Search
Generic filters

Hooked on You: A Dead by Daylight Dating Sim Ücretsiz İndir (PC İçin) Konusu Hikayesi

Daylight-Daim-On-A-Dead-By-Daylight-Dating-Sim-Preinstalled-Steamrip

Bir adada sahilde uyandın. Belleğin silinmiş, cebinde hiçbir şey yok. Yakın çevrede canlı kimse yok. Ancak kumsalda voleybol oynayan dört arzulu Katil hariç. Sen kimisin? Buraya nasıl geldin? Neden okyanus sana konuşuyor? Bu karanlık komedik macerada karakterlerin her birinin özelliğini keşfet ve onların kalplerine iltifatlarla, esprilerle ve aldatmacalarla girmeye çalış. Ama sözcüklerini iyi seç.

Bu Katiller tutkulu ve güçlüdür ve bu baştan çıkarıcı hayal, düşündüğünden daha hızlı bir şekilde kabusa dönüşebilir. Seçimlerinize göre şekillenen bir flört simülasyonunda, Katiller sevimli hale gelir, hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve Dead by Daylight hayalleriniz sonunda gerçek olabilir. Tropik bir kokteyl sipariş et, uzun bir yudum al ve susuzluğunu gider.

Biliyor muydun? Varlık adında bir plajı var. Çok az kişi biliyor. Sonsuzluğun kenarındaki bu adanın ürkütücü ve huzurlu birçok yeri keşfet. Farklı karakterleri etkileyerek her oynayışınızda yeni heyecan verici alanları ziyaret edin ve yol boyunca birkaç tanıdık yüzle karşılaşın. Dead by Daylight’ın dört farklı ama eşit derecede baştan çıkarıcı Katili ile flört et. İçlerindeki engelleri kaldırmalarına yardımcı olacak doğru sözcükleri seçerek, kişiliklerinin derinlemesine yönlerini keşfet.

Her bir Katil için tutkulu gerçek aşktan, dostane arkadaşlığa, acı dolu nefrete kadar birçok farklı son elde edin. Gerçek flört gibi kendini ispatla, hikayeyi ilerletmek için bir dizi flörtöz mini oyunu ustalıkla tamamla. Testleri cevapla, hazineleri ara, eti dilimle ve daha fazlasını yaparak performansına göre övgü veya kınama kazan.

Hooked-On-You-A-Dead-By-Daylight-Dating-Sim-Screenshots-Steamrip.jpg (600×337)

Hooked-On-You-A-Dead-By-Daylight-Dating-Sim-Steamrip.jpg (600×337)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6550, 2.33 GHz veya AMD Athlon 64 X2 6400+
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9800 GT, 1 GB or AMD Radeon HD 6670, 1 GB
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

OYUN BİLGİLERİ

  • Tarz: Aksiyon, Macera
  • Geliştirici: Psiyop
  • Peron: Kişisel bilgisayar
  • Oyun Boyutu: 1.1 GB
Dosyayı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir