o yazsın” diye ertelersin… Eee sonra da böyle yalnızlık çekersin… Günaydın…
 105. Hayatı yaşanır kılan insanın hayalleridir, hayallerinizin gerçek olması dileğiyle… Günaydın.
 106. Bir sabah uyandığında ben olacağım yanında, gözlerini bana açacaksın, o gün güneş bile başka doğacak, bulutlar güneşimizi engellemeye utanacak, biz sarıldıkça odamız aydınlanacak, sabret sevdiğim o günler de yaşanacak. Aykırım sevdiğim günaydın!
 107. Bütün millet Samsun meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor ama bilmiyorlar ki güneş meleğimin uyanmasını bekliyor günaydın hayatımın anlamı.
 108. 2 bin liralık telefon alıyorsun 55 kuruşluk “günaydın aşkım” mesajı gelmiyor olacak iş değil ya…
 109. Dur gitme söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda çığlıklarımda hapsettiğim tomurcuk tomurcuk sevgilerim, çatlamaya hazır yeni baştan yaşanacak sevdalar, yüreğimde günaydınım…
 110. Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; süreyya yıldızım, günaydın: ay yüzlüm, günaydın; canımın cananı, günaydın…
 111. En tatlı sabahlar çokokremle başlar diyorlar ama yanlış en tatlı sabahlar benimle başlar günaydın aşkım.
 112. Güneşin ilk ışığı sensin sanki… Gözlerini açmanla aydınlanıyor ortalık. Dışarı bakıyorum da hala karanlık. Hadi uyan güneş görsün insanlık.
 113. Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.
 114. Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri, bugün de rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.
 115. Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.
 116. İlle de sen, ille de sen sevgilim. Güne seninle başladığım gün ille de gün, ille de gün sevgilim.
 117. Günaydın iyi sabahlar, O kadar güzel uyuyorsun ki, Sanki bulutlar üzerinde, Uyan sevgilim sabah oldu. Kalk ta kocana kahvaltı hazırla. Seni uyandırmak istemem, Elinden yemek çok güzel, Sen bir dahisin, Kahvaltımı rengarenk yapıyorsun, Yemesen de yanımda otur, Bırak çayımı ben koyarım, Sen bitanem karşımda otur.
 118. Dünyanız mutlu, hayalleriniz tatlı olsun. Gönlünüze huzur dolsun. Mutluluklar ömrünüzce, her şey gönlünüzce olsun. Günaydın.
 119. Bu sabah ölü taklidi yaptım uyanmamak için ama alarm çalınca bütün konsantrem bozuldu ya, günaydın.

Yayımlandı

kategorisi