Hemşire Maaşları Ne Kadar 2023

Hemşire Maaşları Ne Kadar? 2023 Güncel Zamlı Maaşlar

[xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşlarına zam geldi! Enflasyon zammından [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] da nasibini aldı! Peki yeni zamlı doktor maaşları ne kadar oldu dersiniz?

Son yapılan zamlardan sonraki [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşları şu şekilde:

2023 [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşları ne kadar oldu? [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] ayda kaç para kazanıyor?


Ünlü bir kariyer sitesinde kayıtlı 3.000 hemşireden gelen maaş bilgilerine göre ortalama alınarak hemşirelerin maaşları yaklaşık olarak hesaplandı.

  • ORTALAMA MAAŞ (Aylık): 5.820
  • EN DÜŞÜK (Aylık): 5.500
  • EN YÜKSEK (Aylık): 9.430

2022 Temmuz ayı zammından sonra bekar, çocuksuz ve mesleğe yeni başlayan bir hemşirenin maaşı 8000 liradan 11.260 TL’ye yükselmiştir. 

2023 yılı için en güncel [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşlarını paylaştık. Diğer sitelerin yaptığı gibi işin üç kağıtçılığına kaçarak Hemşire nedir, Hemşire nasıl olunur, Hemşire olma şartları ve Hemşire görevleri gibi gereksiz bilgilerle sayfayı doldurup vaktinizi çalmak istemedik. Üç kuruş fazla para kazanmak uğruna prensiplerimizden vazgeçmiyoruz ve direkt olarak sizlere [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşlarını sunuyoruz.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm mesleklerin 2023 güncel maaş bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Diğer tüm mesleklerin maaşını görmek için tıklayınız

Yayımlandı

kategorisi